İlk Super AMOLED Plus Tablet Galaxy TAB 7.7 GT-P6800LSATUR

Samsung Galaxy Tab 7.7, parlak Super AMOLED Plus ekranına sahip dünyadaki ilk tablettir. Önceye kıyasla daha ince ve daha hafiftir, bu aygıtı piyasada mevcut en portatif aygıtlardan birisi haline getirmektedir. Samsung’un üstün donanım ve yazılım yenilikleri ile bir araya geldiğinde, Galaxy Tab 7.7 kaybetmek istemeyeceğiniz bir cihaz haline gelecektir.

Birinci Sınıf Ekran

Galaxy Tab 7.7, Samsung’un Super AMOLED Plus ekran teknolojisine sahip ilk tablettir, böylece mükemmel derecede parlak renkler sağlar. Super AMOLED Plus, en iyi renk yelpazesine, kontrast oranına netliğe ve yanıt süresine sahiptir, bu da metnin daha net ve keskin görüntülenmesini sağlar. Hangi açıdan bakarsanız bakın, görüntü her zaman pürüzsüz ve canlıdır, özellikle de 7.7” WXGA ekranından sonraki ekranlar piyasadaki tabletler arasında en yüksek piksek yoğunluğu sağlar.
Güçlü Performans

Güçlü bir 1.4 GHz Çift Çekirdek İşlemci ile desteklenmiştir. GALAXY Tab 7.7, benzersiz çoklu görev, daha hızlı web sayfası yükleme, kullanıcı arayüzü geçişleri ve ultra hızlı açılma sağlar.
AndroidTM 3.2 Honeycomb Platform

Honeycomb platform, daha çeşitli tablet aygıtlarında nihai kullanıcı deneyimini en iyi hale getirmek için geliştirilmiştir. Yeni uyumluluk zoom modu, daha büyük ekran boyutlarında çalışacak şekilde tasarlanmamış uygulamayı optimize eder, böylece herhangi bir bozulma olmaksızın tüm ekrana sığarlar. Ayrıca, ortam dosyaları doğrudan MicroSD karttan yüklenebilir.
Samsung Hubs

Samsung Hubs: Hepsi tek bir aygıtta e-kitaplar, SNS,
ㆍReaders Hub: 2,3 milyon e-kitaba, 2 000 gazeteye ve 3 000 dergiye 49’dan fazla dilde erişin
ㆍSocial Hub: Tüm sosyal ağları, e-postayı, SNS ve Anlık Mesajlaşma hesaplarını tek bir arayüzde birleştirir
Zengin İnternet Deneyimi

Hiçbir sınır olmaksızın internette gezinin. En çok kullanılan binlerce web sitesi zengin Flash uygulamalar kullanır, böylece ister web sayfasına gözatın, ister çoklu ortam içeriğini çevrimiçi olarak görüntüleyin, bunları Adobe Flash® Player® desteği ile göreceksiniz.

Sesli Arama

Tıpkı bir cep telefonu gibi sesli arama düzenleyin. GALAXY Tab 7.7 arama işlevi, kamusal alanlarda Alıcı Modunu kullanarak sesli aramalar yapmanızı ve almanızı sağlamak için yükseltilmiştir. Sesli aramalar için artık bir ahizeye veya Bluetooth’a ihtiyacınız yok.

Portatif Tasarım

Galaxy Tab 7.7 yenilikçi metal bir tasarıma sahiptir, bu tableti mevcut en kolay taşınır tabletlerde birisi haline getirmektedir. İnce gövdesi yalnızca 7,89 mm kalınlığındadır, yani bir tükenmez kalemden daha incedir ve yalnızca 340 g ağırlığındadır. Galaxy Tab 7.7, bir el çantasına sığacak şekilde tasarlanmıştır ve otururken, yürürken veya uzanırken tutması oldukça kolaydır.

Gelişmiş Bağlantı

GALAXY Tab 7.7, hızlı HSPA+ 21 Mps’den Wi-Fi Kanal Bağlamaya kadar mevcut en iyi bağlantı seçeneklerini sağlamaktadır. Wi-Fi Kanal bağlama teknolojisi, mevcut Wi-Fi’nin neredeyse iki katı daha fazla veri hızı sağlamanızı mümkün kılar.

