Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Sahiplerinin En Çok Yaşadığı 8 Problem

Samsung‘un en son amiral gemisi olarak S hattına eklenen Galaxy S6 serisi telefonlar tasarım açısından büyük bir revizyon ile geldi. Daha fazla metal ve kavisli ekran ile oldukça popüler cihazlar haline geldiler. Samsung ayrıca yeni bir Touch Wiz tasarımını da kullanıma sundu. Fakat bu tasarım çıkartılamayan pil ve yükseltilemeyen hafıza ile bazı noktalarda hayal kırıklığına sebep oldu. Sonuç ne olursa olsun Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge serileri akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirdi.

Ne kadar üstün özellikle telefon olsalar da bu cihazlarda da sorunlar baş gösteriyor. Sizin için en popüler 8 potansiyel Galaxy S6 sorunu hakkında çözüm ve uyarılar sunuyoruz.

Uyarı: Bu sorunlarla her Galaxy S6 serisi kullanıcılarının karşı karşıya kalacağı anlamına gelmez. Sadece aşağıda listelenen sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Samsung-Galaxy-S6-Edge-sorunlari

Problem 1: Parmak izi tarayıcısı sorunları

En çok sorulan problem bu oldu diyebiliriz. Kaydedilmiş parmak izi tanıma ve yedekleme şifrelerinde sorunlar ortaya çıkabiliyor. Aslında yedekleme şifreleri kabul edilmiyor ve parola resetleme çalışmayabiliyor. Parmak izi kullanarak rastgele uygulama açıldığı da oluyor.

Olası çözüm yolları

Parmak izi tarayıcı yazılımında hata var gibi gözüküyor. Gelecekteki bir güncelleme bu sorunu giderecektir. O zamana kadar bir kaç adım daha deneyebilirsiniz.

İlk olarak yedekleme şifresini kurulumda kayıt edin. Parmak izi tarayıcı yedek parolayı sorduğunda açılması gerekir.
Eğer yedekleme parolası kabul edilmiyorsa Google hesabınızda kurtarmayı deneyin. En az 10 kere deneyin. Bu işlemi yaptıktan sonra parmak izi tarayıcıyı sıfırlayın ve yeni şifrenizi tekrar not alın.

Bazı durumlarda Google hesabınız işe yaramayabilir. Samsung sitesini ziyaret edin ve My Mobile hesabınızla oturum açın. Sol taraftaki menüden “Aygıtım” seçimi yapın. Daha sonra yine sol menüden “Ekran Kilidim” seçeneğini genişletin ve kilidi açarak parmak izi tarayıcınızı sıfırlayın.

Cihaz kilidiniz rastgele uygulamalar açıyorsa muhtemelen kullandığınız Nova Launcher Beta ile ilgili bir sorun. Bu sebeple başka bir Launcher uygulaması ya da telefonla birlikte gelen Launcher’ı kullanın.

Parmak izi tarayıcı ile hala sorunlar yaşıyorsanız güncelleme gelene kadar bu özelliği devre dışı bırakın ve PIN veya DESEN KİLİDİ‘ne güvenmek daha iyi bir fikir olabilir.

Samsung-Galaxy-S6-Edge--problemleri

Problem 2: Hızlı Ayarlar Menüsü Kaybolma Problemi

Bir çok kullanıcı mobil yani 3G’ye geçişte ve Wifi Hotspot etkinleştirmek gibi uygulamaları hızlı ayarlardan kullanır.

İşte bu ayarların olduğu menü kaybolabiliyor. Bu sorun ile ilgili çözümü aşağıdaki sayfada vermiştik.

Samsung Galaxy S6 Hızlı Ayarlar Menüsü Kaybolduysa Nasıl Düzeltirsiniz 

Samsung-Galaxy-S6-sorunlari

Problem 3: Otomatik Döndürme Çalışmıyor

Bazı kullanıcılar bildirdi, Galaxy S6 üzerinde otomatik döndürme çalışmıyor. Bu sorun daha çok Samsung Galaxy S6 Edge üzerinde daha çok oluyor.

Olası çözümler

Sorun olduğunu bildirenler yine aslında otomatik döndürmeyi kendilerinin kapattıklarını söylüyorlar, bunu kontrol edin.

G-sensor ve ivmeölçer kalibrasyonu ile ilgili bir sorun olabilir. Bir sorunu # * 0 * # arama tuşlarına basarak çözebilirsiniz. Açılan menüde sensörlere bakıp doğru çalışıp çalışmadıklarını test edin. GPS Status gibi uygulamalar indirerek kalibrasyon ayarı yapın.

Bu konu ile uğraşan kullanıcıların raporuna göre cihazın ekran kısmını düz bir yüzey ile temas ederek sorunu çözdüler. Bunu tavsiye etmiyoruz çünkü cihazınız çizilebilir.

Bu sorun bir yazılım hatası olabilir. gelecekteki bir güncelleme ile düzelecektir.

Fabrika ayarlarına almak sorununuzu çözecektir. Unutmayın bu işlemde dosyalarınız silinir, yedek alın.

Samsung-Galaxy-S6

Problem 4: Otomatik parlaklık ayarı kendiliğinden kapanıyor

Bir çok kullanıcı otomatik parlaklık seçeneğinin kendiliğinden kapandığını söylüyor. Otomatik parlaklık açıldıktan 20-30dk sonra tekrar kapanıyor.

Olası çözümler

Eğer bağımsız kitap okuyucu gibi uygulamalar kullanıyorsanız cihazınızın parlaklığına müdahale edebilirler. Bu uygulamaları kaldırıp tekrar deneyin.

Bu sorun araç modu ile alakalı olabilir. Araç modunu kaldırın ya da devre dışı bırakın.

Ön belleği temizleyin. Aşağıda nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bütün bunlar sorununuzu çözemediyse gelecek olan güncellemeyi bekleyin.

Samsung-Galaxy-S6-edge-pictures

Problem 5: “Yetkisiz bir eylem tespit edildi” hatası

Bir çok kullanıcı telefon açılınca pop-up şeklinde “Yetkisiz bir eylem tespit edildi” uyarısı ile karşılaşmış. Bu sorun yazılım güncellemesi veya fabrika ayarlarına aldıktan sonra ortaya çıkan bir problem.

Olası çözümler

Bunun bir yazılım sorunu olduğu ve gelecek güncelleştirme ile kalıcı bir çözüm sunulacağı Smasung KNOX ekibi tarafından doğrulandı.

Geçici olarak Package Disabler uygulamasını indirin.  Burada da ücretli sürümü bulunuyor.  Bizce güncelleme gelmesini bekleyin. Uygulamanın ücretsiz sürümde kaldırıldı. 

Problem 6: Bağlantı sorunları

Herhangi bir yeni cihaz gibi Galaxy S6 serilerinin de Wi-Fi ve Bluetooth bağlanma sorunları olabiliyor.

Wifi sorunları

Kablosuz bağlanmıyorsa yeniden deneyin, yine olmuyorsa komple kapatıp tekrar deneyin.

Ayarlar > Güç tasarrufu seçeneğinin kapalı olduğundan emin olun
Wifi Analyzer ile kablosuz ağınızı kontrol edin.
Kablosuz ağınızı önce “unut” yaparak iptal edin daha sonra tekrar bağlanmayı deneyin. Bağlantıyı unutmak için bağlanmak istediğiniz ağın üzerine uzun basın.
Telefon yazılımının güncel olup olmadığını kontrol edin.
Telefon ile gelen uygulamaların güncel olup olmadıklarını kontrol edin. Google Play market uygulaması ile bakabilirsiniz.
Modem gelişmiş ayarlarından Wifi ayarlarına gidin ve Mac adresinin bloke olup olmadığına bakın. Modem ile başkası ilgilenmiyorsa bunu yapmanıza gerek yok.

Bluetooth sorunları

Bluetooth cihazın kullanım kılavuzuna bakın ve telefondan bağlantıları sıfırlayın.
Bağlantı için gerekli parçaları kontrol edin.
Bluetooth ayarlarından tüm eşleştirmeleri iptal edin.

Samsung-Galaxy-S6-edge

Problem 7: Galaxy S6 mor leke sorunu

Bu problem bir çok kullanıcıda görüldü ve Samsung tarafından değişim için onay veriliyor.

Konu ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Galaxy S6 Sahiplerinden Yeni Şikayet Mor Leke Problemi 

Problem 8: Galaxy S6 ram sorunu

Bu sorun yazılım problemidir. Bunun için Samsung güncelleme gönderdi.

Galaxy S6 Soft Reset

Cihazın açma düğmesine ve ses kısma düğmesine 10 saniye boyunca basın. Ekran tepkisiz kaldığında çalışacaktır.

Galaxy S6 Hard Reset

Cihazın home tuşuna, açma /kapa tuşuna ve ses kısma tuşuna basılı tutun.
Samsung logosunu gördüğünüzde güç dümesini bırakın. Home tuşunu ve ses düğmesini basılı tutmaya devam edin.
Android sistem kurtarma ekranı geldiğinde tuşları bırakın. Ses tuşları ile “data /factory reset” menüsünü seçin. Onaylamak için güç düğmesine basın.
Seçimler arasında gezinti için ses tuşlarını kullanın.
Sıfırlamanın bitmesini bekleyin ve telefonunuz yeniden doğacaktır.

Galaxy S6 Ön bellek temizleme

Cihazın home tuşuna, açma /kapa tuşuna ve ses kısma tuşuna basılı tutun.
Samsung logosunu gördüğünüzde güç dümesini bırakın. Home tuşunu ve ses düğmesini basılı tutmaya devam edin.
Android sistem kurtarma ekranı geldiğinde tuşları bırakın. Ses tuşları ile “ön bellek bölümünü sil” menüsünü seçin. Onaylamak için güç düğmesine basın.
Seçimler arasında gezinti için ses tuşlarını kullanın.

