Aral Game Oyun Alımlarda Yüzde 10 İndirim Kodu

Kampanya değişikliği : İndirim tutarı %5’e düştü. Bu ayın 31’ine kadar süreniz var. 100 TL ve üzeri oyun alışverişlerinde geçerli

Aral Game oyun alımlarda %10 indirim kodu petabayt.com aracılığı ile sizlerin olacak. Aral Game (Aral Oyun) Nedir, kısaca bahsedelim. Daha sonrasında ise yazının sonunda %10 indirim kodunuzu görebilirsiniz.

ARAL A.Ş. HAKKINDA

Aral A.Ş. iş hayatına; 80’li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir.

Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

oyun
Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.

HOMETECH ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

tablet
Kendi adına tescilli Hometech® markası altında çeşitli elektronik gruplarının üretimini ve ithalat/ihracatını gerçekleştirmektedir. Dünyadaki teknoloji trendleri doğrultusunda kendini sürekli yenileyen ve en son teknolojik ürünleri tüketiciyle buluşturan Aral A.Ş.; çalışmalarını son dönemde Tablet Bilgisayar, Uydu Sistemleri, Ses ve Görüntü sistemleri, Aydınlatma Sistemleri kategorilerinde yoğunlaştırmaktadır. Kendi adına tescilli Micro Genius® markası ile de dijital oyuncak ithalatını sürdürmektedir.

Aral Game indirim kodu nasıl kullanılır

aral-game-indirim-kodu

Kodun geçerli olması için linki bir kere tıklamanız gerekiyor.

Aral Game indirim kodu almak için tıklayınız ARLOYNKP

ARAL GAME İNDİRİM KODU ARLOYNKP

Aral game indirim kodunu kullanabilmek için üye girişini yapmış olmalısınız.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x