Bosch Güvenlik Sistemleri’nden Ateksis’e Orta Doğu’nun En İyi Ödülü

Bosch Güvenlik Sistemleri’nin 17 Ocak Pazar günü Dubai Conrad Hotel’ de gerçekleştirdiği VIP İş Ortakları gecesinde Ateksis iki ödüle birden layık görüldü.

Orta Doğu Bölgesinin en büyük güvenlik sistemleri fuarı Intersec, 17-19 Ocak tarihleri Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşti. Güvenlik sektöründe dünyanın önde gelen firmalarını buluşturan fuar sırasında, Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından düzenlenen  ‘VIP Partner’ toplantısı da Conrad Hotel’de gerçekleşti.

Orta Doğu’daki bayilerin üst düzey yöneticilerine ev sahipliği yapan Bosch Güvenlik Sistemleri’nin toplantısında; bölgedeki  ve küresel pazardaki son gelişmelerden bahsedildi.

low_bosch-guvenlik-sistemleri-nden1

Etkinlikte, 2015 yılında başarılı satış performansı gösteren iş ortaklarına ödüllerinin takdim edildiği ödül törenine geçildi. Ateksis, ‘LEVANT ( Lübnan-Suriye-Irak) Bölgesi En İyi Satış Performansı’ ve ‘Orta Doğu Bölgesi Yangın Alarm Sistemleri En İyi Satış Performansı’ kategorilerinde iki ayrı ödüle layık görüldü.

Ateksis olarak Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından ödüle layık görülmelerinden mutluyuz ve firma olarak bu başarıların gururunu taşımaktayız. Ödüllerde emeği geçen ve katkısı bulunan tüm değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize ve takım arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x