Aile Konum Belirleyici – Life360

Aile Konum Belirleyici – Life360 mobil uygulaması ile artık aile fertleri nerede endişesi yaşamayacaksınız. GPS aracılığı ile konumları belirler.

Uygulama hem Android markette hem de App Store’da ücretsiz.

google-play app-store

Aile Konum Belirleyici – Life360 uygulamasını indirmek için ikonlara tıklayınız. 

Aile Konum Belirleyici – Life360 Açıklama
Life360 Aile Konum Belirleyici, en doğru sonuçları almanızı sağlayan güçlü bir aile konum belirleme Uygulamasıdır. Life360 Çevreler ve Life360 Yerler gibi çok sayıda yeni özellikle güncellenmiştir. Life360 Aile Konum Belirleyici, en son GPS izleme teknolojisini kullanır ve şunlara imkân tanır:

aile-konum-bulma-5
• Sadece davetle erişilebilen bir haritada Çevre üyesinin konumunu görme
• Konumunuzu her bir Çevrenizle ne zaman paylaşacağınızı seçme
• Tüm Life360 Çevrelerinde herkesle aynı anda veya teke tek sohbet etme
• Çevre üyesi bir yere ulaştığında yer uyarısının tetiklenir
• Çalınan ya da kayıp telefonunun yerini izleme
“Bu Uygulama, ailem için telefonuma kurulu OnStar gibi. Onu seviyorum!” –Meagan Merrill
Life360 Aile Konum Belirleyici’de artık Çevreler var. Çevre; aile üyeleri, arkadaşlar, futbol takımı arkadaşları vb. grubudur. Sınır yok. Bir sonraki kamp gezisi için bir Çevre oluşturun. Geziden sonra Çevre’yi silin ya da bir sonraki gezi için saklayın. Bu kadar basit.

aile-konum-bulma-4
Her Çevre için konum tercihlerinizi seçebilirsiniz. Bazı Çevreler Life360 Aile Konum Belirleyici’nin bütün özelliklerini kullanabilir, bazıları ise sadece iletişim kanalı olarak kullanılır. Bilginin diğer Çevrelere sızması imkânsızdır. Life360’ın özellik ve veri seçimleri her Çevre için farklıdır.
Aile Konum Belirleyici ile sohbet etmek kolay ve Ücretsiz. Ayrıca, üyesi olduğunuz bütün Çevrelerde sohbet işlevi var. Her Çevrede kişilerle aynı anda ya da teke tek sohbet edebilirsiniz. Artık telefon faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz.
Sevdiklerinizle İletişimi Koparmayın

aile-konum-bulma-3
Bugünlerde mesajların çoğunda şu gibi sorular soruluyor: Neredesin? Vardın mı?
Life360 Aile Konum Belirleyici’nin haritasını açın ve Çevrenizdeki üyelerin nerede olduklarını 7/24 izleyin. Çevre üyesinin konum özelliği açık olduğu sürece bulunduğu konum haritada gösterilir.
Life360 Aile Konum Belirleyici, her Çevre için farklı Yer Uyarısına sahiptir. Aile Çevreniz için okulda, işte, antrenmanda, arkadaşların yanında ve evdeyken konum güncelleme uyarısı almak için Life360 Yerler’i kullanabilirsiniz. Arkadaş Çevreniz içinse Starbucks, Kütüphane, erkek/kız arkadaşınız, yeni bir restoran ya da başka bir yere gittiğinizde tetiklenecek uyarılar kullanabilirsiniz. Uygulama, vardığınızda diğer Çevre üyelerine otomatik uyarı gönderir.

aile-konum-bulma-2
Aile Konum Belirleyici’yi Ailenizin Güvenliği için Kullanın
Çocuğu olan ebeveynler Life360 Aile Konum Belirleyici’yi seviyor, çünkü telefonlarındaki uygulamanın haritasına bakıp çocuklarının güvenli bir yerde veya daha önceden belirlenen bir yere gitmekte ya da eve dönmekte olduğunu bilmenin huzurunu yaşıyorlar.
Uygulamada acil durumlar için yerleşik bir panik sistemi bulunmaktadır. Bu sayede uygulama otomatik olarak Life360 Aile Konum Belirleyici Çevrenizde olan herkesi telefonla arar, onlara e-posta, metin mesajı ve GPS Takip koordinatlarınızı gönderir. Anında nerede olduğunuzu öğrenip sizi ararlar. İşteyseler ve telefonları kapalıysa, anında bir e-posta alıp çabucak telefonlarını kontrol edebilirler. Panik özelliği yanıtsız hatları eler ve aile üyeleriyle bir cankurtaran hattının kurulmasını sağlar.
Çevrelerinize Süper Yetkiler Verin
Küçük bir aylık ücret ya da indirimli yıllık ücret seçeneği ile kullanabileceğiniz, inanılmaz özelliklere sahip Life360 Premium’u tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz. 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. İşte bazı özellikleri:

aile-konum-bulma
• 7/24 Canlı Danışman: Çevrenizdekiler için en gelişmiş cankurtaran hattını sağlar. Canlı Danışman düğmesine basarak acil müdahale için kesin konum bilginize sahip olan bir temsilciye anında bağlanabilirsiniz.
• Sınırsız Yerler: Life360 Yerler uygulamanızda Çevre sayısı kısıtlaması bulunmamaktadır; çevreniz büyüdükçe hangi Yeri kaydedeceğim diye düşünmeyeceksiniz.
• Eski tip telefonların yer tespiti: Ücretsiz olarak 6’ya kadar eski tip telefonun yerini tespit edebilirsiniz.
• 100$ çalıntı telefon koruması: Haklı görülen talebinizde bir sonraki telefonunuz için 100$.
Aile Konum Belirleyici – Life360 için bazı kullanıcı yorumları

Mükemmel Çocuklarınızı ve sevdiklerinizi takip edebilirsiniz

Tolga On numara düşünmüş yapan

Çok yararlı bir uygulama

Güzel Aile bireyleri nerde diye sürekli aramak zorunda değilsiniz. İyi niyetli kullanıcılar için gayet güzel

Şifre ve Çevre ekleme sorunu var Uygulama cok yararlı ama çevre ekleme hatası veriyor ve girdiğimiz şifreler görülüyor klavyede hazır yazı olarak kaydediliyor düzeltilmesi gerek.

Güzel Güzel bi uygulama … ama hareket halinde olduğunu gösterse bildirse bildiri mesajı falan gelirse A kişisi burda diye ….. ozaman google play storenin en iyi uygulamaları arasında yer alır …. Teşekkürler

Yerini bilmenizi istedginiz kisidede ayni program olmadiktan sonra bir ise yaramaz aile yakinimda oldgu halde bile kendisi programi acmadgi surece aktif hale gelmiyor ben memnun degilim ama memnun olanlara bisey diyemem.

Çalışmıyor Ekran kalıyor hiçbir işlem yapılmıyor. LG G2 silip yükledim gene de yok.

Mükemmel Yapımcı veya yapımcılara teşekkür ederim. Yalnız bildirimleri tek tek değilde topluca kaldırabilsek diye bir öneri sunsam size….

Güzel uygulama.ancak aradaki mesafe (500km kadar) arttığında tamamen hatalı yer bildiriyor. Konum olduğu yere 20 km başka yerde görünüyor. O yüzden puan düşük veriyorum.

Samsung s4 Suanda olmadigi halde falan yerde 1dk once sinyal alindi diyor sizin yuzunuzden kizla kavga edioduk az kalsin ya adam gbi is yapin yada kapatin dukkani gidin.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x