Blade and Soul Ocak ayında Avrupa ve Kuzey Amerika’ya geliyor

NCSoft’un yayıncısı olduğu Blade and Soul Mmo oyunu nihayet Amerika ve Avrupa’ya geliyor.

Uzun yıllardır beklenen oyun Asya sunucuları 2013 yılında açıldıktan sonra bile bu aşamaya gelmesi 3 yıl sürdü. 19 Ocak 2016 tarihinde Amerika ve Avrupa’ya aynı anda gelecek olan oyunun kurucu paketini (Founder’s Pack) alanlar 15 Ocak 2016 tarihinde oyunu oynamaya başlayabilecekler.

Sadee Çin’de eş zamanlı olarak .8 milyon oyuncuya sahip Blade and Soul oyunu kendi alanında grafik ve oynanış olarak rakiplerine göre ayrı bir yerde duruyor. Gelişmiş Pvp sistemi bile sadece bu oyunu oynamak için yeterli gözüküyor. Blizzard’ın World of Warcraft vurmayı hedefleyen oyun lansmanının ardından bir yıl içinde Kuzey Amerika ve Kanada’da bir milyon aboneye ulaşması bekleniyor.

Oyun açılışında yedi sınıf karakter, 30 zindan, 45 lvl seviye sınırı ve Pvp Arena yer alacak. Oyunu satın alıp 15 Ocak 2016 tarihinde oynamaya başlamak için Blade & Soul resmi sitesine gidebilirsiniz. Kurucu paketleri 22 Euro gibi bir fiyatla satışta. Ayrıca oyun Free to Play olacağı için herhangi bir paket almadan 19 Ocak tarihinde oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden efsane olmaya aday bu oyun için yerinizi şimdiden almanızı öneririz.

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Trixxi

Kaç yıl oldu Blade and Soul oyununu bekliyoruz. O zamanın gençleri şimdi çoluk çocuğa karıştı 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x