Galaxy Note II Kasım Ayında Satışta

Samsung yetkilileri Çarşamba günü yaptıkları açıklamada, Galaxy Note II telefonların Kasım ortası itibariyle Amerika’nın en büyük 5 telefon firması olan AT&T, Verizon Wireless, Sprint, T-Mobile ve US-Cellular firmalarında satışa çıkacağını duyurdu.
Amerika’da çıkacak olan telefonların LTE ve HPSA+42 teknolojilerini destekleyeceğini belirten Samsung yetkililerinin yaptığı açıklamada, fiyatlandırma politikalarının telefon satıcısı firmalar tarafından daha sonraki bir tarihte duyurulacağını belirtiyor.
Avrupa’da çıkacak olan sürüm için yapılan incelemelerde, önceki Note ’da 5,3 inç olan ekran boyutunun 5,5 inçe çıkarıldığı belirtilmişti. İlk Note telefonlarla büyük bir başarı yakalayan Samsung firmasından yapılan açıklamada, Note’a özel olan S-Pen uygulamasının geliştirildiğini ve kalem’ in özelliklerinin artırıldığı belirtiliyor.
Samsung Amerika Başkanı Dale Sohn yaptığı açıklamada, ilk Galaxy Note’ un büyük başarı kazandığını bunu da en iyi telefon özellikleriyle en iyi tablet özelliklerini doğru bir şekilde harmanlamaları sayesinde başardıklarını söylüyor. Sohn devam eden açıklamasında, bir yıldan kısa bir sürede 10 milyon adet Galaxy Note satıldığının altını çiziyor.
Note II, Samsung firmasının Amerika piyasada olan ilk 1,6 GHz ve dört çekirdekli Exynos işlemciye sahip cihazı olacak. Cihazın 2 GB Ram ve 16 GB’lık bir kapasiteye sahip olacağı söylenirken bu kapasitenin microSD kartla 64 GB’a kadar çıkabileceği verilen bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca cihazın 3100 mAh’lık yeni şarj kapasitesine ve ilk sürüme göre çok daha ince bir yapıya sahip olduğu söyleniyor.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x