Blade And Soul Nihayet Sevenlerine Kavuştu

Uzun yıllardır beklenen oyun nihayet Avrupa sunucularında free olarak oynanabilir duruma geldi.

Kore yapımı mmorpg türündeki oyun grafikleri ve oynanabilirlik ile dikkat çekiyor. Oyunda genel olarak 4 farklı ırk var ve hepsi de kendi için kung fu master, blader ve büyücü şeklinde sınıflanıyor. Irklar Jin (insan), Gon (Koyu tenli kaslı), Kun (Erkek olmayan tek ırk) ve Lyn (Gnome benzeri) şeklinde tasarlanmış.

Toplamda 6 sınıfı olan oyunda force master (mage), blade master (kılıç ustası), assasin (rouge), kung fu master (dövüş), savaşçı (Warrior), Summoner (Şirin ve petlerin yardımını alabilen bir sınıf), Gunslinger (Western)

BLADE AND SOUL İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Oyunun hikayesi ise ustanızla takıldığınız köyünüzde saldırı yapılıyor ve ustanız öldürülüyor. Bu arada animasyonlar geçekten çok iyi. Ayrıca karakterinize seçtiğiniz bir seslendirme setini de yükleyebiliyorsunuz. Bu oyun mmo serilerinde ortalığı kasıp kavuracak gibi gözüküyor. Tabi oyun üretimi her şey değil. Dağıtımcı firmaların ücretlendirme ve etinliklerde ne kadar başarılı olacağı da önemli.

Mesela Founder Pack satın almayıp önce Free olarak  denemek istiyorsanız oyunu 22 GB yükledikten sonra en az 30dk beklemek zorundasınız.

Bir kaç video ile sizde az çok bu oyun hakkında övgülerin ne kadar haklı olabileceğini göreceksiniz.

Balde And Soul açılış fragmanı

Blade Dancer

Assassin

Force Master

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x