Eray Teknoloji iki önemli ödül aldı

Eray Teknoloji, geçtiğimiz günlerde biri “Toshiba Sales Innovation Awards 2015”, diğeri “POS AŞ 2015 yılı Pazarı Geliştirme Ödülü” olmak üzere iki farklı ödüle değer görüldü

25-28 Nisan günleri arasında gerçekleşen Toshiba Connect Europe konferansı, Letonya’nın başkenti Riga’da, Radisson Blu Hotel’de gerçekleşti. Alışveriş deneyiminde en iyi uygulamalar, sektörün önde gelen ürünleri ve çözümleri hakkında bilgilerin verildiği konferansta Avrupa genelindeki tüm Toshiba yöneticileri, marka uzmanları ve satış ekiplerinin yanı sıra üçüncü parti tedarikçiler ve iş ortakları da yer aldı. Konferansta yapılan ödül töreninde, “Toshiba Sales Innovation Awards 2015”e (Toshiba Yaratıcı Satış Ödülü 2015) Türkiye’den Eray Teknoloji AŞ değer görüldü. Ödülü Eray Teknoloji AŞ Genel Müdürü Yakup Demir ve İnsan Kaynakları Müdürü Aliye Demir aldı.

Öte yandan 1 Nisan 2015 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında 55 adet yeni müşteri kazanımı ile Eray Teknoloji AŞ, POS AŞ’nin “2015 yılı Pazarı Geliştirme Ödülü”nü almaya hak kazanan çözüm ortağı oldu. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Wyndham Grand Hotel’de yapılan POS AŞ Çözüm Ortakları Toplantısı’nda yapılan törende Eray Teknoloji Genel Müdürü Yakup Demir’e ödülü POS AŞ Genel Müdürü Feridun Yuğaç ve Genel Müdür Yardımcısı Gülümhan Akalın tarafından verildi.

743b1890-6dc0-4c82-af2b-1b644ce46f80

Eray Teknoloji hakkında:
1987 yılından beri bakkal, kasap, manav gibi küçük esnaftan orta boy market, restoran, benzin istasyonları gibi işletmelere ve büyük gıda zincirleri, organize perakendecilere kadar çok geniş bir müşteri portföyüne hitap eden Eray Teknoloji AŞ, Ankara merkez ofisi, Ankara Cebeci mağazası, İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlükleri’nin yanı sıra Türkiye çapında 300’ü aşkın bayi ağı ve satış sonrası teknik destek hizmeti konusunda hızlı ve ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. Seyyar ve masaüstü EFT POS yazar kasalar, terazi, restoran otomasyonu, termal yazıcılar, dokunmatik POS terminali, yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar, yazılım satışının yanı sıra teknik servis hizmeti de veriyor.
www.eray.com.tr

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x