Faber Castell’den ödüllü dijital oyun

Fosforlu ve Basmalı arasındaki büyük mücadele Faber-Castell şatosunda başlıyor

Okul hayatının vazgeçilmezi olan Faber-Castell fosforlu ve basmalı kalemler macera dolu bir oyunla hayat buluyor. Heyecanla beklenen ve 6 Ekim’de www.fosforluvsbasmali.com’da başlayacak olan oyuna Facebook hesabıyla kolayca kayıt olunabiliyor.

Faber-Castell, gençlerin okula dönüş heyecanını hareketli bir dijital kampanya ile paylaşıyor. Sınav zamanlarında gençlerin en yakın arkadaşı olan textliner ve onları asla yarı yolda bırakmayan versatil kalemlerin başkahraman olduğu oyunda katılımcılar, yarışacakları tarafları cevapladıkları sorularla belirliyor. Kendini iyi ifade eden, özgüvenli, enerjik karakterler fosforlu takıma dahil olurken mantıklı, sakin ve mütevazı olanlar basmalı takımın üyesi oluyor.

Oyun, Faber-Castell şatosunda, kralın şövalyeye görev vermesiyle başlıyor. Seçilen takıma göre fosforlu ya da basmalı kalem tutan şövalyeler bayrağı en uzağa taşıyabilmek için önüne çıkan engelleri aşmaya çalışıyor. Şampiyonluk ve büyük ödüller için kıyasıya mücadeleye sahne olan oyuna Facebook hesabıyla kolaylıkla kayıt yapılabiliyor.

6 – 23 Ekim tarihleri arasında www.fosforluvsbasmali.com web sitesinde oyunu kazanan tarafta yer alan 3 isim ise büyük ödülün sahibi olacak. Milli Piyango çekilişi ile belirlenecek isimlerden biri Beats Pill Hoparlör, biri Apple Watch, biri ise Beats kulaklık kazanma şansı yakalayacak.

Haftalık yarışmalarda her hafta 10 kişiye sürpriz set!
Büyük ödülü kazanmak için kıyasıya yarışan Fosforlu ve Basmalı ekiplerden her hafta 10 kişi Faber-Castell’den sürpriz hediye seti kazanacak. Haftalık ödülü kazananların büyük ödülü kazanma şansları da devam edecek.

Hakkında PetaBayt

Petabayt teknoloji haberleri. Bizi sosyal medyada takip edin.

35 Yorum

 1. ben bu oyunu çok merak ediyorum

 2. oynadım ve fosforlu çıktım fosforlu çıkan beğensin
  abone olmayı unutmayın:D

 3. Nasıl nerden açılıyor ne yazılınca çıkıyor

 4. Ben telefondan açamadim

 5. Ben giremiyorum duygu abla sen nasil giriorsun desene lutfen hadi anlat tamami bide guzel bir haberim var sana duygu abla her videona nerdeyse abone oldum likes atim yorum yaptim bunun icin +1 ve anlat lutfen duygu abla hadi

 6. Nasıl oynanıyor

 7. Nasıl oynanıyo

 8. duygu ablanın videosunu izledikten sonra buraya gelenler like atsın

 9. sevimli kedicikler

  ben oyle yaptım

 10. Faber Castell ile iletişime geçtik fakat geri dönüş yapmadılar. Oyun uzun zamandır kapalı.

 11. ❤️❤️❤️

  Nasıl oynanıyo ben oynayamadım?

 12. duygu abla ben oynayamıyorum 2020 deyime

 13. Nasıl bilmiyorum ki

 14. oyun çoooook güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.