2014 Model Samsung Tabletler Artık Oyun Hediyeli

samsung-tablet-oyun-hediyeli

Note 8.0 (N5110, N5105), Note 10.1 (N8010,N8005), Tab 3 7.0 (T210, T212), Tab 3 8.0 (T310, T312), Tab 3 10.1 (P5210) modellerini yeni satın alacaklar ve daha önceden satın almış olanlar için geçerli olan kampanya kapsamında kullanıcılar, 150 TL değerinde 12 oyunu, Samsung Apps’ten ücretsiz olarak indirebilecekler.

Bu Oyunları; kampanyaya dahil edilen tablet modellerinden, Samsung Apps üzerinden ücretsiz olarak indirmek mümkün.

*Kampanya kapsamında ücretsiz sunulacak oyunlar: Asphalt 7: Heat, Backstab, Gangstar Rio: City of Saints,  Modern Combat 4, N.O.V.A. 3, Shark Dash, Adventures of Tintin, Amazing Spiderman, Dark Knight Rises, Real Football 2013, Kingdom &Lords, Wild Blood.

Oyunlar hakkında bilgi:
Asphalt 7: Heat: Google Play’de top paid kategorisinde 1 numarada çıkmış oldukça popüler bir yarış oyunu.
Amazing Spiderman: En son çekilen Örümcek Adam filminin oyunu. Aksiyon ve Örümcek Adam’ı sevenler için ideal bir seçenek.
Dark Knight Rises: En son çekilen Batman filminin oyunu. Aksiyon ve Batman’i sevenlere hitap ediyor.
Real Football 2013: Futbol sevenler, takımlarını kurabilecek veya popüler takımların başına geçerek onları zafere götürebilecekler.
Backstab: 18. yy.’da, Karayipler bölgesinde geçen oyun, kılıç dövüşlerini ve platform oyunlarının birleşimini korsanlık teması altında sunuyor.
Gangstar Rio: City of Saints:  Rio de Janerio şehrinde sizi öldürmeye çalışanlardan savaşarak intikamınızı alın. Birçok farklı araç kullanma ve düzinelerce silah çeşidi sizi bekliyor.
Modern Combat 4: First Person Shooter (FPS) olarak adlandırılan türe ait olan Modern Combat 4, bir askerin gözünden yapılan silahlı çatışmaları ve mücadeleleri içeriyor.
N.O.V.A. 3: First Person Shooter (FPS) türündeki N.O.V.A. 3, yaratıcı temasıyla bilimkurgu sevenlere hitap ediyor.
Shark Dash: Physics Puzzle oyun kategorisindeki Shark Dash; çizgi film tarzı grafikleriyle ön plana çıkıyor.
Adventures of Tintin: Ünlü çizgi roman kahramanı Tenten’in 2011 yılında Spielberg’ün yönettiği filminin tablet oyunu. FPS veya RPG’deki oyunlara nazaran daha çok macera ve bulmaca çözme öğelerinin yer aldığı popüler bir oyun.
Kingdom & Lords: Ortaçağ evreninde geçen simulasyon ve stratejinin bir arada yer aldığı harika bir macera. Şehrini yarat, ordunu oluştur ve düşmanlarına saldır.
Wild Blood: Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri temasını kullanan bu dövüşlü macera oyunu, oldukça etkileyici grafiklere sahip.

-Basın Bülteni

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ersin
ersin

istiyorum

1
0
Would love your thoughts, please comment.x