Ezcool Smart Touch 9″ Tablet Pc

Ezcool Smart Touch 9 inc

7inc’lik Ezcool tablet serisinin büyük abisi konumundaki bu tablet Smart Tocuh 7 ile aynı özellikleri gösteriyor.

Arasındaki farklar ise  sadece;

Daha büyük 9 inc ekran 

Daha düşük ram 512mb

HDMI çıkışı yok

Performans testi için yüklenen oyunlardan hiç birisinde oynatmama gibi bir sorun yaratmıyor. Yüksek gpu ve cpu gerektiren oyunlarda ise anlık fps kaybı var fakat oyunu oynamanıza sorun teşkil etmiyor. Bir pc ile kıyaslarsak onboard ekran kartı değil dahili giriş seviyesi bir ekran kartı performansı sunuyor.

Ürünle birlikte hediye edilen ekipmanların başında kılıf torba şeklinde kadifemsi bir ürün. Ayrıca OTG kablosu, usb bağlantı kablosu ve 1 adet şarj ile beraber geliyor. OTG kablosu ile herhangi bir usb bellek veya harici hard diski rahatlıkla tanıyor ve işlem yaptırıyor. Ayrıca OTG kablosu ile VINN, vodem gibi 3g kullanımına izin veriyor.

Ekran çözünürlüğü 800x480px olmasına rağmen küçük yazı fontu ile tatminkar bir kullanım sunuyor. Oyunlarda bu çözünürlük etki yapmadığı gibi tek sorun ana ekrana atılan kısayolların hemen dolması oluyor.

Yazılım ise Android 4.0.3 versiyon ile geliyor ve flash desteği sunuyor. Aktif kullanımda kararlı çalışan Ezcool Smart Touch’un tek sorunu bazen  uygulama kaldırırken veriyor ve tamam onayını verdikten sonra uygulamanız kaldırılabiliyor.

Aktif kullanımda pil kullanımı 4 saat . Aralıklı kullanımda 1 gün boyunca size yetecek bir güç sağlıyor. Kablosuz çekim gücü standart bir laptop kadar kuvvetli. Yalnızca ekran kapandığında wireless bağlantısı da deaktif oluyor. Genel olarak wireless stabil çalışıyor. Bağlantı kopması olmuyor fakat bekleme konumunda ip alırken 5-10 sn bekletebiliyor.

Performans açısından stabilite için Ram Booster programını kesinlikle tavsiye ederiz.

Fiyatlar ise;

Ezcool Smart Touch 7 inç 1gb  Ram 220 TL 

Ezcool Smart Touch 9 inç 512MB  Ram 279TL

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x