AirBnb ile Kiralayabileceğiniz En İlginç Konutlar

Dünyanın en büyük sahibinden.com benzeri sitesi AirBnb‘de birbirinden ilginç evler bulunuyor. Eğer havalimanına gidip ilk uçağa bilet alabilecek kapasiteniz varsa belki denemek istersiniz.

İşte size sıralı tam liste.

Balon Ev

BALON EV

Kuzey İrlanda’da bulunan bu balon ev ormanın tam ortasına kurulmuş bir halde sizi bekliyor. Burada 180 derece açık alanda oldukça romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Tabi yalnız değilseniz. Bir gece konaklama bedeli 765 TL olan ilanına buradan ulaşabilirsiniz. Evde wifi olmadığını da ekleyelim.

Redizayn Edilmiş Vagon

Vagon ev

Bu vagon 1920 ile 1970 arasında çiftçi aileleri kullandığı bir tür. Tekrar restore edilip kiralama amacı ile kullanılıyor. Geceliği 375 TL olan bu vagon Wyoming ABD’de bulunuyor. İlana buradan ulaşabilirsiniz.

Bot Şeklinde Ev

bot ev

Yeni Zelanda’da bulunan bu şirin eve geceliği 600 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. İlan detayları burada.

Eski Saat Kulesi

saat kulesi ev

Londra’da bulunan bu saat kulesi normal bir tren istasyonunun içinde bulunuyor. 1868 yılında inşa edilmiş bu saat kulesinde modern çizgiler taşıyan bir evde gecelik 657 TL vererek yaşayabilirsiniz. İlan detayları burada.

Köpek Şeklinde Evkopek-ev

ABD’de olan bu ev gecelik 300 TL’den hizmetinizde. İlan adresi burada.

Mağara Ev Nevşehir

magara ev nevsehir

860m2 lik bir alanda mağaradan evde bir geceye ne dersiniz. Bu sefer pasaportta gerekmiyor. Nevşehir’de bulunan bu nadide yerin geceliği 360 TL. İlan adresi burada.

Deniz Kabuğundan Ev

Deniz Kabuğundan Ev

Meksika’da bulunan bu deniz kabuğundan ev konsepti AirBnb’de bulunan popüler evlerden birisi. Geceliği 750 TL olan bu evin ilan adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Aynalı Ev

aynali ev

Sanatçı eli değmiş olan bu enteresan aynalı eve geceliği 500 TL’den ulaşabilirsiniz. ABD’de bulunan bu evin ilan detayları burada.

Siyu Kızılderili Evi

Siyu Kızılderili Evi

Kızılderili ambiyansı yaşamak istiyorsanız işte size harika bir çadır / ev. İç kısmındaki korumalı ateş ve çevresi ile tam bir kabile hayatı. Geceliği 435 TL. İlan adresi. 

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x