Burger King Apple Watch Uygulaması Görücüye Çıktı

Fast Food sektörünün önde gelen isimlerinden Burger King akıllı saatler için geliştirdiği uygulaması ile rakiplerinin önünde geçti.

Bugün dağıtımını yaptığı basın bülteni ve reklam kampanyası ile bu yeniliği duyuran Burger King bu alanda ilk firma olmayacak gibi gözüküyor.

Burger King Apple Watch Uygulaması basın bildirisi

2016 yılına birçok yenilikle giren Burger King, “Apple Watch” uygulamasıyla bir ilke daha imza attı. Giyilebilir teknolojilerin en önemli örneği olan Apple Watch’ın Türkiye pazarında satışa çıkmasıyla birlikte uygulamada yer alan ilk markalardan biri de Burger King oldu.
Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King, üstün hizmet kalitesi ile misafirleriyle kurduğu sıcak ve samimi iletişimi, yaptığı yeniliklerle pekiştirmeye devam ediyor. 2015 yılının ilk yarısında yenilenen ve iPhone ve Android uygulamaları ile misafirlerine her kanaldan, kolay ve hızlı ulaşmayı başaran Burger King, şimdi de Apple Watch ile sipariş vermek isteyen tüm teknoloji tutkunlarını sanal restoranlarında buluşturuyor.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye’de satışa sunulan ve iPhone cihazlar ile senkronize olabilen Apple Watch Burger King Türkiye uygulaması sayesinde bir Burger King’çi toplam 5 adımda siparişini tamamlıyor ve Burger King’in efsane lezzetleri için geri sayıma geçiyor. Öncelikle Apple Watch kullanıcıları iPhone’larına indirdikleri Burger King Türkiye uygulaması üzerinden sipariş vermek istedikleri lezzetleri Watch listelerine kaydediyor. İkinci aşamada Apple Watch’larında Burger King Türkiye uygulamasını açıyor ve kendisine özel listesinden, istediği ürünü belirliyor. Üçüncü ve dördüncü aşamalarda sistemde kayıtlı olan adresini seçip, siparişi nasıl ödemek istediğine karar veriyor. Son aşamada da siparişini tamamlamış oluyor. Burger King, Apple Watch ile mesaj, e-posta, telefonla arama yapma, ödeme yapma, yol tarifi, müzik dinleme gibi özelliklerinin yanı sıra, online sipariş vermek isteyen tüm Burger King’çilere sanal restoranlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Güler yüzün, sürpriz kampanyaların ve unutulmaz tatların adresi Burger King, misafirlerini yenilik dolu dünyasına bekliyor.

Uygulama tanıtımı

Burger King Resmi iPhone Uygulaması

Alevde ızgara keyfine eğlenceli oyunlarla renk kat, kazan! Lezzet, eğlence ve birbirinden güzel hediyeler,aradığın her şey burada!

Ara Gelsin
Acıktığında bir telefon ile Burger King’den seçeceğin birbirinden lezzetli ürünler kapına gelsin. Burger King’den siparişini ver, alevde ızgara keyfine doy!

Tıkla Gelsin
Tıkla Gelsin’e üye ol, en lezzetli Burger King ürünlerini telefonun üzerinden kolayca sipariş ver! Tıkla, siparişin gelsin.

En Yakın Burger King
Acıktığında en yakın Burger King bölümüne git, sana en yakın restoranlarımızı gör, nerede olduğunu bilmiyorsan tıkla haritadan bak. Burger King lezzetlerinden mahrum kalmaman için her şey hazır. Ne bekliyorsun?

Bul Kazan
Ekranda verilen karttaki hediyeleri kazıyarak aç, aynı kartta 3 adet aynı ürünün resmini bulduğunda hediyeni Burger King Restoranlarından al. Lezzeti bul, kazan!

Burger King Apple Watch uygulamasını indirin

Uygulamayı indirebilmek için Qr kodunu okutabilirsiniz.

burgerking-applewatch-qr-code

burger king akilli saat apple uygulama

burger king akilli saat apple uygulama

burger king akilli saat apple uygulama

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x