Galaxy S6 Güvenli modda açın

Cihaz kapatıldığında tekrar açmak için basın ve tuşu Güvenli Mod butonu çıkana kadar bırakmayın

Hakkında Taylan B

320 Yorum

 1. muhammetcetin kaya

  iyi günler arkadaslar benim s6 aldım cihazıma mizk yuledim belli bizaman müzik playerde müzik dinliyodum ama simdi cihazımda mizik olmasına ramen müzik playerde müzik yok .aynii problem galeride de olustu resim lerim önceden vardı simde oda aynı mizik calar gibi oldu guncelleme yaptım düzelmedi
  rica etsem yardımcı olurmusun

  • Bunun tam bir çözümü yok, sorunun kaynağı bir den fazla şey olabilir. Telefonu pc ye bağlayıp resim ve müzikleri yedekleyin, daha sonra telefonu fabrika ayarlarına getirin ve resimleri geri yükleme yapın.

 2. Parlaklık otomatik kapalı güç tasarruf modları kapalı olduğu yüksek aydınlatma larda ekran parlaklığı artıyor karanlıkta kısılıyor bunun nedeni ne olabilir ve
  Ayrıca çok ısınıyor özelikle şarjdayken telefonu sıfırladım yine aynı problem
  RİCA ETSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

 3. s6 da şarj aleti tam oturmyor hiçbir sıkıntı yok

 4. Ben aldigimda s6 edge ekran 3d gibi oynuyodu fon ekran degistirdim kayboldu gelmesi icin bir acma yeride yok samsung’u aradik tel bozuk dedi aynisini esime aldik oda ayni oldu sifir tel bu sorun butun edge lerde varmi?

  • “Ekran 3d gibi oynuyordu” kısmını açar mısınız?

   • S6 edge kullanıyorum. Hiç bir sorunum yoktu gayet iyiydi.Ben telefonda videolar yapıyorum sürekli yani efektli geçişleri olan videolar. Bunun için kullandıgım programlar donmaya başladı. Yani bir videoyu programda izlerken yani kesmek için falan donuyo . Ve 20 saniyelik video yapsam sadece 8-10 saniyesi kaydediliyor. Galiba en son yazılım güncellemesinden oldu ne yapmam gerek? Kullandıgım app lardan özellikle KineMasterde sorun oluşt . Vivavideoda da var

    • Yazılım güncellemesi sonrasında çıkan sorunlar fabrika ayarlarına aldıktan sonra düzelebilir. Uygulamalar da sadece sorun varsa onları da güncelleyin ya ön belleklerini silin.

     • Şuan en son güncelleme yaptım ama şarjım önceden daha hızlı doluyodu şimdi ise çok geç doluyo neden acaba bide onceki sürüme nasıl gecebilirm bu sürümü beğenmedim hıc

 5. S6 kullanıyorum ve aaldigimdan bu yana ikikere kkapandı kendiliginden ve açılmıyor. Ne yapmam gerek Yardim

 6. s6 kullanıyorum ve video çektiğimde sesi tamamen rüzgar sesi gbi geliyo bi anda oldu bunu nasıl düzeltebilirim

 7. merhaba çok faydalı bilgiler paylaşmışşınız, teşşekürler ancak benim sorunumu sizin yazdıklarınız arasında bulamadım.
  bende s6 var, ekran kapandıktan wifi bağlantısı kopup, mobil bağlantıya geçiyor telefon otomaik olarak, ne yaptıysam düzeltemedim. internetteki bu çozümü denedim düzelmedi

  Ayarlar > Bağlantılar > Wifi > Gelişmiş’e dokunup “Uykudayken Wifi‘yi açık tut” seçeneğini ”Daima” olarak ayarlıyorsunuz.

  *#0011# tuşlayınız, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak. Buradan menü butonuna tıklayarak Wifi’ yi açın ve ” Wifi power save mode ” kısmı açıksa kapalıya getiriniz.

  bunlar dışında başka önerebileceğiniz çözüm önerisi varmıdır??

  • Çok fazla cevap bende bulamadım.

   ayarlar > Bağlantılar > menu butonu > gelişmiş “Daima tarama yap” ve “otomatik bağlan” ayarlarını bir test edin.

 8. SelamunAleykum benim s6 32gb sorunum ön kameradan arka kameraya geçerken ekranda dalgalanma oluyor yaklaşık 6,7saniye sürüyor sorun nedir cevap için teşekkürler

 9. S6 kullaniyorum 5.1.1 yuklu on taraftaki kapasitif tuslarin isiklari yanmiyor ne yapabilirim

 10. Merhaba, Samsung S6 kullanıyorum ve telefon parmak izimi tanımadı, yedek şifreyi istiyor ama ben yedek şifreyi hatırlamıyorum, google hesabınızdan kurtarabilirsiniz yazmışsınız, tam olarak nasıl yapmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz?

  • Şifre sorunlarında size telefona verdiğiniz Gmail hesabınızı soracaktır. Mail şifrenizi girip adımları tekrar edin. Telefonda internet yoksa fabrika ayarlarına alacaksınız.

 11. Benim s6 da tuşlar içine giriyor (ses açma ve kilit tusu)yardım edebilirmisiniz

 12. 9.problem ; telefonun batarya sorunu 2 gunden beri telefonumun sarzi cok cabuk tukeniyor bunun olasi bir cozumu varmi acaba ???

 13. s6 kullanıyorum telefon kendi kendine sürekli geri tuşunu kullanıyor.dün yapmaya başladı,çok sinir bozucu uygulama açıyorsun telefon kendi kendine geri tuşunu çalıştırıyor,ana ekrana kadar dönüyor,benim yapabileceğim bir şey var mı teşekkür ederim.

 14. merhaba iyi günler samsung s6 kullanıyorum telefonumu yeniden başlatırken android başlatılıyor ekranı geldi ve açılmıyor 2 gün oldu açmayı deniyorum ama açılmıyor lütfen bi cevap yazın

 15. Konuda anlatılmış ama bir daha ben yazayım.

  Telefon kapatın ve ses açma, ana ekran(home) ile güç(kilit) tuşlarına birlikte basarak telefonu açın.

  Yapılması Gereken Tuş Kombinasyonu: Ses Açma Tuşu + Ana Ekran(Home) Tuşu + Güç(Kilit) Tuşu
  Telefon açılıp, Samsung logosu göründüğünde güç(kilit) tuşunu bırakarak, diğerlerine basmaya devam edin.
  Cihaz bir süre sonra üzerinde Android robotun bulunduğu turkuaz bir ekrana geçecek. Bu aşamada tuşlar bırakılabilir.
  Turkuaz ekranda 30-50 saniye kadar beklemeniz gerekecek. Galaxy S6 Edge bu süre zarfından sonra kurtarma moduna geçecektir.
  Kurtarma modunda dokunmatik çalışmaz. Aşağı-yukarı için ses tuşlarını, onay için ise güç(kilit) tuşunu kullanmalısınız.
  Ses kısma tuşuyla ‘Wipe data/factory reset‘ seçeneği üzerine gelin ve güç tuşuyla onaylayın.
  Yeni ekran teyit amaçlıdır; yine ses kısma tuşuyla ‘Yes — delete all user data‘ seçeneği üzerine gelin ve güç tuşuyla onaylayın.
  Galaxy S6 Edge temizleme işlemini yapacak ve ilk ekrana dönecek. Bu aşamada aynı mantıkla ‘Wipe cache partition‘ seçeneğini de onaylamak, akıllı telefonun gereksiz ön belleğini temizleyecektir.

  Son olarak ilk sıradaki ‘Reboot system now‘ seçeneğini güç(kilit) tuşuyla onaylamak cihazın temizlenmiş olarak yeniden başlamasını sağlayacak. İşlem tamam! Galaxy S6 Edge artık yeniden kuruluma ve kişiselleştirmeye hazı

  • arkadaşım telefon ”Samsung S6 ” bu denilenlerin aynısını daha önce yaptım. En son telefonun ilk açılış sayfası geliyor sonra ekran kararıyor ve üstte mavi ışık yanıp kalıyor telefon mavi ışık üstteki uyarı ışığı sürekli yanık kalıyor ve öyle kalıyor telefon

  • kardeşim denedim bu dediklerini ama hala açılmıyor telefon bide marka s6

 16. Samsung s6 kullanıyorum 1 aylık telefon biri ile konuşurken telefon sesi yankı yapıyor servise götürdüm yazılım dedi yaptı ama şimdi yine aynısını yaptı sorunu nasıl çözebiliriz

  • Mikrofon sesi geç iletiyor olabilir, yani donanım sorunu. Kullandığınız bir programda olabilir. Servis yeni yazılımı atınca program silinir size gelince tekrar yüklemiş olursunuz vs.

   • Hayır sorun yine devam ediyor bi kaç kişi ile konuşuyorum normal ses geliyor sonra başka aynı dıştan bi ses geliyor şebeke diyecem değil başka ne olabilir

 17. selamlar, önceki gün s6 edge + aldım..

  Ancak parmak izi sorunu yaşıyorum. Yedek şifrem yok. Mail adresi bildirmedim. Telefonum internete kapalı. Mail adresi de bildirmedim.

  Ne yapmam gerek?

  Resetleyip, fabrika ayarlarına dönmek bir çözüm olur mu? Sonrasında neler yaşarım.

  Teşekkürler

 18. can özsütçü

  Parlaklık otomatik kapalı güç tasarruf modları kapalı olduğu yüksek aydınlatma larda ekran parlaklığı artıyor karanlıkta kısılıyor

 19. Ferhat Oğuzorhan

  Benim sıkıntım s6 edge telefonumda google görsellerdeki fotoğrafları indiremiyorum sorun ne olabilir ?

