Samsung Galaxy Note 7 Ekran Değişim Fiyatları

Galaxy Note 7 Kırık Ekran Fiyatı Galaxy S7 Edge ile Aynı Olacak

Quad HD, Super AMOLED ve iki tarafı da kavisli yeni Samsung Galaxy Note 7 telefonun ekranını kırarsanız ödeyeceğiniz fiyat sene başında piyasaya sürülen Samsung Galaxy S7 Edge ile aynı olacak.

Galaxy Note 7 ekran değişim fiyatı Abd Samsung müşteri hizmetlerinden fiyat alınmış hali. Kıyas ta tabi ki dolar üzerinden. Galaxy Note 7 ekran değişim fiyatı tam 270$. Bu fiyata ülkemizde güzel bir telefon alabilirsiniz.

samsung galaxy note 7

Sigortalı ise telefonunuz bu bu fiyatlar üzerinden indirim yapılıyor.

Türkiye Samsung müşteri hizmetleri ile canlı bağlantıda bilgi almak istedik fakat “Fiyat bilgisi servis noktası tarafından paylaşılmaktadır.” yanıtını aldık.

JerryRigEverything Yotube kanalı tarafından gerçekleştirilen testlerde ekran, kapaklar, kenarlar, kalem, lens camı, flaş camı ve ana menü butonu oldukça sert darbelere maruz kalıyor.

Ekran ile başlarsak sivri bir tornavida ile sırayla belirtilen numaralarsa güç uygulanıyor. Gorilla Glass 5 kullanan telefon beklenmeyen bir şekilde henüz 3. sıradaki baskıda çizilmeye başlıyor. Eğer bu telefonu almayı düşünüyorsanız mutlaka ekran koruyucu ile kullanmanızı öneririz.

galaxy note 7 video

Sonuç olarak şimdilik bilinen fiyatlara göre;

Samsung Galaxy Note 7 ekran değişim fiyatı : 790 TL civarında olacak.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x