Ezcool Smart Touch 7″ 1Gb Tablet Pc

Ezcool Smart Touch 7″ 1Gb Tablet Pc daha önceki 512mb’lık modelinden sonra çıkarılan bir seridir.

Önceki model ile arasında sadece ram farkı vardır. Hindistan üretimi bir tablet pc olduğunu tahmin ediyoruz. İnternet üzerinde oldukça bahsi geçen bu tablet pc şimdiden fiyat ve performansı ile uygun fiyatlı tablet pc arayanların ortak noktası haline gelmiş durumda. Üzerinde bulunan A10  işlemcisi ile branşındaki tabletlere üstünlük sağlarken kapasitif ekranı ve 5 noktadan kullanılabilen dokunmatik harikalar yaratıyor. Aynı ağdan bağlanan Samsung 10.1 N8005 model tablet ile beraber aynı web sitesini aynı tepki süresinde açıyor. (video hazırlanmaktadır)

Performans testi için yüklenen oyunlardan hiç birisinde oynatmama gibi bir sorun yaratmıyor. Yüksek gpu ve cpu gerektiren oyunlarda ise anlık fps kaybı var fakat oyunu oynamanıza sorun teşkil etmiyor. Bir pc ile kıyaslarsak onboard ekran kartı değil dahili giriş seviyesi bir ekran kartı performansı sunuyor.

Ürünle birlikte hediye edilen ekipmanların başında kılıf torba şeklinde kadifemsi bir ürün. Ayrıca OTG kablosu, usb bağlantı kablosu ve 1 adet şarj ile beraber geliyor. OTG kablosu ile herhangi bir usb bellek veya harici hard diski rahatlıkla tanıyor ve işlem yaptırıyor. Ayrıca OTG kablos ile VINN, vodem gibi 3g kullanımına izin veriyor. Mini HDMI girişi ile direk görüntü çıkışı sağladığı gibi 2160px çözünürlük vaadediyor.

Ekran çözünürlüğü 800x480px olmasına rağmen küçük yazı fontu ile tatminkar bir kullanım sunuyor. Oyunlarda bu çözünürlük etki yapmadığı gibi tek sorun ana ekrana atılan kısayolların hemen dolması oluyor.

Yazılım ise Android 4.0.3 versiyon ile geliyor ve flash desteği sunuyor. Aktif kullanımda kararlı çalışan Ezcool Smart Touch tek sorun arada uygulama kaldırırken veriyor ve tamam onayını verdikten sonra uygulamanız kaldırılabiliyor.

Aktif kullanımda pil kullanımı 4 saat . Aralıklı kullanımda 1 gün boyunca size yetecek bir güç sağlıyor. Kablosuz çekim gücü standart bir laptop kadar kuvvetli. Yalnızca ekran kapandığında wireless bağlantısı da deaktif oluyor. Genel olarak wireless stabil çalışıyor. Bağlantı kopması olmuyor fakat bekleme konumunda ip alırken 5-10 sn bekletebiliyor.

Ekran benim için küçük diyenler için aynı özelliklerdeki ürünün 9 inçlik modelide mevcut. Yalnız o üründe 512mb ram mevcut.

Performans açısından stabilite için Ram Booster programını kesinlikle tavsiye ederiz.

Fiyatlar ise;

Ezcool Smart Touch 7 inç 1gb  Ram 220 TL 

Ezcool Smart Touch 9 inç 512MB  Ram 279TL

[nggallery id=1]

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x