Dyson Cinetic Big Ball Emiş gücünü kaybetmeyen hacıyatmaz süpürge

Dyson yine harika bir süpürge ile adından övgü ile bahsettiriyor. Yeni süpürgesi tasarım harikası olduğu gibi kelimenin tam anlamıyla o bir hacıyatmaz.

Silindir süpürge kategorisindeki bu ürün bakım gücü gerektirmiyor ve buna rağmen emiş gücünü kaybetmiyor. Dyson Cinetic Big Ball‘ın yıkanması veya değiştirilmesi gereken bir filtre veya torbası yok. Filtreli süpürgeler mikroskobik tozları, filtreleri sayesinde yakalayabiliyor ve sürekli temizlenmeleri gerekiyor. Temizlik uygun ve düzenli yapılmadığı zaman cihazlarda emiş gücü düşebiliyor. Dyson, yeni ürünün bu filtre ve torbalara ihtiyacı olmadığını söylediği gibi emiş gücünün de kesinlikle düşmediğini söylüyor.

Dyson Cinetic Big Ball’ın ayrıca hacıyatmaz özelliği bulunuyor. Dyson hacıyatmaz süpürge ile makine kesinlikle devrilme gibi bir durum yaşatmıyor ve temizlik sırasında ara vermenize gerek kalmıyor. Ağırlık merkezinin yere yakın olduğu kavisli bir gövde ile tasarlandığı için otomatik düzelme eğiliminde. Bu gövde içinde motor ve kablo sarma düzeneği dahil tüm bileşenler bulunuyor.

Resmi ve kullanıcı kutu açılım videosunu paylaşıyoruz.

Dyson Cinetic Big Ball Resmi video

Dyson Cinetic Big Ball kutu açılımı

Ürün tanıtımında toz boşaltım kısmının hijyenik olarak boşaltıldığı söyleniyor ama bir çok torbasız cihazların boşaltımı böyle. Videodan sizde görebilirsiniz. Karbon fiber türbin aparatı ise şahane bir şekilde tasarlanmış. İçeride dönen fırçalar hem toz kaçırmıyor hemde kolay bir kullanım sunuyor. Bazı süpürgeler parkeye yapışıyor, sür sürebilirsen. Sert yüzeyler için de Musclehead yüzey aparatı şeklinde güçlü bir süpürge başlığı bulunuyor.

Süpürge borusu ise köşeden 360 derece dönebilir kabiliyete sahip. Savaş vermeden süpürgeyi kullanabiliyorsunuz.Süpürge tam bir teknoloji harikası fakat iki kusuru var. Birincisi elektrik tüketim sınıfında “E” bölümünde yer alması. ve biraz ağır olması.

Parquet, Animal ve Pro gibi modelleri mevcut. Piyasa fiyatı ise 2600 TL ile 3000 TL arasında.

Teknoloji kategorimiz zenginleşiyor ve sizden bu içerikler hakkında yorumlar bekliyoruz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x