Apple Yeni iPad 3 Tablet Bilgisayar

Yeni iPad, muhteşem Retina ekrana, dört çekirdek grafikli A5X çipe, 5 megapiksel iSight kameraya ve inanılmaz hızlı ağ bağlantılarına sahiptir. Böylece hayal ettiğinizden bile fazlasını yapabilirsiniz.

iPad’in Özellikleri

Retina ekran
3,1 milyonun üzerinde piksel sayısıyla, bugüne kadar bir mobil cihazda görülen en iyi ekrandır. Üstelik dört çekirdek grafikli A5X çip, daha hızlı ve akıcı olmasını sağlar.

 

 

iSight kamera
Yeni iPad’de gelişmiş bir optik sisteme sahip 5 megapiksellik bir kamera bulunur. Bu kamerayla muhteşem 1080p HD videolar çekebilirsiniz.
Ultra hızlı kablosuz bağlantı
iPad, HSPA, HSPA+ ve DC-HSDPA dahil, tüm dünyadaki hızlı veri ağlarına bağlanır.¹ Bu sayede, video, müzik ve epostaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.
Cars 2 iTunes’da bulunabilir. Cars 2 © Disney/Pixar.
Özel olarak iPad için üretilmiş 200.000’in üzerinde uygulama
App Store’da neredeyse her kategoride muhteşem uygulamalar bulabilirsiniz. İş, oyun, eğitim, sosyal paylaşım, yemek pişirme, haberler ve daha birçok şey.²
Apple Yeni iPad 3 16GB Wi-Fi Tablet Bilgisayar
iPad için iLife ve iWork
iMovie, GarageBand ve yeni iPhoto güçlü, eğlenceli ve kolay kullanımlı uygulamalardır. iWork’le belgeleri, sunumları ve çizelgeleri yeniden keşfedersiniz. (App Store’dan indirebilirsiniz.)

iOS 5 ve iCloud
Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi olan iOS, iPad’in temelidir. iCloud içeriklerinizi depolar ve tüm cihazlarınıza kablosuz olarak aktarır.⁴

iPad Smart Cover
iPad’i mükemmel bir şekilde tamamlar. Manyetik olarak yapışır, açtığınızda iPad’i hemen uyandırır ve katladığınızda bir sehpaya dönüşür. (Ayrıca satılır.)


Apple Yeni iPad 3 32GB Wi-Fi Tablet Bilgisayar

Apple Yeni iPad 3 16GB Wi-Fi + 4G Tablet Bilgisayar

Apple Yeni iPad 3 32GB Wi-Fi + 4G Tablet Bilgisayar

Apple Yeni iPad 3 64GB Wi-Fi + 4G Tablet Bilgisayar

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x