Apple iOS 8.4 Güncellemesi ile Apple Music Yayına Başladı

Yazar

Apple, 30 Haziran tarihinde iOS 8.4 güncellemesini yayınladı.

Bu güncellemenin en önemli haberi Apple Music’in iPhone ve iPadlere gelmesi oldu. Türkiye kullanıcıları için ise şu an pek önemli gözükmüyor. Çünkü Apple Music Türkiye için şu anda aktif değil. iOS 9.0 güncellemesi ile aktif olması bekleniyor.

apple-streaming

Apple Music uygulamasını 3 ay ücretsiz kullanabileceksiniz. Daha sonra aylık 9.99$ abonelik fiyatı var. Bütün aile fertleri için Apple Muisc satın almak isterseniz 14.99$ ödemelisiniz. Ülkemizde dolar kuru çok yükseldiği için muazzam bir rakam yapıyor. Ayrıca aile aboneliği en fazla 6 kişi ile sınırlı.

Ayrıca Apple .ıtayı yüksek tutarak Android uygulama olarak da gelecek. Spotify, Pandora ve RDIO gibi firmaların liste başını oynadığı müzik uygulamalarına yeni bir firma da katılmış oldu. Google Music’de yakın zamanda yeni yeni yayına girmeye başladı. Google gibi bir firma Youtube ile müzik dinleme sektöründe en önemli aktör iken bu tür uygulamalarda geri kalması da oldukça enteresan. Bakalım ilerleyen günlerde online müzik endüstrisinde ne gibi değişiklikler olacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
500

Benzer Yazıları Okuyun