Apple iPad Mini’nin tanıtımını erteledi!

iPhone akıllı telefonunun yeni sürümünü kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanan Apple yakın süre içerisinde bir başka sürpriz daha yapacak.

Tablet bilgisayar piyasasının lideri Apple iPad satışları konusunda rakibi Android işletim sistemine sahip onlarca Tablet PC’yi yenmeyi bildi. İş böyle olunca farklı alanlarda faaliyet göstermek isteyen Apple henüz elini uzatmadığı mecralarda da yer almak istiyor. Bu alanlardan biri de 7 inç Tablet Bilgisayar piyasası. Akıllı telefon pazarında yükselişini sürdüren Apple’ın Eylül ayı içerisinde yeni modeli iPhone 5’i tanıtması bekleniyor. Apple’ın yeni 7 inç tabletini de iPhone 5 ile aynı etkinlikte tanıtılması bekleniyordu, fakat içeriden gelen bir bilgi bunun gerçekleşmeyeceğinin sinyallerini verdi.

Apple yeni iPad’ini iPhone 5 ile tanıtılmayacak. Ekim sonu veya Kasım ayının başlarında yapılması beklenen yeni bir etkinlikle tanıtılması beklenen yeni iPad’in yılbaşından önce tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Apple yeni iPhone ve yeni iPad’ini aynı anda tanıtarak kullanıcıların odağını bozmak istemiyor. Bu sebepten yeni iPad’in tanıtım tarihi ertelendi. Yılbaşından önce piyasaya sürülmesi planlanan yeni iPad’in satış rakamının da 200 dolar ile 300 dolar arasında olması bekleniyor.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x