Android için VPN Uygulamaları

Virtual Private Network yani kendinize özel ağ ile web üzerinde gezinti yapabileceğiniz VPN uygulamaları güvenlik için bazı durumlarda can simidi olabilirler. Daha fazla güvenlik ve gizlilik için güzel bir sörf yapma imkanı bulabilirsiniz.

İşte size en kullanışlı Android VPN uygulamaları;

F-Secure Freedome VPN
[Fiyat: 4,99 $ aylık / yıllık 29,99 $]

Vpn ile çok fazla deneyimi olmayanlar için oldukça kolay ve kullanışlıdır. Aynı zamanda bu programı satın aldığınızda bir taşla iki kuş vurarak virüs koruma programınada sahip olursunuz. Bir başka önemli artısı da 1 hafta ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

F SECURE VPN İNDİR ANDROID

Fast Secure VPN
[Fiyat: Ücretsiz / 2.5$ aylık / 7.10$ 3 ay / 13.00$ 6 ay / 16.70$ 1 yıl ]

Hızlı ve güvenli bir başka VPN uygulaması olan Fast Secure VPN, arayüzü güzel ve kullanışlı. Bölgesel kısıtlamalardan bu uygulama sayesinde kurtulabilirsiniz.

ANDROID İÇİN FAST SECURE VPN İNDİR

FinchVPN
[Fiyat: Ücretsiz / Premiere 3,21$ /Pro 1,61$ ]

Yine karmaşık fiyatlandırmaya maruz kalmış bir uygulama daha. Üreticiler bu şekilde daha çok satmayı mı planlıyorlar acaba? FinchVPN yine kullanımı kolay başka bir Android VPN programı.

ANDROID FINCHVPN UYGULAMASI İNDİR

FlashVPN
[Fiyat: Ücretsiz]

FlashVPN ile temel VPN programı özlelilerine sahip olabilirsiniz. Japonya, Abd ve İngiltere sunucuları arasında seçim yapabilirsiniz. Ücretsiz ve hızlı bir Android VPN uygulaması arıyorsanız tam size göre.

ANDROID FLASH VPN İNDİR

Hideninja VPN
[Fiyat: Ücretsiz / 2.99$ reklamları silmek için / 19.99$ yıllık Pro versiyon için]

Çok popüler bir VPN uygulamasıdır. Sınırsız bant genişliği sağlar. Dilerseniz ücretsiz sürümünü kullanabilrisiniz. Arayüzü çok güzel ve kullanışlıdır. Ücretsiz sürümde reklamlar kasıtlı olarak göze sokulur ve sizi gerçekten rahatsız edebilir.

ANDROID HIDE NINJA VPN İNDİR

Hotspot Shield VPN
[Fiyat: Ücretsiz / aylık 4,99$ / yıllık 29,99$]

Uzun yıllardır pc ortamında yer alan HOSPOT SHIELD VPN uygulaması ülkemizde en çok tanınan VPN uygulamalardan birisidir. Akıllı koruma gibi ekstra özelliklere sahiptir. Pro sürümü ile sınırsız bant genişliği ve reklamsız sürüm alabilirsiniz. Pc sürümü çok masum bir uygulama değildi.

ANDROID İÇİN HOTSPOT SHIELD VPN İNDİR

[incor name=”VPN Kullanım Uyarısı”]

VPN Kullanım Uyarısı

Bu uygulamalara dikkat etmenizi öneririz. VPN uygulamaları bütün net çıkışlarınızı bir noktadan başka bir noktaya daha sonra hedefe gönderir. Çok özel bilgileriniz açık hale gelecektir. Mesela bu uygulamalarla internet bankacılığı, kredi kartı ile alışveriş ve diğer hesaplarınız için şifre girişleri yapmamanızı öneririz.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x