Galaxy S Wifi 3.6 YP-GS1CB/TUR

Kişisel Mobil İnternet Cihazınız Android Gingerbread işletim sistemi

• 7 / 24 hayatınızı canlandırın
• 7 / 24 Eğlenceyi Yakalayın
• Zarif Performans
• Rahat Oynatma

7 / 24 hayatınızı canlandırın

Kesintisiz hayatınıza kusursuz bir katkı geldi. Daima bilgisi olan hiçbir eğlenceli anı kaçırmayan ortağınız yeni kompakt Galaxy S WiFi 3.6’ya merhaba deyin. Boyutta küçük, diğer her şeyde büyük.
7 / 24 Eğlenceyi Yakalayın

Açık ara hızlı, kullanımı kolay ve her zamankinden daha akıllı. Nereye giderseniz gidin hep yanınızda olan eğlence merkezi. Sonsuz eğlence için onu her zaman yanınızda getirin.

Zarif Performans
Açık ara hızlı 1 GHz işlemci ve yeni Android Gingerbread OS sayesinde Galaxy S WiFi 3.6 size hızlı internet aramaları ve kusursuz çoklu ortam sunar, aceleniz olduğunda veya sadece kanepenin üzerinde internette gezinmek için kusursuz.

Rahat Oynatma
Video veya ses biçiminin ne olduğu fark etmez Galaxy S WiFi 3.6 göreve hazırdır. Sadece herhangi bir video veya ses dosyasını sürükleyerek oynat tuşuna basın, hepsi bu. Karmaşık ve zaman alıcı codec dönüştürme işleminin zorluğunu unutarak eğlencenin başlamasını bekleyin.

Akıllı SoundAlive
Harika bir müzik olmadan partinin ne anlamı var? Kaynağa göre otomatik ayarlamalar yapan bir ses sistemi olan SoundAlive ses kalitesini inanamayacağınız kadar değiştirir. İster en son gözde, ister favori klasik müziğinizi dinleyin, olması gerektiği gibi müziği duyacaksınız. Ve sadece müzik için değil, en son sinema deneyimi için filmleriniz dahi ayarlar.
7 / 24 bağlı kalın

Galaxy S WiFi 3.6’nın olağanüstü iletişim kabiliyetiyle duyun ve duyulun. Doğal ses ve video görüşmeleri sağlayan ön kamera ile görün ve görülün. Galaxy S WiFi cihazınızı sanal olarak bir telefona dönüştürmek için Bluetooth bağlantısını kullanın. Ve kapsamlı sosyal ağınız olan Social Hub ile yenilikleri takip edin.

Video / Ses Görüşmeleri
Sadece arkadaşlarınızın sesini duymak değil aynı zamanda ne yaptıklarını da görmek ister misiniz? Artık sadece kablosuz bir bağlantıyla sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı sağlayan Google Talk * ile bunu yapabilirsiniz. Ve canlı ön VT kamerayla artık hikâyelerinizi sadece anlatmakla kalmayıp gösterebileceksiniz de. Avucunuzun içindeki Galaxy S Wifi 3.6 ile sevdiklerinizle iletişim halinde olun. * ücretsiz yazılım güncellemeyle kullanılabilir

Bluetooth Eller Serbest
Telefon görüşmesi yapabildiğiniz bir tabletiniz mi var? Ya da bluetooth özelliğine sahip standart bir telefon mu? Galaxy S Wifi 3.6 bu cihazalara bluetooth aracığılı ile bağlanarak bir cep telefonu gibi kullanılabilir. Sadece bluetooth ile Galaxy S Wifi 3.6 ve bluetoothlu telefonunuzu birbirine eşleştirin. Artık telefonunuza gelen aramalar Galaxy S Wifi 3.6 Mobil İnternet Cihazınızda gözükecek ve direkt Galaxy S Wifi cihazınızdan görüşme yapabileceksiniz. (Bluetooth protokolü uyulu cep telefonları ile)

Social Hub
Arkadaşlarınızın ne yaptığını bilmek ister misiniz? Social Hub ile öğrenin. Facebook, Twitter gibi tüm popüler sosyal ağlar burada, böylece arama yapmak ve şu anda neler olduğunu kontrol etmek için daha az zaman harcayabilirsiniz. Ve takviminizi arkadaşlarınızın takvimiyle senkronize ederek hepsi bir arada yer alan Social Hub ile bir sonraki büyük partiyi asla kaçırmazsınız.
7 / 24 Akıllı Kalın

Google’ın Mobil dünyada devrim yaratan işletim sistemi Android’in Gingerbread (2.3) versiyonu ile harikalar yaratın.
1 Ghz işlemcisi ve harika web tarayıcısı ile internette dolaşın, sevdiğiniz videoları izleyin.
Google Play Store ve Samsung Apps mağazasında bulunan binlerce uygulamadan istediğinizi indirin, keyfinize keyif katın.

