Ana Sayfa / Android / Bill Gates Android Telefon Kullanmaya Başladı

Bill Gates Android Telefon Kullanmaya Başladı

Hangi akıllı telefon platformu daha iyi? Bu yıllardır süregelen bir tartışma. Asıl soru Android mi daha iyi iOS'mu? Tartışmanın tarafları apple fanboy, iosfan, android fanboy diyorlar ve hatta hakaretler ediyorlar.

Bu tartışmaya ucundan Microsoft'un CEO'su Bill Gates'de katıldı. Ünlü CEO artık Android telefon kullanmaya başladığını açıkladı. Windows Phone projesi çoktan ölmüştü, bu açıklama ile mum dikti diyebiliriz.

Aşağıdaki videoda Fox tv'ye konuşan Ceo, Android bir cihaza geçiş yaptığını belirtiyor. Ayrıca çok sayıda Microsoft yazılımcısının da Android telefon kullandığını iddia ediyor. Bu durum platform savaşları için iyi bir cephane. Hangi telefon modelini kullanıyor bilinmiyor fakat yakında teknoloji paparazzileri buna cevap bulacaktır.

Tahminimizce Samsung marka bir telefon kullanıyor. Muhtemelen S6 veya S7 serisi bir cihaz almıştır ve kullanıyordur. Çünkü 2016 yılında Microsoft uygulamaları S6 zamanında destek almaya başlamıştı. Sonraki sene S7'ye geçiş yapması muhtemele. Koca CEO'nun kavisli ekran kullanmayacağını da düşünüyoruz.

Peki siz hangi platformdan telefon kullanıyorsunuz? Şu sıralarda sağ tarafta bir anket yayınladık. Oy verirseniz seviniriz.

Hakkında PetaBayt

Petabayt teknoloji haberleri. Bizi sosyal medyada takip edin.
data-matched-content-ui-type="image_card_stacked"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google I / O 2018 Etkinliğinde Tanıtılacak Yenilikler

Google’ın yıllık geliştirici konferansı Android, yapaz zeka ve akıllı evlerin ön plana çıktığı bir sunum …

Yeni Android 9 P Özel Güvenlik ve Gizlilik Güncellemeleri ile Geliyor

Google, bir sonraki Android sürümü “Android 9 P” yani P sürümü hakkında detayları vermeye başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir