3D bilardo oyunu Pool Elite Android Tabletlerde

Elite Game Studio tarafından geliştirilen yerli yapım Pool Elite, Facebook’taki ilk ve tek en gerçekçi 3D bilardo oyunu olma özelliğine sahip.

Geçtiğimiz sene içerisinde şampiyon bilardocu Semih Saygıner’in de desteğini alarak Facebook’ta spor oyunları kategorisinde ilk 4’e yükselen Pool Elite, mobil dünyaya Android tabletler ile adım attı.

Lokum Games’in 3D bilardo oyunu Pool Elite, Android Tabletlerde!

android-bilardo-oyunu

Oyunun Android tablet versiyonunda da, Facebook versiyonunda olduğu gibi Amerikan, 3 Top, 3 Bant, Snooker ve 9 Top oyun modları, bilardo oyun kurallarına uygun bir şekilde gerçek oyuncularla oynanabiliyor. Farklı ülkelerden oyuncuların mücadele ettiği haftalık lig sisteminde bilardo severler, oyun tercihlerine göre farklı istekalar ve aksesuarları kullanarak performanslarını da arttırabiliyor.

semih-sayginer-bilardo-oyunu

Dünya Şampiyonu Semih Saygıner ‘in katkılarıyla geliştirilen oyunun bilardo fiziğinin ve 3 boyutlu görüntü kalitesinin mobilde de aynı gerçekçilikte çalışması sağlandı.

Şimdi de bir diğer dünya şampiyonu Mika “Iceman” Immonen ile anlaşmaya varan Pool Elite, “Şampiyonların Oyunu” iddiasına sahip çıkıyor.

Pool Elite’in Android tablet versiyonu şimdilik yalnızca tabletlerden Google Play ile ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play indir

Facebook oyun linki

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x