Apple Müzik Artık Türkiye’de

Apple Music yani Apple Müzik özelliği Türkiye için aktif edildi. Artık telefonunuzdan ya da Apple’a ait herhangi bir ürününden Apple Müzik abonesi olabileceksiniz.

Şimdiye kadar özellikle Spotify olmak üzere Dezzer ile beraber iki firma pastayı paylaşıyordu. Google Müzik’te henüz piyasa girmediği için şimdilik 3 oyuncu online müzik dinleme piyasasında aktifleşmiş oldu.

Apple bu ürünü ilk 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunacak ve daha sonra 9.99 TL aylık abonelikle devam edilecek. Apple’nin güzel tarafı ise 14.99 TL karşılığında aile kaydı açabilmeniz. Böylelikle 14.99 TL ödeyerek 6 kişiye kadar aileniz için paylaşım yapabileceksiniz.

Ayrıca 9.99 tl ödeme yaparak Apple Müzik bireysel kullanıcıları cep telefonu, iPad ve dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceksiniz.

Apple Müzik uzun yıllardır bütün dünya üzerinde kullanılan bir sistem olduğu için şu anda veritabanında 30 milyondan fazla şarkı bulunuyor. Toplamda 10 milyon abonesi bulunan firma için ise oldukça düşük bir rakam.

Apple Müzik ayrıca Android telefonlar üzerinden de kullanılabiliyor. Aşağıdaki bağlantıdan devam ederek Apple Müzik Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Apple Müzik Android Uygulamasını indir

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x