Android İçin Google Keep Uygulaması

Üretici Google Inc – 7 Temmuz 2014
Kategori Verimlilik

ANDROID İÇİN GOOGLE KEEP UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

google-keep-uygulmasi

ANDROID İÇİN GOOGLE KEEP UYGULAMASI AÇIKLAMASI

Aklınızdakileri hızlı bir şekilde yakalayın ve doğru yerde veya zamanda hatırlatılmasını sağlayın. Hareket halindeyken bir sesli notu söyleyerek kaydedin ve otomatik olarak metne dönüştürülmesini sağlayın. Bir posterin, makbuzun veya dokümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra aramada bunu kolayca bulun.
Aklınızdakileri yakalayın
• Google Keep’e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zamanınız yok mu? Sesli not kaydedin, Keep daha sonra bulabilmeniz için notunuzu metne dönüştürsün.
İhtiyacınız olan şeyleri hemen bulun
• Notları renklerle kodlayarak hızlıca düzenleyin ve işinize dönün. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekirse basit bir aramayla hemen karşınıza gelecektir..
Her zaman elinizin altında
• Keep; telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda çalışır. Keep’e eklediğiniz her şey cihazlarınız arasında senkronize edilir ve böylece düşünceleriniz hep yanınızda.
Doğru zamanda doğru not
• Marketten alacaklarınızı hatırlamanız mı gerekiyor? Konuma dayalı hatırlatıcı ayarlayın ve markete gittiğinizde alışveriş listeniz otomatik olarak görüntülensin.
Her yerde kullanılabilir
• Google Keep’i web’de http://keep.google.com sayfasından ve Google Web Mağazası’nda http://goo.gl/pQvKtH adresinden deneyin.

ANDROID İÇİN GOOGLE KEEP UYGULAMASI YORUMLARI

Süper Bir sürü not uygulaması kullandım ancak en iyisi bu

Google basitliği ve işlevselliği Not alma konusunda ve listelemede gayet başarılı. Bilgisayar ve akıllı telefon senkronizasyonu da iyi tavsiye ederim. Ne de olsa Google.

Süper Yeni sürümde notları silince yok olmuyor, çöp kutusuna gidiyor. Ayrıca notları arşivleyebiliyorsunuz. Arkadaşlar HTC Desire X telefonum var. Telefonumun kendi not defteri olmadığı için böyle güzel ve kullanışlı, ayrıca widget’i olan bir not defteri uygulaması arıyordum. Artık ihtiyacımı bu uygulama rahatlıkla karşıladığından diğer eski kullandığımı sileceğim.

Mükemmel Google her zaman en iyisini yapiyor. Yeni ozellikler bekliyorum 🙂

Teşekkürler Widget problemi yeni güncellemeyle çözüldü 🙂

Pratik Telefonda not tutma huyu olanlar için, oldukça pratik ve bağımlılık yapan bi uygulama..

Çok kullanışlı Git gide yeni ve kullanışlı özellikler ekleniyor. Konum hatirlatmali notlar süper. Arşivdeki mesajların da sıralaması ayarlanmali

Google Iste google i bu yüzden seviyorum. Hem kaliteli hem bedava uygulamalar yapıyorlar. Bi de şu Türkiye haritalarina bi el atsalar 10 numara olur.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x