TouchWiz UX

ㆍCanlı Panel: Özelleştirilebilir bir ana ekran deneyimidir, böylece e-posta, resim galerileri, sık kullanılan Web siteleri ve sosyal ağ haberleri de dahil olmak üzere içeriğe ana sayfadan anında ulaşılabilir.
ㆍMini Apps : Geliştirilmiştir, böylece kendi Mini Apps tepsinizi seçebilir ve düzenleyebilirsiniz. Takvim, E-posta veya PenMemo gibi sık kullandığınız özelliklere tam ekran uygulamaları üzerinde açılır bir pencere olarak erişebilirsiniz.
Full HD Oynatıcı

İstediğiniz zaman istediğiniz her yerden Full HD videonun keyfini çıkarın! Çoklu codec desteklenir, böylece tablet tam uyumluluk için çeşitli video biçimlerini oynatabilir. En sevdiğiniz filmleri büyük microSD depolama aygıtını kullanarak saklayın!

Eksiksiz GoogleTM Hizmetleri Takımı

GoogleTM ile daha çok şey yapın! Zaten bildiğiniz uygulamalar arasında Google TalkTM, GmailTM, Google CalendarTM, AndroidTM Market, Google MapsTM, Google LatitudeTM, Google PlacesTM yer alır. Gezinti GALAXY Tab 7.7’de benzersiz şekilde çalışır.
Platform
850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz GSM & EDGE BAND
850 / 900 / 1 900 / 2 100 MHz 3G BAND
HSPA+ 21 Mbps / HSUPA 5,76 Mbps
Android 3.2 (Honeycomb) OS
Android Tarayıcı
Kamera
3 MP Arka Kamera / 2 MP Ön Kamera
Led Flaş
Otomatik Odaklama mevcut
Eğlence
Dahili duvar kağıtları
Mesajlaşma
Mesajlaşma: SMS / MMS
Tahminli Metin Girişi T9: MMS 1.2
E-posta (POP3, IMAP4, SMTP, SSL)
Gtalk
Arama İşlevi
Hoparlör Modu
Arayan Kimliğini Göster
Arama Süresini Göster
Konferans Görüşme
Arama Kayıtlarını Göster
Fiziksel Özellikler
340g Ağırlık
196,7 x 133 x 7,89 mm Boyut
Video
Giriş Cihazı: Dokunmatik Ekran
Video Oynatıcı: 3GPP / H.263 / H.264 / MPEG4 / WMV / DivX
VGA / 720p (Kayıt)
Video Mesajlaşma
Video Akışı mevcut
İş ve Ofis
Word / Excel / Powerpoint düzenleme ve görüntüleme
WiFi / USB Yazdırma
Çevrimdışı Mod: Uçak Modu
Bağlantı
BT 3.0
USB 2.0 Girişi
Evet
SyncML (DS) OMA DATA SYNC 1.2
SyncML (DM) 1.2, FOTA
802.11 b/g/a/n ve HT40, WiFi Direct, WiFi Kanal Bağlama
AGPS Desteklenir
HDMI aparatı ile TV Çıkışı
Samsung Kies
Diğer Bilgiler
Mobil İzleyici 1.0
Kapasitif Ekran
Ekran
Super AMOLED Plus Ekran
1 280 x 800 (WXGA) Ekran Çözünürlüğü
7,67 inç Ekran Boyutu
Müzik ve Ses
Müzik Çalar
Polifonik Melodiler
MPEG-4,AAC Zil Sesi
DRM v1.0 + DRM VIV
3D Ses Teknolojisi: Kulaklık/Hoparlör her ikisi
SoundAlive ses teknolojisi
Bellek
16 GB Dahili Kapasite
MicroSD 32 GB’ye kadar Harici Bellek
Kişisel Bilgi Yönetimi
Ay / Hafta / Gün Takvimi
Ajanda
Saat
Dünya Saati
Alarm
Hesap Makinası
Not Defteri

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esteban
esteban

Bunu bir arkadaşıma tavsiye ederim!
Teknoloji her zaman gelişen ve değişen bir sektör. Eğer an itibariyle tablet ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye edilir bir tablet.
Artılar: Dahili hoparlör, Parlak ekran, Hafif, ince

serenay
serenay

Çok Güzel gerçekten Beğendim başarılı bir çalışma olmuş bu ve buna benzer çok güzel ürünleriniz var.Almak istediğinizde gerçekten hangisini alsam diye kendinize bir soru soruyorsunuz,çünkü hepsi harika özellikteler ama bu ürünü daha çok beğendim ve gerçekten harika mükemmel çalışmanın bir sonucu olarak görüyorum ve öyle düşünüyorum..ve daima Başarılarınızı diliyorum..
Artılar: Parlak ekran, Dayanıklı, Gerçekçi renk, Hafif, süper amoled plus ekran olması daha güzelleştirmiş

2
0
Would love your thoughts, please comment.x