En iyi 5 Fitness Uygulaması: Android Telefonlara Özel

Google Play Store, size zayıflama ve kondisyon konularında destek olan fitness uygulamaları ile doludur. Fakat hangisini denemelisiniz? Bu durum büyük bir soru işareti haline geliyor. Size haftanın en iyi Android cihazlar için yapılmış Fitness uygulamalarını paylaşacağız.

MyFitnessPal

MyFitnessPal

Under Armour tarafından geliştirilen bu uygulama MyFitnessPal, size sadece zindelik değil aynı zamanda kalori alımlarınızı da izlemek için mükemmel bir uygulama. Dahil edilen yiyecek veritabanı devasa boyutlarda. Şimdiye kadar uygulamada bulunmayan bir yiyeceğe rastlamadım. Fitness aletlerinizi uygulamaya bağlamak çok basittir. Bu yılki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir uygulama.

Fiyat: Ücretsiz
Uygulama içi satın alma: Evet
Puan: 4.6 / 5
Yüklemeler: 50m +

MyFitnessPal indirin

RunKeeper

RunKeeper

Runkeeper, yürüyüş, koşma veya bisikletle ilgili gerçek zamanlı geribildirim sağlamak için telefonunuzdaki veya fitness takipçinizdeki GPS’i kullanabilir. Yaklaşan bir yarış ya da etkinlik var mı? Kişiselleştirilmiş antrenman rutinleri hazırlanmanıza ve yarışınız için en iyi durumda olmanıza yardımcı olabilir. Runkeeper ayrıca zaman ve mesafeyi iletmek için zorluklarla, egzersiz ödülleriyle ve hatta bir sesle meşgul olmanıza yardımcı olur. Çoğu fitness uygulamasında olduğu gibi, Fitbit ve yukarıda belirtilen MyFitnessPal gibi üçüncü taraf uygulamalarla da entegrasyon vardır.

Fiyat: Ücretsiz
Uygulama içi satın alma: Evet
Puan: 4.5 / 5
Yüklemeler: 10m +

Runkeeper indir

Daily Yoga – Yoga Fitness Plans

Daily Yoga - Yoga Fitness Plans

Egzersiz önemli olsa da, açma germe hareketleri sağlıklı bir yaşam tarzı için de hayati öneme sahiptir. Günlük Yoga (Daily Yoga), esnekliğinizi, dengenizi ve gücünüzü geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış çok sayıda plan konusunda size rehberlik eder. Egzersizler sadece birkaç gün ile iki hafta arasında değişiyor ve videolar her bir egzersiz için yaklaşık 10 dakika sürüyor. Biraz daha yatıştırıcı bir şey istiyorsanız, uygulamada meditasyon planları ve sakinleştirici melodiler var.

Fiyat: Ücretsiz
Uygulama içi satın alma: Evet
Puan: 4.4 / 5
Yüklemeler: 5m +

Daily Yoga – Yoga Fitness Plans indir

Google Fit: Sağlık ve Aktivite Takibi

Google Fit

Google Fit’in geliştiricileri, etkinlik düzeyinizi, Move Minutes ve Heart Points’in ölçülmesine yardımcı olacak birkaç terim bulmak için Dünya Sağlık Örgütü ve Amerikan Kalp Birliği ile birlikte çalıştılar. Ne kadar aktif olduğunuzu, sokakta yürürken ve evinizde merdiven çıkışlarınızı takip edin.  Koşmak size yürüme puanının iki katını verir. Hedef belirleme ve 3. parti uygulama desteği de uygulama ile kullanılabilir.

Fiyat: Ücretsiz
Uygulama içi satın alma: Hayır
Puan: 3.9 / 5
Yüklemeler: 10m +

Google Fit indir

Freeletics Bodyweight

Freeletics Bodyweight

Freeletics kendi vücut ağırlığınızı kullanmak için tasarlanmış antrenör uygulamasıdır. 10-30 dakikalık HIIT antrenmanları kullanarak, spor salonuna gitmeden kendinizi mükemmel bir şekilde geliştirebilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmeyi mi düşünüyorsun? Premium seçenek, ilerlemeniz hakkında düzenli geri bildirim de dahil olmak üzere, yalnızca sizin için tasarlanmış bir eğitim planına erişmenizi sağlar.

Fiyat: Ücretsiz
Uygulama içi satın alma: Evet
Puan: 4.5 / 5
Yüklemeler: 10m +

Freeletics Bodyweight indir

Size Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi 5 fitness uygulamasının tanıtımını yaptık. Uygulamalar hakkında bilgi ve sorularınız varsa yorum olarak bekliyoruz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x