Game of Thrones Winterfell Savaşı Kamera Arkası (Dikkat 6. Sezon Spoiler)

Dün gece muhtemelen en iyi Game of Thrones bölümlerinden birisini izlediniz. Belkide en iyi savaş sahnelerinden birisini izlediniz de diyebiliriz. The Battle of the Bastards ismiyle hafızalara kazınan bu bölümden sonra kalan bölüm sezon finali olacak ama bu kadar etkileyici bir final beklemiyoruz.

Aramızda hala izlemeyenler olabilir bu yüzden uyaralım aşağıdaki video spoiler içerir. Bölümü izlemeden kesinlikle izlemeyin.

Videoda göreceğiniz yönetmen Miguel Sapochnik, Jon Snow kılıcını salladıkça çekimler boyunca bir Land Rover üstünde kamerasını salladı. Peki perde arkasında başka neler yaşandı. Hangi bölümlerde CGI kullanıldı ve hangi bölümlerde kullanılmadı hepsini bu 10dk lık videoda görebileceksiniz.

Video İngilizce alt yazılı.

İşte Winterfell Savaşı

Game of Thrones dizinedir?

Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO’da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin’in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas’taki mekanlar ile Belfast’taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO’da yayınlanan dizinin beşinci sezonu tamamlanmıştır.Beşinci sezonun ilk bölümü Türkiye’de 13 Nisan 2015 Pazartesi günü televizyonda CNBC-e’de yayınlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016’da başlamıştır. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x