Batmobile İstanbul’da Görüntülendi

Yarın vizyona girecek olan Batman Superman filmi öncesinde Batmobil İstanbul’da görüntülendi.Airporthaber’in uçaktan indirilirken görüntülediği araç İstanbul’da bir şova hazırlanıyor.

Türk Hava Yolları, Batman Superman’a karşı filmine sponsor olmasının ardından dünya gündeminden inmiyor. Batman’ın filmde kullanılan aracı Batmobile’ı önce ITB Berlin fuarına götürerek fuarın adeta bir numaralı gündemi olan THY, şimde de İstanbul’da bir şova hazırlanıyor.

ITB Berlin fuarında özel haber olarak duyurduğumuz Batmobile’ın İstanbul macerasına artık sayılı günler kaldı. AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; Batmobile, Türk Hava Yolları kargo uçağıyla İstanbul’a sessiz sedasız getirilerek Türk Hava Yolları Kargo binasında 14 numaralı ambara konuldu.

Aracın kısa bir süre sonra İstanbul’da sahneye çıkması ve Boğaz köprüsü yada 3. köprüden bir geçiş yapması bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yazar ve gazeteci Ömür Gedik sosyal medya hesabından yaptığı bir duyuruda Batmobile’ı kendisinin kullanacağını açıklamıştı.

Türk Hava Yolları’nın önümüzdeki günlerde detaylı bir açıklama yapması bekleniyor.

NE OLMUŞTU?

Türk Hava Yolları, dünyanın merakla beklediği ve 500 milyon dolara yakın bütçeye çekilen ‘Batman Superman’e karşı’ filmine sponsor olmuş ve dünyada büyük ses getirmişti. Söz konusu sponsorluğunu da Amerikan futbolunun zirve maçı Super Bowl’un reklam arasında duyuran THY sosyal medyada en çok konuşulan konu olmuştu.

Sponsorluk kapsamında bir uçağını da Batman ve Superman logolarıyla kaplayan THY, Batmobile’ı da Berlin’de görücüye çıkarmıştı.

©AirportHaber

Ve Batmobile İstanbul’a böyle getirildi:

batmobile8

Diğer resimleri Airporthaber.com’dan takip edebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x