En iyi Android Saatler

En iyi Android Saat için duyuru yapmak için erken gözüküyor ama Samsung’un başlattığı bu Giyilebilir Teknolojilerden birisi olan Android Saat bütün markalara yayılmış durumda. Çok yakında fason üretim saatlerde gelecektir. İşte biz size olurda saat isterseniz yardımcı olacak incelemeler serisi sunacağız. Listemiz sürekli güncellenebilir tutulacaktır. Android Saat düşünüyorsanız bu sayfayı sık kullanılanlara eklemenizde fayda var.

Android saatlerden gelecek olan modeller ise Moto , Asus Fosil ve HTC’de giyilebilir teknoloji ürünlerini yakında duyuracağını açıkladı. Konumuz Android ama Apple’nin iWatch’ını da eklemeden geçmek olmaz.

Yazımız şimdilik 3 sayfadan oluşmaktadır.

LG G WATCH SAAT 300$ YURT DIŞI PERAKENDE SATIŞ FİYATI

Mütevazi bir görünümü olan LG G WATCH neredeyse kare bir yapıya sahip. Kauçuk kayışı ile güzel bir görünüşü var. 280×280 1.65 inç digonal ekranı var. Listenin başında yer almasının sebebi kolay şarj edilebilir olması en önemli özelliği. Yapmanız gereken tek şey micro usb ile düzgün bir temas sağlamak. Detayları ise Androidcentral’in hazırladığı videoda bulabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim LG G WATCH şimdilik listemizin başında.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x