Çıkınca Çok Satacak Tabletler

Tablet pc sektörü akıllı telefonlara göre biraz daha sakin olmuştur. Peki yeni tablet almak isteyenler beklenti içinde değil mi? Tabi ki bekliyorlar. İşte çıkınca çok satacak olan tablet pc markaları ve modelleri.

 

iPad Air Yeni Modeli ve iPad Air Mini Yeni Modeli

ipad-air-yeni-modeli

Bu retina ekran ürünleri ile zaten popüler olan Apple (iPad Air ve iPad Mini) bu yıl yeni iPad’ler tanıtabilir. KGI analisti Ming-Chi Kuo her yıl olduğu gibi bu yılın 3.çeyreğinde Apple’dan yenilikler gelecek.  Apple iPhone 6 kesinleşti gibi. Yeni iPad Air için söylentiler var.  Yeni ve daha hızlı A8 işlemci, olası bir parmak izi okuyucusu ve her iki cihazın arkasında bir 8-megapiksel kamera. Belki Apple yeni iPad Air ve iPad Mini renk seçeneklerini tanıtacak? Kim bilir.

12.9-inç iPad

12-9inc-ipad

Gerçekleşmesi çok zor gözüken bir iPad modeli. belki OS x ile kuvetlendilirmiş iPad 12,9 inç güzel bir ürün olabilirdi. Ama yakın gelecekte mümkün gözükmüyor.

Samsung 10.5 inçlik AMOLED Tablet

sansung-10-5inc-tablet-pc

Samsung yıllardır Amoled ekranlarla piyasada değil. Fakat söylentilere göre 10.5 inçlik bir cihaz (bazı bölgelerde EXYNOS) Snapdragon işlemci ile SM-T800 olarka duyrulmaya başlandı. 7900mAh batarya ile taçlanacak olan model almak için iyi bir sebep olabilirdi.

Microsoft Surface Mini

microsoft-surface-mini

İşte bu cihaz gerçek olacaktır. 8inç ekrana, 1080p çözünürlük ve kalem ile beraber gelmesini umuyoruz. Windows RT yerine tam sürüm windows’ta fena durmazdı. Sonuçta bu tabletin piyasa çıkmasını kesinlikle bekliyoruz.

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x