Apple Android Telefon Getirene iPhone Verecek

Apple yeni bir ticaret programı için hazırlanıyor. Apple Store’larda satışları arttırmak için Android ve Blackberry cihazlarını getirene iPhone almak için hediye çeki verecek.

Sistemin işleme şekli ise getirilen Android cihazların model ve kozmetik durumuna göre belirlenecek fiyatlar karşılığında çek sunulması ile çalışacak. Bu hafta başlaması beklenen takas programı için mağaza çalışanları kapsamlı bir eğitime tabi tutulacak. Apple çalışanları iPhone’un rakibi olan firmaların cihazlarından verileri iPhone cihazlara aktarmayı öğrenecek. Bu taşıma işlemi sadece adres defterini taşımakla sınırlı kalacak. Diğer verileri değişime giren kullanıcılar yapmak zorunda kalacak.

iphone degisim programi

Apple daha önce 2013 yılında eski iPhone modellerinin iPhone 5, iPhone 5s ve iPhone 5c modellerine yükseltilmesi için benzer bir program başlatmıştı. Satışları arttırmak için yapılan bu program Kanada, Avrupa, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yapıldı.

Programın resmi olarak kesinleşmediğini ve Türkiye’de işleme gireceği hakkında da bilgi olmadığını ekleyelim. 1 hafta içinde etayların belli olmasını bekliyoruz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x