General Mobile Yeni Fabrikası ve GM 9 Pro 11 Eylül’de Tanıtılacak

General Mobile, Türkiye’nin yüzde yüz yerli cep telefonu markası olarak 100 Milyon TL yatırımla İstanbul İkitelli’de hayata geçen Türkiye’nin en büyük yerli akıllı telefon fabrikası üretim merkezinin tanıtımı 11 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Aynı gün firmanın yeni telefonu GM 9 Pro akıllı telefonunun lansmanı da yapılmış olacak. General Mobile’nin yeni telefonu hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Muhtemelen detayları 11 Eylül tarihinde öğrenmiş olacağız.

GM 9 Pro özellikleri hakkında bilgiler elimize ulaştığında güncellemeleri geçeceğiz.

General Mobile hakkında

Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştirmektedir.

General Mobile, stratejik iş ortağı Google ile Android One projesini başlattı. Avrupa’nın ilk Android One ürününü lanse eden General Mobile, dünyada Android One programının en başarılı iş ortağı oldu. General Mobile, Dünya Mobile Kongresi’nde (MWC) Google tarafından kalite odağı, yaratıcılığı ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü.

Ürünlerini 33 ülkeye ihraç eden marka,  Hollanda’da telekom pazarında 4. akıllı telefon markası olurken, Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’da ise ilk 5 markadan biridir.

Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ötüken
Ötüken

GM herseferinde daha iyisini yapacak diye bekliyoruz. Acaba yeni telefonun özellikleri nasıl olacak? Snapdragon 636 olabilir

PetaBayt
Yönetici
PetaBayt
Reply to  Ötüken

General Mobile GM 9 Pro hakkında bilgiler henüz gelmedi. Yurt dışında olduğu gibi sızıntı da pek çıkmıyor maalesef. Şimdilik 11 Eylül’ü beklemek zorundayız.

murat atakan
murat atakan

helal be gm yuzde yuz yerli

Efekan
Efekan

poco f1 gibi amiral gemisi işlemcisi kullanan ucuz telefon yapsa ne güzel olur bee

Kimse
Kimse

Çİft kamera ve SD 660 ile gelecek.

PetaBayt
Yönetici
PetaBayt
Reply to  Kimse

Evet, GM için büyük bir adım. Sorunsuz bir telefon olur umarım. Bir de ucuz 🙂

6
0
Would love your thoughts, please comment.x