Blackberry Venice Canlı Resimleri ve 18MP Kamerası

Blackberry uzun zamanadır fake resimlerle ortalıkta geziyordu. Her resmin ortak özelliği klavyesi olan en az 5 inçlik bir telefon resmedilmesiydi.

Blackberry tahmin edildiği gibi piyasaya fiziksel klavyeli olarak çıkıyor. QWERTY klavyesi olmayan bir Blackberry’nin bir anlamı da kalmayacaktı sanırım. Çünkü piyasa Samsung ve iPhone arasında dağılmış durumda. Buradan pay çıkarması çok çok zor gözüküyordu.

Geleneksel olan sağ tarafta güç tuşu sol tarafa alınmış bir tasarım ile geliyor. Ayrıca harici SD Kart desteği ile gelecek olan telefonun fiziksel klavyesi kızaklı bir şekilde telefona giydirilmiş. Ekranın altından kızaklı bir şekilde çıkmakta, kapandığında ise herhangi bir akıllı telefondan farkı yok. Sadece biraz daha kalın çerçeve sunuyor.

Optik sabitlenme teknolojisi taşıyan 18MP kamerası da Blackberry Venice‘in önemli özelliklerinden. Çift LED Flaş ile gelen Venice, Android’in hangi sürümü ile geleceği belli değil.

Blackberry Venice Resimleri

blackberry venice (7) blackberry venice (1) blackberry venice (2) blackberry venice (3) blackberry venice (4) blackberry venice (5) blackberry venice (6)

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x