Bol Miktarda Uygulama
Birçok mevcut olağanüstü uygulamalarla nereden başlayacağınızı bilemeyeceksiniz. Android Market ve Samsung Apps’a ulaşarak Galaxy S WiFi 3.6 cihazınız için geniş uygulama koleksiyonunu keşfedin. Artık daha hızlı büyüyen bir uygulama mağazanız ve sadece Galaxy için geliştirilmiş uygulamalar mevcut. Emrinize hazır iki uygulama mağazasıyla aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Smart View
Galaxy S WiFi 3.6 cihazınızın ve Samsung SmartTV’nizin yapabildiklerini güçlü entegre deneyim ile iki cihazı birlikte kullanarak keşfedin. Smart View uygulamasıyla Galaxy cihazınız şimdi aynı zamanda evrensel uzaktan kumandanız; elinizin altındaki Galaxy ile kanallar arasında gezinin, internete göz atın ve hatta oyunlar oynayın. Ve çok dilli klavye desteğiyle, kanepede dinlenmenin sınırı yok. Her yerde biraz dinlenme molası vermek ister misiniz? Basit bir kablosuz bağlantı ile artık sevdiğiniz gösterileri canlı olarak SmartTV’nizden doğrudan Galaxy S WiFi 3.6 cihazınıza aktarabilirsiniz.

WiFi Kapasitesi
Galaxy S WiFi 3.6 cihazınız olağanüstü kabiliyetlere sahiptir, şimdi cihazınızı sadece basit bir kablosuz bağlantıyla tüm cihazlarınıza bağlayabilirsiniz. Kablolar ve fişler birbirine karışmadan Galaxy S WiFi 3.6 çeşitli cihazlarınızı kendisinden daha büyük sihirli bir kabiliyet için bir araya getirir.Kies Air :
Galaxy S WiFi 3.6’nın kullanışlı içerik yöneticisi olan Kies Air ile tüm müziklerinizi, filmleriniz ve uygulamalarınız kolayca yönetin. Sadece kablosuz bir bağlantıyla tüm verileriniz bir bilgisayar üzerinde yedekleyebilirsiniz. Kuruluma gerek yoktur. Veri kablosuna gerek yoktur. Zorluk yaşatmaz.All Share :
Sonraki ev partiniz için eğlenceye ihtiyacınız mı var? Galaxy S WiFi 3.6, olağanüstü AllShare süper güçleriyle sizi sarar. Kullanımı kolay AllShare ara yüzü vasıtasıyla sadece herhangi bir DLNA-uyumlu büyük ekrana bağlanın ve tüm filmlerinizle, fotoğraflarınızla ve müziğinizle partiyi başlatın. Sadece partiye gitmekle kalmayın, partiyi siz getirin.

Gömülü İşletim Sistemi Özellikleri
Gömülü OS: Android
Sürüm 2.3
Destek Dosyası
Word Dosyası: .DOC / .DOCX / .DOCM / .DOT / .DOTX / .DOTM
Excel Dosyası: .XLS / .XLSX / .XLSM / .XLA / .XLAM / .XLT / .XLTM / .XLTX
Power Point: .PPT / .PPTX / .POT / .POTX / .POTM / .PPTM / .PPSX / .PPSM
PDF (Acrobat 5 – 9) mevcut
JPEG mevcut
GIF mevcut
BMP mevcut
PNG mevcut
İçeren > Video codec’i, Profil, Çözünürlük, Bit oranı, Ses codec’i
avi > Video Codec’i : [ MPEG-4 (Basit, İleri Derecede Basit) : 1 280 x 720, H.264 (Temel 6 Mbps, Ana 4 Mbps, Yüksek 4 Mbps) :1 280 x 720, Divx 3.11 : 720 x 480 ], Ses Codec’i : [MP3, AC3, AAC ],
mp4 > Video Codec’i : [MPEG-4(Basit, İleri Derecede Basit) : 1 280 x 720, H.264 (Temel 6 Mbps, Ana 4 Mbps, Yüksek 4 Mbps): 1 280 x 720 ], Ses Codec’i : [AAC],
3gp > Video Codec’i : [MPEG-4 (Basit, İleri Derecede Basit) :1 280 x 720, H.264 (Temel 6 Mbps, Ana 4 Mbps, Yüksek 4 Mbps): 1 280 x 720 ], Ses Codec’i : [AAC, AMR],
wmv> Video Codec’i : [WMV(VC-1) (Basit, Ana) : 1 280 x 720,3 Mbps], Ses Codec’i : [WMA],
asf > Video Codec’i : [WMV(VC-1) (Basit, Ana) :1 280 x 720,3 Mbps], Ses Codec’i : [WMA],
mkv > Video Codec’i : [MPEG-4(Basit, İleri Derecede Basit) :1 280 X 720, H.264 (Temel 6 Mbps, Ana 4 Mbps, Yüksek 4 Mbps): 1 280 x 720, Divx 3.11 : 720 x 480 ], Ses Codec’i : [AAC, AC3],
flv > Video Codec’i : [H.264 (Temel 6 Mbps, Ana 4 Mbps, Yüksek 4 Mbps): 1 280 x 720, Sorenson Spark : 720 X 480 ], Ses Codec’i : [MP3, AAC]
İçeren, Codec, Bit Oranı, Örnekleme Frekansı
MP3 > MPEG 1 Layer3, 32 ~ 320 Kbps, 32, 44,1, 48 KHz MPEG 2 Layer3, 8 ~ 160 Kbps, 16, 22,05, 24 KHz MPEG 2.5 Layer3, 8 ~ 160 Kbps, 8, 11,025, 12 KHz
WMA > WMA, 8 ~ 320 Kbps, 8 ~ 48 Khz
OGG > OGG Vobis, Q1 ~ Q10, 8 ~ 48 KHz
WAV > PCM , 8 ~ 32 KHz
FLA > FLAC, Seviye 0 ~ 8, 8 ~ 48 KHz, İstisna 12 / 11,025
M4A, AAC > MPEG-2 AAC LC 16 ~ 320 Kbps, 8 ~ 48 KHz HE-AAC V2 (AAC-Plus / En-AAC-Plus), 16 ~ 320 Kbps, 8 ~ 48 KHz
Ekran Seçenekleri
Duvar Kağıdı Resmi Ayarı mevcut
Canlı Duvar Kağıdı mevcut
Yazı Tipi mevcut
Genel Özellik
8 GB
Kişiler, Samsung Apps, Saat, Takvim, Kamera, Galeri, FM Radyo, Memo, Google Play Store, Haritalar, Gmail, E-posta, Google Arama, Dosyalarım, Social Hub, Ayarlar, Talk, Latitude, Sesli Arama, Yerler, Haberler ve Hava Durumu, Hesap Makinesi, Ses Kaydedici, AllShare, Kies Air, Görev Yöneticisi, Yüklemeler, Quick Office, Smart View ve vb.
3,65″ Ekran Görüntüsü
HVGA (480 x 320) Ekran Çözünürlüğü
TFT Ekran Tipi
Pil Tipi: Li-iyon (Değiştirilebilir)
Siyah Renk
802.11b/g/n Kablosuz İnternet
Arka Kamera 2 M Pikseli ve Ön Kamera VGA’yı destekleme
GPS mevcut
Bluetooth 3.0’ı Destekleme (Bluetooth Eller Serbest (HFP) Alıcı, A2DP, AVRCP, OPP, SPP, PBAP gibi Fonksiyon Dahil)
FM radyo destekleme
USB 2.0 Mevcut
Gömülü Hoparlör mevcut
Gömülü Mikrofon mevcut
32 GB’ye kadar
Çoklu Dokunmatik mevcut
Çoklu Görev mevcut
Pil dahil 109,1 g ağırlık
VoIP veya Bluetooth Eller Serbest için Ön Alıcı, Pusula, Hızlandırıcı
Paket İçeriği
Var (YP-GS1)
Var (Mikrofonlu kulaklık, Oynat / Duraklat Tuşu)
USB Kablosu mevcut
Şarj cihazı mevcut
Değiştirilebilir Pil (1 500 mAh) mevcut
Hızlı Kılavuz mevcut
Fiziksel Özellikler
Depolama Türü: Flash Bellek
Müzik Seçeneği
SoundAlive mevcut
AB Tekrarlama mevcut
Müzik Ayarlanabilir Oynatma Hızı mevcut
Albüm Kapağı mevcut
Çalma listesi mevcut
Kitaplık (Sanatçı / Albüm / Tür / Parça DB Sıralaması) mevcut
Dosya Yönetimi
Kies
Dosya Silme mevcut
Dosya Göz Atma mevcut
PC Bağlantısı
WinXP SP2 veya Üzeri (Vista ve Win 7)
USB Bağlantı (MTP / UMS) mevcut
Samsung Kies mevcut
Pil Kapasitesi
40 Saate kadar (Varsayılan ayar, MP3 192 kbps, Ses Seviyesi 15, Normal Ses, Ekran Kapalı)
6 Saate Kadar (Varsayılan ayar, WMV 480 x 320, İç Mekan, Kulaklık)
Video Seçenekleri
SoundAlive mevcut
Ekstra Seçenek
Ekran Kilidi Açma Örüntüsü, Parola
Paket Özellikleri
62,4 x 115,9 x 9,65 mm

Galaxy S Wifi 3.6 Fiyatı: Amazon.com da GB modeli  190 Pound karşılığında satılmaktadır. Türkiye’de satışı henüz yoktur.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x