 20. S6 EDGE DE KENDILIGINDEN SARJ DURAKLATILDI PIL SICAKLIGI COK DUSUK YAZIP TELEFON SARJ OLMUYOR. YAZIP SARJ OLMAMAYA BASLADI (-20DERECE GORUNUYOR) SERVISE GOTURMEDEN COZUM YOLU VAR MI?

 21. Bendede diğer tuş aynı şekilde oldu. Servise verdim bu kısmın hafif oksitlendiğini söylediler ve 150 liraya yapacaklarını ilettiler garanti kapsamında değilmiş ben telefonuma gözüm gibi bakmışken bu arızayı veriyorsa, havadan nem alıyorsa ilerde bu telefonlar bu arızayı çok yapacaktır. Kısacası geçmiş olsun kardeşim. Muhtemelen neme karşı ayıplı bir telefon bu zamanla kendini daha çok belli edecektir. Saygılarımla

 22. ikinci el bir s6 edge aldım. reset attım ama açmak için account hesabı istiyor. eski sahibinin accounut hesabını bilmediğimiz için bana ait olan acount hesabını girdiğimde kabul etmiyor. ne yapmam gerkiyor

  • önceki account hesabını kaldıramadığımız için rest( ses açma+home+power tuşuna basarak) attım. yeniden kurmak istediğimde account adresini tekrar istiyor. kendi samsung account adresimi giriyorum ama işlem başarısız diyor.

 23. Yapılması Gereken Tuş Kombinasyonu: Ses Açma Tuşu + Ana Ekran(Home) Tuşu + Güç(Kilit) Tuşu

 24. ya ben samsung s6 alacaktım bu yorumlardan sonra vazgectım ıyı bır telefon önerebilir misiniz? bu nasıl iş ya

  • Galaxy s6 iyi bir telefondur. Bu sorunlar her telefonda çıkabiliyor. Her telefonda sorun yaşayacağınız anlamanıza da gelmiyor. Alacağınız telefonun TR garantili olmasına dikkat edin. Paralel ithalat telefonlar da garanti keyfe keder olabiliyor.

 25. Iyi gunler s6 telefonum alali 2 hafta oldu ama surekli cikis tusuna kendi kendine basiyor bazen arama yapmama bile engel oluyor surekli cikis yaptigi icin garantiye vericem bu konu hakkinda bana nasil donus yaparlar fikri olan varmi.?

 26. iyi akşamlar s6 edge kullanıcısıyım, ekran kilidinde parmak izi kullanıyordum fakat şu an tanımıyor yedek şifreyi kabul etmiyor oturumda açamıyorum ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ??

  • Telefonun interneti varken şifrenizi denerseniz olur. Olmazsa aşağıdakileri yapın.

   İçerikleriniz silinecek ama yapmanız gereken işlem aşağıdaki gibidir.

   Şarjınızı iyi durumdaysa telefon kapalı konumdayken ses açma + home tuşlarına basılı tutarken telefonu açma tuşuna basın. Samsung logosu gelince tuşları bırakın ve recovery menünün açılmasını bekleyin. Açılan ekran Wipe Data/Factory Reset seçin daha sonra Reboot System Now seçin.

   Ses tuşları ile yönleri, açma kapama tuşu ile onay verme işlemleri yapılıyor.

 27. s6 edge in adim sayar s health kilit ekrana koyamiyorum geri telin icindekileri guncelledim bi anda kilit ekranindda yok oldu netten baktim yok s healtin adim sayar nasil kilit ekrana koyablilirim

 28. s6 edge kullanmaktayım.
  arama sırasında kulağıma teli götürmeden ekran kararıyor.reset atıp fabrika ayarlarına dönmeme rağmen düzelmedi bi çözümü varmıdır.

 29. merhaba,
  s6 edge kullanmaktayım arama sırasında telefonu kulağıma götürmeden ekan kararmakta.reset atıp fabrika ayarlarınan dönmeme rağmen düselmedi sorun devam ediyor.yardımcı olabilir misiniz.
  teşekkürler

 30. Merhaba Samsung s6 edge kullanıyorum telefonu kapatma tusuna bastığımda ne telefonu kapatiyor nede manuel olarak tuş kilidine giriyor,yani tuş basıyor ama işlevini yerine getirmiyor, herhangi bir nedenden dolayı telefon kapansa açılmayacak ne yapmam gerekiyor yardımci olursanız sevinirim.

  • Tuş fiziksel olarak basıyor ama çalışmıyor demek istediniz sanırım. Bunun için yazılım müdahelesi yeterli omayacaktır, servis götürmelisiniz.

 31. Samsung S6da görüntülü konuşma yaparken benim sesim tekrar bana yansıyor bunu nasıl önleyebilirim sanırım parazit azatla gibi birşey vardı bu modellerde öyle bir özellik var mı?

 32. facebook tan video ları yada youtubedeki videoları acınca telefon kendiliğinden kapanıp tekrar acılıyor sorun nedir acaba samsung 6s telefon

 33. Merhaba. Telefonum samsung 6 egde ve parmak ızımi kabul etmedı ve google hesabımı sıfremı unutmusdum Reset attım telefona. Telefon acıldı ama google hesabına gırın yazıyor ve sifre yenıledım. Yenı google sıfreyle gırmeme ragmen kabul etmıyor ve telefonum calısmıyor neyapmalıyım

 34. Samsung galaxy s6 2 ay oldu alalı ama tlfda surekli 30 saniyede bir bip sesi çıkıyor o yüzden hep sessizde kullanmak zorunda kalıyorum😠 tlfnu aldığım yere götürdüm ama onlarda bişey bulamadı nedenini bilen varsa lütfen bana yardım etsin .

 35. Merhabalar,
  s6 edge plus kullanıyorum. Viber ve snapchat uygulamalarım yeni mesajlar/olaylar için uyarı vermiyor. uygulamaya giriş yapmadıgım takdirde yeni biseyler oldugunu göremiyorum. Sebebi ne olabilir?

 36. Merhaba benim s6edge de geri tuşu arızası var sürekli tekrarlıyor 5aylık cihaz yazılımsalmıdır ne yapmak gerekir

 37. Mrb ;
  Samsun s6 galaxy 1 ay oldu alalı.Telefonum 15 günlük kene sol tarafında özellikle dokunmatik ekranı takılıyordu.Yani 3-4 denemeden sonra sol taraftaki uygulamaları açabiliyordum.Mesaj yazmada çok sıkıntı çıkıyordu üstten inen ikonu 3-4 kere asılışımda iniyordu.Neyse aldığım bayiye götürdüm servise gönderdik. telefon 1 hafta sonra geldi yazılımı yeniden yüklemişler.3 Gün oldu yine hafif hafif takılmaları gözlemliyorum eskisine nazaran çok değil ama yine eskisi gibi olucak sanıyorum.Artık tik oldu her seferinde bakıyorum.Ne yapmam lazım telefonu geri verip değiştirmeyi düşünüyorum.Orjinal samsung Kapaklı kılıfını çıkardım acaba o etkilermi,yüklediğim programlarda 2-3 tane onlarda ihtiyaç olanlar ,oyun hiç yüklemedim.

  • Merhaba. Servis hic ilgilenmeden formatlayip gondermis. Kilifsiz kullanmayi deneyin sorunu o. Yapabilir. Bazen ekran koruyuc7 bile sorun yapabiliyor.

   • Teşekkürederim sanırım kapaklı kılıfı sorun yapıyor dediğiniz gibi.5-6 gündür kapaksız kullanıyorum takılma olmuyor.Bazen soguk olunca takılıyor.Neyse teşekkürler

   • Nolursunuz bi yardım edin düne kadar video indirip takip ettiğim dizileri izliyodm ama artk ok videolarını .bin olarak indiriyor ve açılmıyor .mp4 yapamıyorum da indirme yöneticisi de yok

 38. Abi s6 ram sorunu nasıl geçiyor lütfen söyleyin çok kasiyo dediğiniz güncelle gelmedi yeni aldım

  • Kasması ram sorunu olduğunu göstermez. Uygulamalarda çalışanlara bakıp hangisinin ne kadar tüketim yaptığını kontrol edin. Çok sıkıntı yaratıyorsa fabrika ayarlarını deneyin.

 39. İyi akşamlar bende edge 6 plus aldım alalı 1 ay oldu şarjı ilk başta 90 dakikada doluyordu şimdi ise 6 _7 saatte doluyor sizce normalmi ne yapmam gerekli yardımcı olurmusunuz.

 40. İyi akşamlar, S6 edge+ kullanıyorum aldıktan 20 gün sonra telefonla konuşurken sesim karşıya gitmemeye başladı. Bazı görüşmelerimde bu problemle karşılaşırken bazılarında hiçbirşey olmuyor. bu problemle karşılaştığımda sesi hoparlöre vererek düzeltebiliyorum. 2 kez samsung servisine verdim ancak birisinde mikrofon değiştirdiler, diğerinde sorun yok dediler. Ancak hala karşılaşıyorum bu sorunla. Sebebi ne olabilir?

 41. Bende S6 edge + veya s6 edge almayı düşünüyorum ama bu sorunlar varsa neden samasung tarcih edilmeli ve sizce almalı mıyım yardımöcı olursanız sevinirim. Samsung galaxy note 5 hakkında yazınız var mı hataları ile ilgili

 42. Telofonuma desenli sifre koydum simdi sifreyi kaldirmak istiyorum ayarlardan hicbirini sececem ama sistem yoneticisi tarafindan izin verilmedi diyor ne yapmam lazim

 43. S6 EDGE PLUS TELEFON KULLANIYORUM HATTIM 4.5 G VE AYARLARI TAM DURUMDA AMA TELEFONUN ARAMA MENUSUNDE GÖRÜNTÜLÜ ARAMA SEÇENEGİ YOK NE YAPABİLİRİM?

