En İyi Android Telefonlar

2020 Yılının En İyi Android Telefonları

Android telefonlar farklı şekil ve boyutlarda satışa sunuluyor. Bunların yanı sıra farklı kamera özellikleri, AR özellikleri ve fiyatları da iyi telefon seçiminde sizi zorlayabilir. İşinizi kolaylaştırmak için incelemeler sonrasında size en iyi telefonları sunuyoruz. Bu bilgilerle en iyi Android telefonu daha doğrusu sizin için en iyi Android telefonu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Android ekosisteminde yer alan markalar daha iyi ürünler sağlamaya devam ediyor. Major markalardan Samsung ise rakiplerine tahtı kaptırmamak için çok daha iyi çalışmak zorunda kalıyor. Bütün bu eylemler ise tüketiciye daha iyi cihazlara sahip olma imkanı veriyor.

Bir bakışta en iyi Android telefonlar

 1. OnePlus 8 Pro – OnePlus 8 Pro, beklediğinizden daha az paraya tam teşekküllü bir amiral gemisi akıllı telefon sunma kabiliyetiyle öne çıkıyor.
 2. Samsung Galaxy S20 Plus – Harcayacak fazladan birkaç dolarınız mı var? Galaxy S20 + daha da iyi bir ekran, daha zengin özelliklere sahip yazılım ve daha hoş kameralar sunuyor.
 3. Moto G Power – Sınırlı bütçeli alışveriş yapanlar için Moto G Power harika bir seçimdir. Daha da iyi bir fiyata her yönüyle harika bir Android deneyimi sunar.
 4. Google Pixel 4a – Paranızın karşılığını iyi bir şekilde almaktan hoşlanıyorsanız, Pixel 4a arkanızda.
 5. Motorola Edge – Motorola Edge, rakiplerinden daha az paraya birçok üst düzey özellik ve özellik sunan benzersiz bir telefon.
 6. Google Pixel 4 XL – Güvenebileceğiniz bir kameraya sahip olmak büyük bir sorun ve Pixel 4 XL ile şimdiye kadarki en iyi fotoğraflardan bazılarını çekebileceksiniz.
 7. Sony Xperia 1 II – Video, hareketsiz görüntüler kadar önemlidir ve bu sizin için büyük bir endişeyse, Xperia 1 II’nin yanı sıra bu kategoriyi hiçbir telefon çivilemez.
 8. Samsung Galaxy S20 Ultra – Pil ömrünün bitmesi asla eğlenceli bir zaman değildir. Galaxy S20 Ultra’da bulunan devasa 5.000 mAh kapasite sayesinde, bu asla endişelenmenize gerek kalmayacak bir şey.
 9. Samsung Galaxy Note 20 Ultra – Telefonunuzu hareket halindeyken çalışmak için kullanıyorsanız, Galaxy Note 20 Ultra mükemmel bir seçimdir. Geniş ekranı, geniş özellikleri ve dahil olduğu S Pen arasında üretkenlik için mükemmel bir telefon.
 10. TCL 10 Pro – TCL 10 Pro’yu gözden kaçırmak oldukça kolaydır, ancak bunu yaparsanız çok yazık olur. Orta menzilli alanda satın almak isteyen herkes için süper ilginç bir seçenek.
 11. Xiaomi Mi 10 – Uluslararası telefonlar pek çok tuhaflıkla birlikte gelir. Bunlarla iyi olduğunuzu varsayarsak, Xiaomi MI 10’un sunduğu değerle tartışmak zor.
 12. Samsung Galaxy Z Fold 2 – Katlanan telefonlar gelecek ve başka hiçbir cihaz bunu Galaxy Z Fold 2 kadar iyi yakalayamaz.

İşte 2019’un en iyi Android telefonları:

En iyi telefon: Samsung Galaxy S10 Plus

En iyi bütçe telefonu: Moto G7

En iyi kameralı telefon: Google Pixel 4L (Türkiye’de satışı yok)

En iyi bütçeli amiral gemisi: OnePlus 7 Pro

En iyi kompakt telefon: Samsung Galaxy S10e

En iyi fiyat telefonu: OnePlus 7T

En iyi pil ömrü: Huawei P30 Pro

Bütçeye göre en iyi pil: Moto G7 Power

En iyi kalem: Samsung Galaxy Note 10 Plus

En iyi 5G telefon: Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G

* Listedeki çoğu cihazın ülkemizde satışta olmadığını farketmişsinizdir. Bu sebeple yakında bir güncelleme sunacağız ve 2020 yılının ilk aylarında en iyi telefon seçimlerini Türkiye’de satış durumuna göre vereceğiz.

Samsung’un mükemelliği bulması uzun yıllar üzerine kuruludur. Galaxy S10 Plus telefon modeli de bunu yansıtır. Çift hoparlör, kulaklık jakı ve SD kart yuvası gibi özelliklere sahip telefon aynı zamanda metal ve cam gövdesi su / toz geçirmezlik sertifikası ile geliyor. En son işlemci seti ve sıra dışı arka kamerası ile pazardaki en iyi telefon konumunda.