Asus Nexus 7 32gb FIRSATI Mormani’de 544 TL

Asus Nexus 7 32gb VE 3G Lİ TABLET PC ŞU ANDA 9 TAKSİTLE 545 tl’YE SATILIYOR. 

asus-nexus-7-yeni

ASUS Nexus 7C-1B039A Tegra3 32GB 7 inç Android Tablet Özellikleri

Ürün Kodu : 83.150.189708
Marka : ASUS
Hediye Paketi Olabilir : Evet
İşletim Sistemi : Android
İşlemci : Nvidia Tegra
Ekran Türü : IPS Ekran
Ekran Boyutu : 7 inç
Ekran Cozunurlugu : 1280 x 800
Dahili Hafıza : 32 GB
RAM : 1 GB
Bağlantı : Wi-Fi / 3G
Bluetooth : Var
GPS : Var
HDMI : Yok
Arttırılabilir Hafıza : Yok
USB : Mikro Usb
Kamera : Tek Kamera
Kamera Çözünürlüğü : 2 mp ve Altı
Pil : Li-poly Batarya
Garanti : 24 Ay Distribütör

 

Daha güçlü ve her zamankinden daha portatif.
Veri bağlantısıyla 32GB depolama alanını kullanarak favori dosyalarınızı WiFi olmayan yerlerde de kullanabilirsiniz.

Mobil bağlantı desteği sunan yeni Nexus 7
Nexus 7 sizinle birlikte her yere gidecek biçimde tasarlandı – yeni nesil 32GB’a varan depolama alanıyla mobil bağlantı olan her yerde dosyalarınıza erişebilirsiniz. Nexus 7 size daha da fazlasını sunmayı başarıyor.

Göz alıcı 7 inç ekran
Harika bir 7 inç ekrana ve tüm gün yetecek batarya süresine sahip olan aynı zamanda mobil bağlantı üzerinden daha fazla depolama alanına erişme imkanı veren Nexus 7 ile uzun yolculuklar sorun olmaktan çıkıyor.

Hız ve performans
ASUS tarafından üretilen Nexus 7 ile gelen NVIDIA® Tegra® 3 dört çekirdekl işlemci sayesinde tüm işlemler daha hızlı. Sayfalar daha kısa sürede yükleniyor, oyunlar akıcı ve tepkiler daha iyi. Birden çok uygulama aynı anda açılsa da sorun yok. Patentli 4-PLUS-1 çekirdek tasarımında gerek duyduğunuzda performans emrinize sunuluyor, gerek olmadığında düşük güç tüketimi ön plana çıkıyor.

Oyun desteği ihmal edilmedi

Nexus 7 geliştirilirken oyun desteği eksik bırakılmadı. Kalp atışlarını hızlandıran dört çekirdekli işlemci performansı ve 1280 x 800 piksel yüksek çöüzünürlüklü ekran, jiroskop ve hız algılayıcı gibi bileşenler sayesinde tableti hareket ettirerek oyunlar oynayabilir, ekrana dokunarak yol alabilir ve rekorlar listesine adınızı yazdırabilirsiniz. 700 binden fazla uygulama ve oyun Google Play ortamında keşfedilmeyi bekliyor.

Daha az şarjla daha çok iş
9 saatten fazla HD video izleme ve 10 saat internette gezinme ya da e-kitap okuma desteği sunan, bekleme süresi 300 saati aşan Nexus 7 ile uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Okunan kitap bölümü, bitirilen oyun seviyesi, izlenen film sayısı ya da dinlenen müzik dakikası olarak kıyaslayın

Google Play için geliştiridi

Nexus 7 en başından Google Play geliştirildi ve sevdiğiniz eğlence içeriğini elinize ulaştırmak için satışa sunuldu. Dünyanın en geniş e-kitap kolleksiyonu, milyonlarca müzik, binlerce film ve TV programı, en yeni dergiler ve elbette 700 binden fazla uygulama ile oyun bu ortamda barınıyor.

Kablo yok, dert yok
Kabloları ve bağlantılarla veri eşleştirmeyi unutun. Google Play mağazalarında her türlü dijital içerik var ve bulut depolama emrinizde. En son kaldığınız yerden rahatça devam edebilirsiniz.

Milyonlarca e-kitap
4 milyondan fazla eserin yer aldığı online ortam sayesinde Nexus 7’yi en gelişlmiş e-kitap okuyucu olarak kullanabilirsiniz. Normal bir kitap kadar ince ve ufak olan Nexus 7, sorun olmadan arka cebe ya da çanta içine sığabiliyor. Font boyutunu değiştirme, gece modundan gündüz moduna geçme gibi ek seçenekler de sunuyor.

700 bin uygulama ve oyun
En sevdiğiniz oyun ve uygulamaları Nexus 7 ile kullanmaya başlayın. 700 binden fazla seçeneğe sahip olan Google Play ortamında her kullanıcıya hitap edecek içerikler var. Oyunlardan çocuklara özel uygulamalara ve en yeni 3D programlara kadar en popüler ücretsiz ve ücretli uygulamaları ya da oyunları bulabilirsiniz.

Google Play’i keşfedin

Google Play ile en sevdiğiniz eğlence içeriği elinizin altında duruyor. Milyonlarca şarkı, binlerce film ve TV dizisi, en yeni dergiler ve diğerleri Nexus 7 ile kullanılmayı bekliyor.
fark etmez, daha az şarjla daha çok iş yapma zamanı geldi.

Google’ın en iyi uygulamaları
Nexus 7 ile birlikte Google’ın en iyi uygulamaları olan Gmail, Chrome, Google+ ve YouTube yüklü olarak geliyor ve Google platformunun en iyi artıları avucunuzun içine yerleşiyor.

Google Now ile gerçek zamanlı olarak ilgili bilgiler kullanıcıya sunuluyor. İşe gitmeden önce trafik durumunu, platformda beklerken bir sonraki trenin geliş saatini ve buna benzer hayat kolaylaştıran bilgileri size iletiyor. En yeni sürümle birlikte Google Now size ait takvim bilgilerini, uçuş saatlerini, restoran rezervasyonlarını, otel onaylarını takip edebiliyor ve sizi uyarabiliyor.
Oturum açın, verileri eşleştirin

Nexus 7 tam anlamıyla Google’ın kararlı sunucularına ve bulut servislerine bağlı olarak işliyor. Kişiler listesi, Gmail, takvim, fotoğraflar, müzik, filmler ve kitaplar gibi içerikleriniz sürekli olarak bulutta yedekleniyor ve kablo gerekmiyor. Google hesabınızla oturum açın ve önem verdiğiniz içeriğin kaybolmasına izin vermeyin.
Android 4.2 Jelly Bean

Nexus 7 ile gelen Android 4.2 işletim sistemi son nesli temsil ediyor ve popüler Android platformunu esas alıyor. Kullanımla birlikte ilerleme gösteren gelişmiş klavyeyi keşfedin, yeni uyarı sisteminin avantajlarını elde edin, Google Now ile gelen güncellemeleri anında alın.
El işaretlerini anlayabilen daha akıllı klavye

Elinizi kaldırmadan işaretler oluşturarak yazmak daha kolay. Parmağınızı klavyedeki tuşlar üzerinde gezdirin ve e-postalarla metinleri daha kısa sürede yazın. Klavyeniz sizi tanıyor ve zaman içinde daha doğru biçimde kelimelerinizi tahmin edebiliyor.

MORMANİ SATIŞ LİNKİ

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x