 44. S6 edge plus kullanıyorum başkasının yolladığı ve benim çektiğim videoları oynatmıyor ve alarm zili çalmıyor çözüm varmidir

 45. S6 TELEFONUMUN GERI TUS ISIKLARI YANMIYOR NASIL YAPMALIYIM LUTFEN CEVAP YAZARMISINZI

  • “Menü”de bulunan Ayarlar’dan Ekran Ayarları > Tuş kilidi ışığı süresi > Her zaman açık şeklinde deneme yapın.

 46. Arkadaşlarr bende s6 edge plus war sanal tuşların ışık süresini uzatmak istiyorum nasıl yapabilirimm

 47. Herkese merhaba arkadaşlar. S6 Edge+ kullanıcısıyım. Ben bazen telefonla uzun süre konuşuyorum ve başka biri beni aradığında ben herhangi bir bildirim ya da uyarı almıyorum. Yani telefonda A kişisi ile konuşurken aynı anda beni B kişisi arıyorsa bundan haberim olmuyor. Arama ayarlarından değiştir dediler bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

 48. samsung s6 kullanıyorum daha yeni adım sayarı ekranda görünmüyor mu s5 kullanıyordum onda vardı ne güzel bunda yapmaya çalışıyorum ekrana olmuyor bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

 49. S6 edge almak istiyorum memnun olan yok galiba

 50. S6 egde almak istiyorum kimse memnun değil galiba

  • Burada sadece şikayet sahipleri yorum gönderdiği için size öyle gelebilir. Teknoloji ürünü biraz şans işi.

 51. Note 5 güç tasarrufu modundayken gmailden mail gelmiyor. Ancak ben girip güncelle dediğimde mailler telefona düşüyor. Pil optimizasyonundan gmaili kapattım işe yaramıyor. Ne yapmam lazım?

  • Güç tasarruf ayarlarınıza bakın, tasarruf modunda senkronizasyona izin verin. Tabi bu güç tasarruf moduna aykırı bir durum anlamı kalmıyor.

 52. S6 edge telefonum 1 hafta olmadan kapandı. Ekranda. Model ismi geliyor kapanıp tekrar cıkıyor servise verdim eski bir iphone kullanıcısı olarak cidden canım sıkıldı. Degiiim talep etmelimiyim

 53. merhaba, ben S6 kullanıyorum şarjdayken bi sorun yok ama şarjdan çıkardığımda bi kaç dk içinde kendiliğinden kapanıyor ve bunu sürekli yapmaya başladı. Öneriniz varmı

 54. Öncelikle merhaba. Benim sorunum şu . Telefona herhangi bir kablo takınca örneğin aux , kulaklık yada başka bir şey . Hep tek hoparlörden ses geliyor kulaklık takıyorum sağdan gelmiyor ses sistemine takıyorum birinden geliyo birinden gelmiyo yardım eder misiniz

 55. merhaba s6 edge telefonum 6.0.1 güncellemesini aldıktan sonra geri tuşu işlevi yok oldu geri işlevini yapmıyor ancak 2 kere basınca sol taraftaki uygulama tuşu görevini yapıyor acaba sorunu nasıl halledebilirim

 56. Merhaba, ben ekran kilidi olarak şifre koydum fakat yazdığım şifreyi kabul etmiyor. Tekrar tekrar deniyorum, hatta şifreyi oluştururken yapmış olabileceğim bütün hataları bile denedim denedim. Birkaç denemeden sonra 30 saniye sonra tekrar deneyin yazıyor tekrar deniyorum. Olmuyor. Bunun bir çözümü var mı?

 57. Merhaba s6 kullanıcısıyım elimi gezdirerek ekran görüntüsü alamıyorum lütfen yardım.

 58. Leyla Ahmedova

  S6 edge sahibiyim. Telfonda videolar yapıyorum hep. Şu ana kadar bir sorun yoktu ama galiba en son yazılım güncellemesinden dolayı kullandıgım videomaker programları donuyor. Örnegin Kinemaster, Vivavideo. Nedenini bilen varmı?? Bider hoperlörde problem var ara sıra mesela şarkılar kesik-kesik oluyor. Telefonu kötü bir şekilde yere düşürdügüm falan da olmadı

 59. Benimki de boyle oluyor

 60. Merhaba benim şöyle bir sorunum var s6 edge telefonumun sol tuşu kendi kendine aciliyor ve bölünmüş ekranı seçin diyor bu durum geldigi zaman geri tuşu da çalışmıyor ne yapmam gerek teşekkürler

 61. samsung s6 edge kullanıcısıyım 2 ay oldu alalı sorun yok sıkıntı da yok ama SENKRONİZE edemedim tlf nu bir akıl alabılırmıym arkadaşlar ??

 62. Merhaba
  Samsung S 6 Edge kullanıcısıyım. Telefonumu 2 ay önce aldım. Şu sıralar kendiliğinden kapanıp açılma sorunu var nedenini anlamadığım. Örneğin;
  Facebook’ta gezinirken birden telefonum donup kalıyor ve hiç bir işlem yapamıyorum. Home tuşu/açma kapama tuşu ve ses tuşuna basarak bu sorunu hallediyorum ama pekte olmasını istediğim bir sorun değil açıkçası. Ne yapa bilirim ? Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler

 63. 2 hafta oldu cıhazı alalı. Hersey normal yavaşlama kasma veya dıger sorunlar olmadı.
  Sadece ekran goruntusu alamıyorum. Klasık samsung lardakı gıbı orta tus ve guc tusu ama olmuyo .

  Nasıl yapılıcagına daır yardımcı olursanız sevınırım?

 64. S6 edge kullaniyorum telefonum da fotograflari kirpamiyorum ve video cekerken fotograf da cekemiyorum ayarlardan da bulamadim yardimci olur musunuz

 65. s6 edge parmak izi sensör hatası veriyor ve parmak izi okumuyor yardımcı olabilirmisiniz.Güncelleme yaptım düzelmedi.

 66. S6 edge kullanıcısiyim tlf nu titreşimde kullanıyorum fakat bir görüşme yaptıktan sonra tlf kendiliğinden titreşimden çikiyor yardım çünkü olursanız sevinirim

 67. S6 edge kullanıcısıyım ekranda herhangi bir menuye girmek istedigimde telefon ekranı saniyelik kapanip geri geliyo

 68. Merhabalar s6 edge kullanicisiyim hoparlörden ses kesik kesil gidiyor oldugunu tespit ettik yardimci olabilirmisiniz

 69. Merhabalar; 1 aydır s6 kullanıyorum, başlarda kopyala yapıştır yaparken, şimdi sadece kopyala kısmı çalışıyor, yapıştır kımı için ne denediysem olmadı çalışmıyor, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

  • İki yolunuz var. Birisi fabrika ayarlarına almak. Diğersi ise ayarlardan uygulamalara gidip root services i bulup ön belleiğini temizlemek. Eğer yoksa kopyalama yaptığınız uygulamanın ön belleklerini temizleyin. Chrome sa chrome un belleğini silin vs.

 70. samsung es6 edge kullanicisiyim internette hic bir sorun yok ama faceye youtube girdigim de cevrim disisiniz diyor telefonu kapatip actikdan sonra duzeliyor ama bu bir kac dakika sonra ayni cozummm .

 71. S6 Edge kullanıcısıyım, Geri Tuşu -> Son Uygulamalar Tuşu gibi çalışıyor.

 72. merhaba.. s6 edge plus kullanıyorum. sorunum konuşma sırasındaki cızırtı. wifi kapalıyken böyle bir sorun yaşamamaktayım. bir türlü çözüm bulamadım. var mı acaba aynı sorunu yaşayan?

 73. samsung s6 edge kulluncısıyım. geri alma tuşu >> son uygulamalar tuşu gibi çalışıyor geri alma tuşu sıkıntısı yaşıyorum.

 74. Samsung s6 edge kullanıcısıyım
  Geri alma tuşu 》son uygulama tuşu
  gibi calisiyor geri alma tuşu sikintisi yasiyorum..

 75. s 6 da telefon cok kiziyo herhangi video cekim game oyunu zamani youtubede veya internetden isidfade zamani cok kiziyo sanki patliycak

 76. Benimkinde dede aşırı ısınma ve konuşma esnasında bekleme moduna geçmesi ve ararmama yapamamam telefon çekmediği zamanda aşırı ısınıyo

 77. S 6 edge mobil veri bazen açılmıyor acilincada internet çekmiyor eski paylaşımlar çıkıyor yenilemiyor feysi falan

 78. S6 edge siyah duvar kağıdında ekranın üst kısmı hafiften beyaz kalıyor kilit ekranında hiç bu sorun yok diğer duvar kayıtlarındaki sorun yaşamıyor siyah sadece parmak iziyle açılan ekranda üst kısımda pil yüzdesini alt kısmı soldan sağa şerit şeklinde beyaz kaliyor

 79. arkadaşlar s6 kamera yı actığımda cızırtı sesleri geliyor cıhazı ters cevirdiğimde bitiyor bir kac saniye sonra hine başlıyor bunun ne olduğunu bilen varmı acaba

 80. S6 edge kullanıcısıyım . Telefonuma kulaklık taktığım zaman bazen kedi kendine Google giriyor sesli komut bölümüne bu sorun ya kulaklıktan yada arka kamerarkaya ile alakası var mı yardımcı olursanız sevinirim

 81. Gökkuşağınınyahı

  Ekranda android yazıyor saatlerce şarzda ama açılmıyor yardım edin lütfen

 82. Samsung edge 6 telefonumla görüntülü arama sırasında kamera cift tarafli açılmıyo yardımcı olursanız sevinirim

 83. Merhaba
  1 yılı aşkın süredir s6 edge kullanıyorum, telefonum bir anda güvenli moda geçti,kapatıp açtım format attım düzelmedi,ses tuşu basılı kalmış olabilir diye yorumlar okudum.
  Güvenli moddan nasıl çıkacağım hakkında yardımlarınızı rica ederim.

