Benzersiz Android Korku Oyunu: The Fear

Yazar

Macaristan ve Türkiye merkezli Genetic Game isimli firmanın Türk yazılım sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak istedikleri oyun ile karşınızdayız.

Firmanın oyun hakkında yorumları ise şöyle;
“Genetic Apps olarak; 2013 yılında İstanbul, Türkiye’de kurularak, misyonu oldukça az duyulan Türk yazılım sektörünün gelişmesini sağlamak gayesiyle yola çıktık. Merkezimiz ve yazılım ekibimiz İstanbul’da olup, Avrupa temsilciliğimiz ve animasyon ekibimiz Budapeşte, Macaristan’da sizlerin keyifli vakitler geçirebilmesi için çalışmakta. Unutmadan söyleyelim fikirleriniz bizim için çok değerli! Lütfen oyunlarımız veya uygulamalarımız hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin! Genetic Apps olarak sizlere sanal dünyada keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilmek dileğiyle…”

Oyun fiyatı 2TL.

BENZERSİZ TÜRKÇE ANDROID KORKU OYUNU THE FEAR İNDİRMEK ve SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Senaryo:
Bundan beş yıl önce hikayemizin kahramanı Cemil’in eşi ve kızı sırf keyif için bir katil tarafından öldürüldüler. Fakat katilin asıl amacı Cemil’in acı çekerek ölmesini sağlamaktı. Çünkü bundan keyif alıyordu. O bütün kurbanlarının önce ailesini hedef alıyor daha sonra da küçük oyunlarla ve ufak notlarla asıl hedefinin yeterince acı çekmesini sağlıyor ve avlıyordu. Interpol tarafından aranmasına rağmen 13 kişinin katili bu psikopat henüz bulunamamıştı. Dünyanın üç ülkesinde bu olaylara karışan katilin polisler bir hayalet dahi olabileceğini düşünmeye başlamışlardı. Bir insan nasıl olurdu da yakalanmadan, dikkat çekmeden veya hiçbir iz bırakmadan birilerini öldürebilirdi? Peki avlarını farklı ülkelerden seçmesinin sebebi neydi? Katil her zamanki gibi kurbanının ailesini yine kendisine hedef aldı ve onları son derece acımasızca öldürdü. Anlaşılan yaptıklarından en ufak vicdan azabı duymuyordu. Her zaman yaptığı gibi yine avı kapıdan girdiğinde ailesinin cesetleriyle karşılaşacak ve şok olacaktı. İçinde bir anda bunu yapanı bulmak için intikam ateşiyle yanıp tutuştukça bu durum katilimiz için işleri daha da keyifli hale getirecekti. Hikayenin buradan sonrası hep muamma kaldı çünkü Cemil’de acı içinde ailesiyle birlikte ölü bulundu. Polisler her türlü aramalara rağmen yine hiçbir ipucu bulamadılar. Fakat 1 yıl önce çok gizli bir proje yürütülerek üç Türk mühendis tarafından bulunan tanımlayamadıkları bir maden ile zaman makinesi geliştirildi. Ancak bu makine filmlerdeki gibi birini geçmişe götürmeye yaramıyordu. Yalnızca geçmişte yaşanan kısa bir zaman dilimini izleyebiliyor ve neler olduğunu görebiliyordunuz. Ancak makine yalnızca üç kez ve en fazla 10 yıl geriye gidebilecek şekilde tasarlanmıştı. İki haklarını makinenin çalışıp çalışmadığında kullanan mühendisler üçüncünün insanlık adına kullanılmasına karar verdiler. Ve bu iki denemeyi yaparlarken olaylara o an orada bulunan rastgele birinin aklına müdahale edebildiklerini fark ettiler. Bu durum tamamen rastgele seçtiğiniz konumdaki birinin aklına müdahaleydi. Yani kime olduğuna karar veremiyordunuz. Mühendislerden biri o sıralar şehir dışında okuyan Cemil’in oğluydu ve ailesine bunu yapanı bulmak ve adalete teslim etmek için içinde yıllardır bir intikam ateşiyle yanıp tutuşuyordu. Arkadaşları bu son hakkın o güne gidilmesi için kullanılmasına ve belki de müdahale edilerek ailesinin bu güne gelmelerini sağlayabileceklerini düşündüler. Herkes nefesini tuttu makinede tarih ve konum ayarlandı. Fazla zaman yoktu. Çalıştığı anda birinin olayları orada bulunan birinin gözünden yönetmesi gerekiyordu. İşte bu yüzden senin zekana güvendiler ve bu iş için seni seçtiler. Düğmeye basıldı ve olaylar başladı. Piyango Cemil’e vurdu acı içinde herkes olayları izlerken katili alt etmek şuan senin elinde! Lütfen acele et ve insanlık adına bu adamdan bizi kurtar!

ÖZELLİKLER
– Derinden etkileyen bir hikaye
– Yüksek kalitede grafikler
– Yüksek kalitede müzikler ve ses efektleri
– Korkutucu atmosferler
– 5 adet harita
OYNANIŞ
– Kolay ve hızlı öğrenilen kontroller
– Değiştirilebilir grafikler (fastest, fast, simple, good, beautiful, fantastic)
– Katil tarafından yapılan tuzaklardan kurtulun
– Korkmayı seviyorsanız kesinlikle kulaklıklığınızı kullanın!
– Katilin sana bıraktığı notlarla nerede olduğunu bulmaya çalış

– Android 2.3.1 ve üzeri

Oyun içi görüntüler de burada.

android korku oyunu the fear (9)

android korku oyunu the fear (10)

android korku oyunu the fear (1)

android korku oyunu the fear (2)

android korku oyunu the fear (3)

android korku oyunu the fear (4)

android korku oyunu the fear (5)

android korku oyunu the fear (6)

android korku oyunu the fear (7)

android korku oyunu the fear (8)

Kimler Neler Demiş?

avatar
500

Benzer Yazıları Okuyun