Amazon.com.tr’den Yuzde 70’e varan Büyük Moda İndirimi

Amazon.com.tr’nin %70’e varan Büyük Moda İndirimi başladı.

6-31 Ağustos tarihleri arasında on binlerce üründe geçerli olacak fırsatlar Adidas, Camper, Defacto, Geox, Jack & Jones, Koton, Levi’s, Puma, Under Armour, United Colors of Benetton ve daha birçok seçkin markanın ürünlerine cazip fiyatlarla sahip olma olanağı sunacak.

İSTANBUL, 12.08.2020– Amazon.com.tr, %70’e varan Büyük Moda İndirimleri’ni duyurdu. 31 Ağustos’a kadar devam edecek fırsatlar tüketicilere hem yaz sezonu hem de yılın geri kalanında ihtiyaç duyabilecekleri on binlerce popüler giyim ürününde cazip indirimler sunacak. Kampanya boyunca moda severler koşu kıyafetleri, şort ve taytlardan ayakkabı ve terliklere, etek, elbise ve pantolonlardan tişört, gömlek ve iç giyime, güneş gözlüğü ve plaj giyimden cüzdan, çanta ve çoraplara geniş yelpazedeki birçok yetişkin ve çocuk giyim ürününe özel fiyatlarla sahip olabilecekler.

Kampanyada Adidas, Camper, Defacto, Geox, Jack & Jones, Koton, Levi’s, Puma, Under Armour, United Colors of Benetton gibi birçok seçkin markanın ayakkabı ve giyim ürünleri de özel indirimlerle tüketicilerle buluşacak. Büyük Moda İndirimleri kampanyasına www.amazon.com.tr/buyukmodaindirimi ve Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması üzerinden ulaşılabilecek.

 

‘Büyük Moda İndirimi’ kapsamında yer alan dikkat çekici ürünlerden bazıları şöyle;

– Koton ürünlerinde %70’e varan indirimler

– Puma ürünlerinde %50’ye varan indirimler

– Camper ürünlerinde %50’ye varan indirimler

– Under Armour ürünlerinde %50’ye varan indirimler

– Jack & Jones ürünlerinde %50’ye varan indirimler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x