 84. S6 edge kullanıyorum konuşma ekranindayken ekran işigi kapanıyor ve açma kapama tuşuna basmadan acamiyorum.bu sorun Normal özellik gibi bisey mi yoksa sorun mu ???

 85. S 6 edge son güncellemeden sonra sarjım inanılmaz derecede çabuk bitiyor.lutfen yardımcı olun

 86. Snapchat durduruluyor bide en güzel fotoğraflarımı atmıyor 😂

 87. SAİT YILMAZTÜRK

  REHPERDEKİ ÖZEL NUMARALARI ANA EKRANA KISA YOL AYARLAMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİR.

  • Ayarlar – Ekran – Kişiler – Kişilerim seçeneğine girdikten sonra hangi kişiyi favorilere eklemek istiyorsanız seçebilirsiniz. Farklı bir sürü kişiyi favorilerinize ekleyebilirsiniz ve çeşitli renklendirmelere sahip olabilir.

 88. Samsung S6 Edge de, Ekran kapatınca arkada dosyaların gölgeleri iz yapmış gibi duruyor. Çaresi var mı

 89. Ozel mod sifremi unuttum nasil acabilirim ?

 90. Samsung s6 edge kullanıyorum msj yazamıyorum whatsaptan ve diğer sosyal ağlardan arama ve fotoğraf gönderimi yapamıyorum ve tlfnum daki video lari açamıyorum (izin istiyor izin ver diyorum ayarları aç diyor uygulama.ayarlarina giriyorum olmuyor ekran yer paylasimini kapatmanız gerekli diyor nasıl yapacam çok acilll

 91. Daha once baglandigim wifi sifrelerini her baglantida soruyor. Kaydedilmis olmasi gerekirken her baglanmada girmek zorunda kaliyorum. Ne yapabilirim?

 92. Benim galaxy s6 edge plus donma oluyor ve otomatik acilip kapaniyor. Devamli tekrarliyor.
  Sorun yazilimlami ilgili.

 93. s6 edge surekli acilib kapaniyoru artik telefonu kullanamıyorum her şey yaptık olmadı yazılım bile yukledık olmadi baya bı ugrasdık olmadı bunu anakartı degısmesi lazim dediler bunu nasl cozecez yardım edermısınız

 94. Kerim Vatansever

  Merhaba. Bende samsung galaxy s6 edge kullanıyorum. Benim telefonumda “Güç Tasarrufu” modunu etkinleştirdiğimde “Sist arayüzü içerik gizlendi” diye bir uyarı veriyor. Ne yapmam gerekiyor? 444 77 11 müşteri hizmetlerini aradım ve Samsung tutor diye bir program indirmemi istediler.Uzaktan erişim sağlamak için… ancak henüz 3 aydır ne arayan var nede soran.

 95. Merhaba s6 kullaniyorum telefonumda galerideki resimler ve muzikler silindi vatsaptan gelen resimleri galeriye kaydetmiyor ama resimler sarkilar hepsi telde dosyalarda gozuyor

 96. Merhaba. Ben samsung s6 kullanıyorum. Telefonumu kapattım. Ve açtığımda parmak izi yedek şifremi istiyor. Bildiğim şifreyi girdim. Yanlış pin diyor. 1dk 5 dk derken şimdi 1 saat bekliyorum. Google hesabıyla nasıl kurtaracagim ekrana öyle bir şey gelmedi . Ne kadar daha deneyeceğim. Cevap verirseniz sevinirim.

 97. benim telefonum s6 edge şarja taktığımda o şarj kutusu mu deniliyor bilmiyorum ama yanıp sönüyo ve sürekli şarj olmuyor telefon ısısı düşük diyip duruyor arkadaşlar lütfen cevaplayın

 98. Merhaba samsung s6 kullanıcısıyım yaklaşık bir aylık telefon önceki yorumlarda da göremediğim için yazıyorum. Telefonum Wi-Fi den mobil ağa geçişte sorun çıkarıyor. Mobil ağı görmüyor. Nasıl düzeltebilirim bilgi verirseniz sevinirim.

 99. Merhaba samsung s 6 arama yaparken ekran ışığı kapanmıyor

 100. 6 aydir s6 edge kullanicisiyim sarj kablosu berbat. Ic donanimsal uygulamalarinda her hafta yeni bir sorunla karai karsiya kaliyorum. Kilit sesi kapali ayri bir kilit sesi veriyor. Her uygulamada izin istiyor ve o kadar cok can sıkıcı ki bazi kendi uygulamalarini acmiyor. Samsung her hafta yeni bir telefon çıkartıyor. Her gecen gun de bir onceki cikardigi telefonu batakliga sürüklüyor. Suan note 7 edge. 3.500 lira eminim ki 1 yil icerisinde hic bir farki kalmiycak.

 101. telefonda ses gelmiyor müzik video falan

 102. Samsung s6 telefonumun içinde kamera bölümünde içten tıkır tıkır ses geliyor bunun sebebi ndir

 103. 1Miktofon calismiyor arama ve vdeo kayitlarda ses gitmiyo
  2. Kulaklik girisi calismiyor
  3. Ekranda klavye lekesi kaldi
  Tum bunlar guncelleme sonrasi olastu
  Ne yapmaliyim tskkurler…

  • Bende var ayni sorun

   • Aynen benimde aynı. Gelince hepsi geliyor. Gidince hepsi gidiyor. Sadece telefon sesi kullanılabiliyor. Karşıdakinin sesi geliyor ama. Sesin sesin gitmiyor. Kulaklıkta hiç çalışmıyor. Buna bir çözümünüz yok mu?

 104. Merhaba. Ben de samsung galaxy s6 edge kullanicisiyim. Cihazi alali nerdeyse 5 yada 6 ay oldu. Dusurme vs. durumlarim olmadigi halde, ekrada hicbir uygulama acik degilken ve telefon kilitli durumdayken rengarenk cizgiler çıktı aniden. Hicbir sey olmadan durup dururken bu neden olur ? Lütfen bana yardimci olurmusunuz ?

  • Ekran çipi yani totalde anakart sorunu. Aşırı ısınma, düşme gibi sorunlardan ortaya çıkabilir. Garantiye gönderin.

 105. S6 edge plus kullanıyorum tıkır tıkır çalışıyor
  Hic bir sıkıntı yaşamadım

 106. Muharrem Turhal

  Bütün ayar yapılı telefon ü kapatıp açtım hatta şimdi kartı çıkarıp taktım ama 4.5 g 3 g ye düşüyor sorun ne olabilir

 107. Bende çok memnunum ilk aldığımda biraz ısınma vardı oda güncelleme gelince gitti tıkır tıkır maşallah racing motorumla 240 ile seyrederken cebimden fırladı sadece şarj girişinin yanında çarpmanın etkisi ile nokta kadar ezik oldu ne ekran kırıldı nede başka bişey ve ben hiç ekran koruyucusu kullanmam

 108. Milet mrb lar , benim telefonumun göstergeleri soldan sağa gitmesi gerekirken bir hata oluştu sağdan sola olustu; yani Arapça alfabe nasıl sağdan sola geliyor buda öyle oldu ..! Öneriniz nedir ?? Tsk

 109. Mrb lar millet benim s6 edge de bir sorun oluştu gostergeler simetri değiştirdiler sizce ne yapmam lazim

 110. Millet mrb benim s6 edge de gostergeler simetrik olarak yer degisti diler sizce ne eyapmaliyim

 111. Mobil veri acik oldugu halde nete giremiyorum neden acaba

 112. Merhaba arkadaşlar s6 edge kullanıcısıyım ve tuhaf bir şey geldi başıma bu sorunu en son galaxy s2 modelinde görmüştüm. Ekranın üst bölümünde ortada kısım da ekran saatinin izi kalmış bunu beyaz bir zeminde baktığınızda gölge gibi görünüyor ne saçma bir durum dünya kadar para ver ama başına gelen duruma bak

 113. Açık kalan programları kapatmak için kullandığımız sol alt taraftaki dokunmatik tuş çalışmıyor. Daha önce çalışıyordu. Acaba bilmediğim bir şey mi var yoksa servise göndereceğim tuş çalışmıyor diye ?

 114. Merhaba
  Ben 15 gün önce s6 aldım ve hiç bi sorun yokken kendi kendine kapandı. Ses kısma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basarak 2 sn sonra telefon açıldı. Sizce bu sorun neden kaynaklı olabilir garantisi var göndermeme gerek varmı.?

  • Şu an çalışıyorsa servis te bir şeyi yoktur raporu verir muhtemelen. Tekrar hata vermesini bekleyin bence.

 115. Peki neden kaynaklı olabilir bu ? Bide telefonu açtığımda smart manager de zararlı uygulama bildirimi gelmişti

 116. Emin misiniz peki göndermeme gerek yok demi

 117. Aradım garanti firmasını gönderin bakalım dedi ama emin olamıyorum

 118. Garantiye göndermeme konusunda eminmisiniz aradım gönderin dediler mantıklı düşünmek gerekirse şuan çalışıyor ama o kapanmasi sinir bozucu

 119. İlginiz için teşekkür ederim.

