CyanogenMod Yüklü İlk Telefon Piyasa Çıktı OPPO N1

Android için yazılımlar üretirken şirketleşerek büyük bir büyüme gösteren CYNOGENMOD 100 milyon kullanıcıya ulaşınca Çinli bir firma ile anlaşıp OPPO N1 adında bir telefon çıkardı. Oppo N1 Cyanogen Edition ismiyle satılan telefon Android 4.3 ile beraber geldi. Kısa bir süre içinde de 4.4 güncellemesini alması bekleniyor. Snapdragon 600 işlemcili telefon genel olarak  bilinin tabirle rootlu olarak geliyor. İşlemci hızını değiştirme, gelişmiş yetkiler, temalar ve rom larla beraber geliyor.

Oppo N1 CyanogenMod, Google’ın Play Store’una erişimi olan ilk farklı İşletim Sistemli akıllı telefon oldu. Bu akıllı telefon sahipleri artık yasal olarak Google’un tüm uygulamalarını (aynı zamanda Gmail, Maps ve Google Now) indirebilecek.

Oppo N1 Özellikler:

Qualcomm Snapdragon 600 dört çekirdekli 1.7 GHz işlemciye, 2 GB Ram’e ve Full HD 5.9 inç ekrana sahip. Bu cihaz 16 ve 32 GB depolama alanına sahip. Cihazın en ilgi çekici özelliği ise 206 dereceye kadar dönebilen 13 Megapiksel kameraya sahip olması. CyanogenMod Oppo N1’in satışına 24 Aralık tarihinde başlayacak.

Oppo N1 UNBOXING:

Oppo n1 Kamera:

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Dünyanın En İyi Telefonu Tanıtıldı | Yeni Tablet - Tablet Pc İnceleme Noktası

[…] Devam.. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x