En İyi Samsung Galaxy S6 Edge Kılıfları

Samsung Galaxy S6 Edge bugüne kadar üretilmiş en cazip Android cihazlar biridir. Bilimkurgu filmlerinden çıkmış gibi duran muhteşem bir kavisli ekrana sahiptir. Cihazın mükemmel tasarımına kötü bir kılıf ihanet olurdu. Telefonu koruma altına alırken şık görünümü de ihmal etmemek gerekiyor.

Ayrıca geçen haftalarda gelen haberlerde hiç iyi değil. Samsung’un orijinal Clear View kılıfları telefonu oldukça kötü bir şekilde çizdiği raporları geldi. Kılıfların çizdiği telefonları buradaki linkten görebilirsiniz. Orijinal Samsung kılıfları telefonları çiziyor

Sağlam Kılıflar

Incipio DualPro

Incipio DualPro galaxy s6 edge kilif

Dualpro sert polikarbonat dış kabuğu ve silikondan aldığı esnek yapısı ile dayanıklı bir Galaxy S6 Edge kılıfıdır.

Amazon 18.23$

Supcase Unicorn Beetle Pro

Supcase-Unicorn-Beetle-Pros-6-edge-kilif

İlk bakışta Unicorn Beetle Pro tank gibi görünüyor. Çift katmanlı bir kılıf olan  bu ürün şok emici ve darbe emici tamponlara sahiptir. Ayrıca kılıf için klibi vardır.

Amazon 18.99$

Verus Thor Serisi

verus-thor-galaxy-s6-edge

Thor serisi polikarbonatlı malzemesi ile güçlü bir telefon kılıfıdır. Eşsiz bir tasarıma sahiptir. Ortasına doğru daralan bir tasarımı var.

Amazon 17.22$ 

Poetic Affinity

poetic-affinity-s6-edge

Poetic Affinity köşelere doğru damla şeklinde yoğunlaştırılmış bir korumaya sahip kılıftır. Buzlu şeffaf arka kısmı ile Galaxy S6 Edge’nin görünümünü sergiler. Parmak izi okuyucu gizlenmiştir.

Amazon 12$

Case-Mate Tough Telefon Standı

casemate-tough-stand-s6-edge

Çift katmanlı ve düzgün bir yüzeye sahip S6 Edge kılıfı ultra inceliktedir. Hafif bir kılıf olmasına rağmen darbelere oldukça dayanıklıdır. Ayrıca kılıfa entegre stand iki işi birden ayarlıyor.

Amazon 28.81$ 

İnce Kutular

 

Incipio NGP

Incipio-NGP-kilif

Klasik bir kılıf olan NGP, günlük aşınma ve yıpranma için gayet koruyucudur. Yumuşak bir dokunuşu vardır. Saydam, esnek ve dayanıklıdır. Oldukça hafif olan bu kılıfın fiyatı 19.20$.

Amazon

Incipio Octane

Incipio-Octane-galaxy-s6-edge

Termoplastik poliüretan ile üretilmiş kılıf şok emici ile de kaplanmış. Yumuşak ve ince bir kılıf.

Amazon fiyatı: 14.05$

Speck CandyShell Grip Galaxy S6 Edge Kılıf

Speck-CandyShell-Grip-s6-edge-kilifi

Oldukça popüler olan bu kılıf kauçuk ve sert plastikten imal edilmiş. Çift katmanlı bir tasarıma sahip olup lastik kısımları kolay tutuş sağlıyor. Yere düştüğünde bile çok iyi koruyacaktır.

Amazon fiyatı: 31.48$

Caseology Threshold Serisi

Caseology-Threshold-Series-s6-edge-kilif

Termoplastik poliüretan ile üretilen ürün iki rengi harmanlayıp tasarlanmış bir Galaxy S6 Edge kılıfı. Benzersiz ve kişisel bir kılıfınız olsun istiyorsanız tam size göre.

Amazon fiyatı 14.99$

Verus 2Link Serisi

verus-2link-s6-edge

İki renkten oluşan kılıf renk tonları ile güzel bir uyum sağlıyor. Yumuşak dokusu ile sert termoplastik poliüretandan üretilmiştir.

Amazon fiyatı 17.22$ 

 

Obliq Slim Meta

obliq-slim-meta-s6-edge

Obliq-Slim-Meta-galaxy-s6-edge-kilif

Galaxy S6 Edge için yapılmış en iyi kılıflardan birisidir Obliq Slim Meta. Fırçalanmış metal görünümü ile hafiften iPhone6 görünümü de hissetiriyor.

Amazon fiyatı: 14.99

 

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x