 120. Samsung s6 edge kullanicisiyim cihazimda batarya problemi vardi servise gonderdim servisten geldiginde servis formunda su yaziyordu bataryasi degisti gerekli incemeler yapildi yeni yazim yuklendi diye
  Ama batarya sorunu halloldu bu seferde msj yazarken klavyenin sag tarafindaki harfler basmama basla bi kac sefa ust uste bu sorunu tekrarladi ??
  Verdiginiz bilgiler le bizi aydinlattiniz icin cok tesekkurler

 121. Samsung S6 edge kullanicisiyim cihazi bataryasindan dolayi servise gonderdim servis sonra si batarya degisimi be yeni guncelleme attiklari soylendi ama servis sonrasi cihazin kilavye sorunu basladi msj yazarken klavye sag tarafindaki harfler basmamaya basladi bir kac defa ust uste tekrarlandi bu sorunu neden acaba ?

  Bizleri bilgilerinizle aydinlattiniz icin simdiden tesekkur ediyorum ……..

 122. Bende s6edge aldm cihaz internettyken ve sarjdayken anlamsizca isiniyor fakat oyun oynarken isinmiyor anliyamadim

 123. Benim s6 edge de 1200 tane müzik vardı 6 7 aydır bi sıkıntı yoktu dün ne olduysa müziklerim gözükmüyor ve whatsappdan gelen resim video müzik galeriye inmiyor veya herhangi indirmeye çalıştığım veya kaydettiğim bir şey galeriye gelmiyor nasıl çözecem bu sorunları

 124. Ben ikinci el s6 edge aldım restlememe rağmen aldığım kişinin ustune Gmail istiyor nasıl düzeltilebilir

  • Baypas denen uygulama var flash diske atıp telefona kuruyorsun ayar menüsü açılır tekrar cihaz içinden reseller işlem tamam

 125. Merhaba samsung s6 edge kullanicisiyim. 2 senedir kullaniyorum. 2 gundur sebeke sorunu yasiyorum. Gidip geliyor. Vodafone musteri temsilcisini aradim. Sorun olmadigini telefonumun hatti kabul etmedigini soyluyorlar arada gelip gidiyor. Mobil internetide kullaniyorum nedendir bilen cevap versin. Fabrika ayarlarinida yukledim degismedi

 126. Mrb lar s6 edge kulllaniyorum alali 1 ay oldu geri dokunmatiginin isigi ve diger pano acma dokunmatigi isigi yanmiyo ama gayet normal calisiyo sadece isik yanmiyo

 127. S6 edge kullaniyorum 1 aylik telefon
  Geri dokunmatik tusunun isigi yanmiyo doger soldaki menu isigida yanmiyo ama caliyo
  Sorun ne olabilir tskler

 128. 2 yıllık s6 kullanıcısıyım hiç bir sıkıntısı yoktu dünden beri aradım kişiler ses in gelmiyor diyor apolye de sesim net gidiyor apolye yi kapat timda ses gitmiyor

 129. Ben s6 edge kullanıcısıyım 1 haftadır face de kendi fotolarıma bakarken beğen yorum olan yer yanıp sönmeye başladı bu neden yapabilir bilginiz varmı

 130. merhabalar 6 aylık s6 edge kullanıyorum. ekran döndürme sorunu yaşıyorum. araştırdım ivme sensörü çalışmıyormuş garantiye götürsem yaparlar mı?

  • Galaxy S6 Edge’de ivmeölçer sensörünün düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için arama uygulamasında “* # 0 * #” tuş kombinasyonunu girdikten sonra “Sensor.” X -32768’i kontrol edin. Sorumluluk size aittir

 131. Merhabalar S 6 age kullanıcısıyım1 aylık bir tlf ama ekran birden florasan beyaz olmaya ve her bir tuş çalılmamaya başladı ekran açılmıyor açılsada güçlü bir beyaz ışık yanıp sönüyor.
  Note 7 mağduriyetinden sonra bu tlf da internetden almıştım alır almaz birkaç sorun çıkarmıştı ama kendi kendine düzeldiği için sorun etmemiştim
  Ama bu ekran problemini nasıl aşacağımı bilmiyorum. Servise göndersem bir aydan önce gelmeyecektir biliyorum.
  Lütfen bana yardım edermisiniz?!

 132. merhaba ben s6+plus tlf cektigim resimleri laptop’a attım sonra tekrar tlf yukledim bu kez yaklaşık 200 tane resmim açılmıyor ne yapa bilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 133. merhaba s6+plus kullanıyorum mirror link çalışmıyor araç müzik sistemine kabloyla bağlanıyorum araç cihazı şöyle bi hata veriyo (please allow installation mob interconnection service on your mob. müzik sisteminde iki tane tik var birinci connecting mob bu onaylanıyo 2 tik ise onaylamıyo install interconnectin service telefonda usb hata ayıklama açık durumda başka ne izni istiyor anlamadım. Teşekkürler

  • Ekranda ki sensör e her dokunduğum da çıkan fotoğrafı kaldıramıyorum fotoğrafı sildiğim halde kaldıramadım yardımınızi bekliyorum

  • Ekranda ki sensör e her dokunduğum da çıkan fotoğrafı kaldıramıyorum fotoğrafı sildiğim halde kaldıramadım yardımınızi bekliyorum.

 134. S6 edge kullanicisiyim telefonumda 2 gundur geri tusu ve sol en anlttali tus calismiyor ekran kapama dugmesine basip tekrar deseni girince duzeliyor. Ekranimda kalin kaplama var 6 aydir ama bu problem yeni basladiServise goturmem gerekiyomu

 135. Birkaç saat önce s6 edge aldım. Kameraya bakayım dedim on kamera açıktı. Bir iki yere bastım kamera basarisiz diyor. Ne yapmaliyim

 136. Yusuf kırıcı

  Merhaba s6 edge kullanıcısıyım şikayetim şu telefonu şarja takıyorum taktıktan 5 dk sonra klavye hiç bi şekilde çalışmıyor bu sorun sadece klavyede tuşlar çalışıyor ama bu seferde arama yapmıyor telefon ayrıca sarjz dan çıkarınca belli bi müddet ekranın alt dokunmatiği çalışmıyor destek hattını aradım yedekleme yapın ve resetlememi söyledı sizce sorun ne
  NOT teli alalı daha 1 ay oldu

 137. bende galaxy s6 edge var telefon biranda kapandi ve ecranda samsung yazisi cikti isik yanip sonuyor yaedimci olursaniz sevinirim

 138. samsung galaxy s 6 telefonu 3 aylıkmış aldığım kişiden fecabook . sah com. gibi şeyleri yüklerken play storeden .telefon kendiliğinden kapanıyor tamamen yeniden açıyorum pin koduna girip devam ediyorum tekrar aynısını yapıyor.akşam şazja taktım sabah baktım telefon yine kapalı.telefon cuya sordum play storeden bişeyler yapmamı istedi ama tam anlayamadım .bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi ne yapmam gerektiğini saygılar.

  • Ayarlara girin ve oradan Yedekle ve Sıfırla menüsünü bulun. Fabrika ayarlarına alın. Düzelmezse servise gösterin.

 139. Merhaba s6 edge telefonu alalı bir ay olmadı vodafone hattından mobil veriyi açtığım halde mobil veri gelmiyor telefonu açıp kapattığımda geliyor.Turk Telekom hattından 1 hafta boyunca denedim bir sorun çıkmadı. Vodafone hattini başka bi telefonda denedim sorun çıkarmadı. Sorun telefonda mıdır telefondaysa 1 ay dolmadan garantiye verince Teknosa sıfirini verirler dedi acil cevap verir misiniz

  • Sorunu bu şekilde hemde mobil veri için teşhis etmek zor. Fabrika ayarlarına alın, aynı sorunu veriyorsa değişime verin. Teknosa kendisi veriyorsa sıfırını ne ala ama sizi servise yönlendirirler ve tamir edip geri gönderebilirler. Reyon görevlisi dediyse pek güvenmeyin.

 140. Benim telefonumda sebeke sorunu var.telefon bodrum katta cekmiyo bu normal bi durum ama disari ciktigim zaman sebekeyi otomatik bulmuyor ve telefonum gun boyu cekmiyo.yeniden elle otomatik ara yapinca sebeke gelir.sorunun kaynagi nedir

 141. Merhaba galaxy s6 kullaniyorum. Arama seçeneklerimde görüntülü arama simgesi yok. Ama beni görüntülü aradiklarinda gorusebiliyorum. Yardimci olursanız çok sevinirim

 142. Cihazim S6 edge daha 1 ay olmadı alalı İnternet’e veya face de ekranı yukarı aşağı ilerlettigimde ekranın altından florasan gibi (flaş) bir ışık yansıması (patlamasi) oluyor.servise götürdüm 10 gün kaldı ancak bir sorun tespit edilememiştir diye iade edildi. Fakat şu an hala sorun devam ediyor.servise de güvenmiyorum ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 143. Handan kazancioglu

  Cihazim S6 edge daha 1 ay olmadı alalı İnternet’e veya face de ekranı yukarı aşağı ilerlettigimde ekranın altından florasan gibi (flaş) bir ışık yansıması (patlamasi) oluyor.servise götürdüm 10 gün kaldı ancak bir sorun tespit edilememiştir diye iade edildi. Fakat şu an hala sorun devam ediyor.servise de güvenmiyorum ne yapmam gerekir bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

 144. Pınar Sandallıoğlu

  Merhaba Benim Telefon S6 Egde kamerayı actıgımda tam çekicem kamera ekranı kararıyor ve tekrar görüntü geliyor.. reset atttım ama normele dönmedi ne yapabilirim.. yardımcı olurmusunuz

 145. S6 edge daha iki aylık yeni aldim geri tuşu yavaş yavaş bozuldu şimdi hiç algılamiyo samsunga getircem değişim yaparlarmi telefon daha yepyeni ciziksiz açılmasini istemiyorum söylemlere göre yapışmıyomuş ekranı aynısı gibi

 146. SLM Samsung kullanıcıları Telefonum Samsung S6 Edge bir yıldır kullanıyorum tek sıkıntım telefonumda çekim sorunu oluşması hattımı değiştirdim yine aynı sorunları vermeye başladı simkartı söküp taktığımda cihazı açıyorum yaklaşık 5 dakika çekim sağlıyor daha sonra tekrar çekim gücü gidiyor bunun sorunu ne olabilir yardımcı olurmusunuz???

 147. 1,5 yıldır s6 edge + kullanıyorum. Fotoğraf çekerken parlak ışık dağıtma sorunu yaşıyorum. Bu sorunun çözümü bilen varmı

 148. S6 edge kullanıyorum telefon istediği zaman arama yapıyor istemediği zaman yapmıyor öyle Arıcak diye bekletiyor veya aramıyor kapatıyor sonrasinda 5-6 veya daha fazla kez aynı kişiyi aramaya çalışıyorum ancak o şekilde arıyor bu problemle karşılaşan veya çözüm yolunu bilen arkadaş varsa yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi günler.

  • Bu soruna farklı bir uygulama yol açabilir. Hangisi olduğunu tahmin edemiyorsanız fabrika ayarlarına almayı deneyin.

 149. Merhaba PetaBayt
  Sorulara hiç sıkılmadan cevap verdiğiniz için sizi tebrik ediyorum. Benim sorunum şu;
  Samsung S6 telefonum. 2 gün öncesine kadar hiç bir sorun yokken, şimdi instagrama video yükleme sorunu yaşıyorum. Yarıya kadar yüklenip, orada kalıyor. Hatta bazen geri geri gidiyor. 2 hesabım var, diğerinde sorunsuzca yükleniyor aynı videolar. Önbelleği, verileri temizledim. Temizleyici program indirip, telefonuda temizledim. Kaldırma seçeneği yok, etkisizleştirip, tekrar güncelleyerek kurdum. İnternet bağlantım sağlıklı. Bana önerebileceğiniz birşey var mı acaba bunların dışında ? İnstagram hesabım çok önemli, zira firma sahibiyim, ve ürün tanıtıyorum 2 hesabımda da. Şimdiden çok teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Sevgilerimle

  • Merhaba, hesaplar arasında geçiş yaptıktan sonra “verileri temizle” yapmanız yeterli olmalı. Diğer hesap düzgün atıyorsa sorun Instagram’da olabilir. Biz resimleri masaüstü program ile yüklemiştik. Güvenli mi tartışılır.

 150. Telefon bir aylık s6 edge ekranda mor leke ve siyah leke oldu bunun sebebi nedir çözümü nedir iade kabul ederler mi yardımcı olur musunuz ?

 151. teşekkürler Perabayt cihaz daha 1 aylık iade imkanı var mı sizce ?

 152. s6 cıhazımdan goruntulu konusmada sesgıtmıyor

 153. S6 edge telefonun alttaki iki dokumatik tuşu kendiliğinden işliyor ne yapmam lazım

 154. İyi günler .. 2016 aralık ayında s6 edge aldım ve aldığım günden beri hoparlorü sıkıntılı .. Bazen müzik çalarken ses gidip geliyor ve takılmalar oluyor .. Öğrenci olduğum için servise verip telefonsuz kalamadım .. Bundan önce hep iphone kullanıyordum ve samsunga geçtiğime gerçekten pişman oldum .. Yarın servise vercem .. Ama inşallah bi sıkıntıyla karşılaşmam .. Telefonları sorunlu olduğu gibi çalışanlarıda sorunlu oluyormuş bu firmanın 🙂

 155. merhaba.ben s6 egde kullanıyorum yazılım güncellemesi geldi onayladım güncellemeden sonra ekran sürekli kararıyor ve samsung yazısı çıkıyor mavi ışıkta yanıp sönüyor. telefonu kapatınca da samsung yazısı çıkıyor ve tamamen kapanmıyor telefon.telefonu açtığım zaman PİN i giriyorum ana ekran açılıyor hemen sonrasında yine ekran kararıyor samsung yazısı çıkıyor.Ne olduğunu hiç anlamadım ne yapmam gerekiyor.

  • Merhaba, güncelleme sonrası aynı problemi bende yaşadım. Samsung müşteri hizmetleri servise yönlendirdi. Güncelleme ile ilgili olduğunu söylediler ama umarım önemli bir şey değildir.

  • Aynı sorun bende var düzeltebildiniz mi?

 156. Sorunu düzeltmek için ne yapmamız gerekiyor?

 157. Ben düzelttim cok sükür.öncelikle laptopa smart switch yükledim sonra sim kartımı telefondan çıkarttım ve telefonumdaki verileri smart switche yedekledim sonra telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım.sonrasında verileri geri yükledim sim kartımı taktım her sey yoluna girmişti.eğer olmasaydı servise götürmemi söylemişlerdi.gerek kalmadı.

 158. S6 edge kullaniyorum cokda dikkatli kullaniyordum sarja taktim telefonu daha sonra elime bi.aldım ekran catlamıs nasil olur dusmedi carpmadim resmen durduk yerde ekran catladi bu nasil bi is anlayamadm

 159. ön kamera çok kötü çekiyor. yüzünün bir kısmını eziyor fakat retrica,snaphat ile çektiğinde böyle bir şey olmuyor. aynı sorunu yaşayan var mı?

 160. Yazılım güncelleme bilgisayarda da telefonda da yapamıyorum edge ekranında sadece kişilerin var

 161. Yazilim Güncelleme hem pc de hem telefonda olmuyo edge ekranında sadece kişilerin var uygulamalar yok

 162. Merhabaa telefonum s6edge plus 5 dk dır telefonum kendi kendine google be kameraya girp cikiyo ve ekran kapama tusuna basıyorum calısmıyo kutfen yardım edin ayrıca suyun altına soktum 5 dk kaldı kalmadı sonrasında oldu lutfen yardım edin

  • Telefonu kapatıp komple pirinç içine yatırın, en az 24 saat. Su kaynaklı sorun ise yardımcı olacaktır. Ekran koruyucu da bazen bu sorunları verebiliyor. Su olduğunu düşünüyorsanız telefonu açık tutmayın.

 163. Merhabalar bende s6 Edge kullanıyorum telefonumun bi problemi yoktu birden bire sanki hoparlör u patlamış gibi ses çıkıyor müzik ve videolarda kesik kesik sesler neden böyle oldu anlamadim

 164. Peki ya buna ne demeli 1 yıllık telefon şarj ederken bataryadan garip sesler çıkıyor patlayacak diye korkuyorum sesi duyunca fişten çekiyorum sorun ney bataryanın böyle yapması normalmi

 165. Peki ya buna ne demeli 1 yıllık telefon şarj ederken bataryadan garip sesler çıkıyor patlayacak diye korkuyorum sesi duyunca fişten çekiyorum sorun ney bataryanın böyle yapması normalmi s6 kullanıyorum

  • Ses genelde şarj eden devrelerden veya şarj cihazından gelir. Bataryadan ses geliyorsa kullanmasınız daha iyi.

   • Şarj aletiminden değil genelde geceleri çıkıyor kulağımı dayayıp dinliyorum cızıltılı sesler çıkıyor aynı telefonu kuzenimde kullanıyor sordum onunda 1 yıl oldu aynı sorun bende de var dedi kaskoya yolluyacakmış banada dedi sende yolla

 166. s6 edge kullanıyorum fakat ekranın arkasında gölge gibi saat ve çekim gücü göstergesi var bu neden olur bilen varmı arkadaşlar yada bir çözümü.

 167. taylan bey merhaba, ben samsung tr garantili S6 aldım ve knox 2 hatası verdi ve bu “Problem 5: “Yetkisiz bir eylem tespit edildi” hatası” dolayı, bu problemi kabul etmiyorlar ben resmi açıklamaya nasıl ulaşabilirim?

 168. Merhaba öncelikle kolay gelsin Samsung S6 kullanıcısıyim son zamanlarda telefonum kendi kendine girdigim uygulamalardan, sayfalardan vb yerlerden çıkış yapıyor yani geri tuşu basılı kalıyor ben giriş yapıyorum o tek tek geri çıkıyor. Bu problemi nasıl çözebilirim cevaplarsanız ıyi olur teşekkürler.

 169. S6 edge kullanicisiyim galeri de oluşturduğum her albümden 2 tane oluyor birinin içindekileri diğerine taşındığımda taşıyor ama diğerinde de kalıyor sildiğimde yeniden aynı dosyayı oluşturuyor çözüm var mı

 170. s6 edge kullaniciyim ekranın rengi soluyo açıp kapatınca duzeliyo 20 saniye sonra tekrar rengi soluyo acaba sıkıntısı nedir ?

 171. Merhaba,
  Telefonum Galaxy s6. Arkadaşımın hoparlörüne bağladım fakat ses az geldi. Aynı hoparlöre arkadaşım kendi telefonunu bağladı ve aradaki ses yüksekliği (fark) fazlaydı. Telefonum henüz çok yeni fakat neden böyle birşey olduğunu anlamadım. Yardımcı olabilir olabilir misiniz?

 172. Samsung s6edge en son guncellemeyi yaptiktan sonra yeni bir wifi ye baglanmak istedigimde uygulamalar surekli kapaniyor uyarisi aliyorum ve ekran gidiyorr

 173. Mevlüt yiğit

  S6 edge kullanıyorum son guncellemeyi yaptiktan sonra özel mod açılmıyor şifreyi girdiğimde etkinlestirilemiyor diyo bir bilgisi olan var mi yardımcı olabilirmisiniz M8

 174. Merhaba bir sorum olucak cünki delirmek üzereyim 😒yelefonum s 6edge benim problemim ikide bir her 3saniyede bir ekranımda “Eyvah.bir sorun oldu.Hemen düzeltiyoruz!Hatayı bildir. ” diye siyah ekranda yazı cıkıyo 😲 hatayı bildir e tıklıyorum hala durmadan cıkıyo ve ben bu yazıyı zorlukla yazdım napabilirim cvp lütven 😣😣😣

  • Telefonu kapatın. Tekrar açarken “ses kısma” tuşuna basılı tutun. Açıldığında ekranın sol tarafında güvenli mod yazısı çıkmalı. Güvenli mod o uyarı çıkmaz. Buna sebep olan uygulamayı arayıp silin. Eğer varsa telefonu güncelleme yapın.

 175. Merhaba S6 kullanıyrm özelikle insstagramda başka telefonlar daha geçerken videolar oynamaya başlarken hem wifi hem mobil ikiside ayni benimki videoları açmıyor formatla gecer dediler ayni sorun yine devam ediyor bi çözümü varmidirr telefonu kiracam oyle uyuz ediyor insanı yardımcı olursanız sevinirim çok tesekkuler

 176. Galaxy S6 edge kullanıcısıyım cihazı sıfır aldım 6aylık birden kapandı hiçbir şekilde açılmıyor şarjımda doluydu yardımcı olursanız çok sevinirim neden olabilir

 177. Telefonum durduk yere reset yapıyor herşey siliniyor son zamanlarda çok sık olmaya başladı..

 178. Merhaba ben s6 edge plus kullanicisiyim.Telefonum kendiliginden zil sezini tamamen kısıyor ne yapabilirim.

 179. Kendiliğinden wifi kapanıyor sessiz moda geçiyor. Bazen özel modu açmıyor. Bununla ilgili napabilirim ?

 180. Telefonum s 6 edge,bir haftadır vidyolar açılmıyor ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkür ederim.

 181. merhaba s6 edge kullaniyorum 3 defa jars problemi yasadim garantiye yolladim sorun cozulmutur dediler ama sarji bitiginde sarja takili halde sarj almiyor degisim istedim uygun degil yaniti aldin 3 cu kez garatiye yolladin hepside ayni problem ne yapmam lazim..

 182. Mrb kolay gelsin. Benim batarya %30`a falan geldiğin de batarya bitene kadar. (BATTARY LEVEL AT %30) o an şarj kacta ise uyarı veriyor anlamış değilim.

 183. root yok ve 6.0.1 yüklü güncelleme yapmak istediğimde hiçbiri yazan kısıma tıkladığımda
  yazılım güncellemesi durduruldu hatası veriyor yardim

 184. Merhaba telefonumu alalı 8 ay oldu .Ve sürekli olmayan fakat 4 -5 kere başıma gelen bir ekran sorunu var.Ekrani açtığımda ekran bozulmuş gibi gri pembe yeşil renkler ekranın tamamını kaplıyor.Kilit ekranımdaki resim iki küçük halindeymiş gibi bu renknlerin arkasıdan varla yok arası gibi duruyor.Ekran kilidini tekrar kapatıp açtığımda eski haline dönüyor.Telefon düşmedi suya girmedi.Nedeni ne olabilir?

  • Ekran ile anakart bağlantısında sorun olabilir. Ayrı ayrı ekran yada anakart sorunu olabilir. Isınmayı kontrol edin. Servise göstermeyeceksiniz özellikle şarjda telefonu kullanmayın.

 185. Herkese hayırlı günler ben de s6 kullanıcısıyım bende telefona 7.0 güncellemesini yaptıktan 2 veya 3 gün normal kullandım telefon birden arama veya mesaj seslerini çalmamaya başladı ve aynı zamanda müzikçalar açtığımda da ses çıkmıyor ama telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor fakat aradan 1 gün geçmeden yine aynı arızayı yapıyor konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba

  • aynı arıza bende de var parça oynatılamadı yazısı geliyor alarm çalmıyor müzik açmıyor video açmıyor hepsinde parça oynatılamadı yazısı çıkıyor

 186. S6 kullanıcısıyım format attıktan sonra dokunmatik te sıkıntı oldu 9 basıyorum 7 cikiyor menu de bı uygulanın ustune basıyorum baska uygulama acılıyor ne yapabilirim

 187. S6 edge kullanicisiyim telefonda durup dururken sinyal sesi gelmeye başladı ve kesilmeden devam ediyor . Ne yapabilirim

 188. S6 edge kullanıyorum ama telefonun şu sorunu var. Ekran kiliti koyuyorum ama olmuyor daha önceden böyle bir sorun yoktu. Ekran kiliti kafasına göre çalışıyor. Bir ekran kilidi istiyor, birde istemiyor kafayı yiycem.

 189. S6 edge kullanicisiyim sanki her güncellemede telefon daha çok bozuluyor telefonum birden whatsap ve facebook açınca uygulamada takılma olmaya başladı telefon sürekli açılamadı yanıt vermiyor vs diyor birkaç kezde ses gidiyor arama ve mesaj bildirim sesleri artı mp3 çalardada ses çıkmıyor sonra kendisi düzeliyor

 190. Telefonun ekranina surekli internet baglantisi yok diye msj geliyor

 191. Merhaba, Galaxy S6 kullanıyorum.Müzikli bir video çekimi yaptığımda videoyu cızırtılı çekiyor.
  Neden olabilir acaba bilgi verirseniz sevinirim.

 192. Allah sizden razi olsun sorunu hallettim, yoksa servise goturucektim telefonu, problem Galaxy S6 Soft Reset’ mis 🙂 🙂 🙂 🙂

 193. Ben samsung galaxy s6 edge kullanıcısıyım telefonum sürekli donuyor ve kapanıyor ve uzun süre açılmıyor .ne yapabilirim düzelmesi için bana yardımcı olabilirmisiniz

 194. Merhaba samsung s6 kullanicisiyim.Telefon resimli birsey gordugunde ve camera ile.fotograf cektigimde ekran renkli ve ruzgar savurmus gibi kayiyor.sorun ne olabilir.ama ana menu rehber gibi nodlarda olmuyor.

 195. Merhaba samsung galaxy s6 edge plus kullanici olarak cok menmundum simdi kendi kendine kapanıyor tlf konusurken bide simdi kapali takiyorum sarja tlf aciliyor ana ekran geliyor bide sarji bi aliyor bi almiyor surekli yanip sonuyor sorunun ne oldugunu anlamadim yardimci olursaniz sevinirim

 196. benimde telefonumun şarjı bitti şara taktım %8 göründü daha sonra baktım tlf açılmıyor daha sonra şarja taktım şarj lambası yanmıyor açmayı denedim açılmadı bi ara telefon kapalı olduğu halde çok aşırı derecede ısındı şimdi açılmıyor bi fikri olan varmı ? garantisi bitti tamirciye verdim yapılmadı

 197. merhaba s6 düz var sensörlerin hiçbiri çalışmıyor sorun nasıl çözülür

 198. Merhaba herkese. benim galaxy s6 g920f 1 mt den tahta üzerine düştü ve ekran görüntüsü gitti üst kısımda mavi led ışığı şarjı bitene kadar yandı ve bende telefoncuya götürdüm tamiri mümkün mü diye sordum ekran değişmesi gerekiyr dedi ve değiştirtim 700 tl para aldı taktığı ekran farklı bir S6 dan çıkma ekran fakat sıkıntı şu taktığı ekran eski telefonun görüntüsü benim ekranda yansıyordu buda beni rahatsız etti tekrar götürdüm yine aynı sorun oldu çıkma ekran olduğu için peki düzeltmek mümkün mü

 199. S6 edge plus kullanicisiyim kardesim hatti yuvasi olmadan takti nasil çıkartabilirim ?

 200. Tuğba Haskaraman

  Bende s6 edge kulanıyorum ben instegramda bir süre sonra fotoğraf veya video paylaşamıyordum ve ayarlar kısmından uygulamalara girdim ve instegrammin ön belleğini temizledikten sonra instegram a girdikten sonra hiç bir fotoğraflarım gözükmüyor başka hesaplardan görünüyor fakat benim paylastigim fotoğrafı ben göremiyorum bunun için ne yapmam gerekir lütfen yardım edin

 201. S6 kullanıyorum Güncellemeleri manuel indir yaptığımda cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi diyor bu ne demek oluyor

 202. s6 aldım ouick connect çalışmıyor ne yapa bilirim televizyon yansıtması yapınca hata veriyor cevap verirseniz sevinirim

 203. Benim telefonum samsun galaxy s6 edge ve kamera ya girdigimde bana kamera başarısız diye uyarı geliyor ne yapabilirim ayrıntılı bir şekilde açıklarmısınız bana yarsm edermisiniz lütfen.

 204. galaksi s6 aldım ekranı degiştirdim komple . 3 gün geçtikten sonra kendi kendine durduk yere beyaz çizgiler geldi ısındıve kapandı ne olmuş olabilir.

 205. S6 edge kullanıyorum telefonu sarja takmıştım ssrjdsn çıkardığında bi baktım telefon kapanmış sonra tekrar açtığımda model ismi çıkıyor yorumları okudum sizin önerilerinizi yaptım ama dowlaidng yazıyor yeşil bir ekranda ve öyle kalıyor ne yapabilirim

 206. Ben samsung s6 kullanıyorum bi yeregidecekken telefonu full güç tasarrufu moduna aldım ki şarjı bitmesin ama telefonun ekranı kapandı başka bi telefondan aradım çaldı dokunmatık varmı bilmiyorum ve telefonu alalı 1 hafta olmadı koruma camı var kabı var hiç yerede düşürmedim su da almadı ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.