General Mobile Yeni Fabrikası ve GM 9 Pro 11 Eylül’de Tanıtılacak

General Mobile, Türkiye’nin yüzde yüz yerli cep telefonu markası olarak 100 Milyon TL yatırımla İstanbul İkitelli’de hayata geçen Türkiye’nin en büyük yerli akıllı telefon fabrikası üretim merkezinin tanıtımı 11 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Aynı gün firmanın yeni telefonu GM 9 Pro akıllı telefonunun lansmanı da yapılmış olacak. General Mobile’nin yeni telefonu hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Muhtemelen detayları 11 Eylül tarihinde öğrenmiş olacağız.

GM 9 Pro özellikleri hakkında bilgiler elimize ulaştığında güncellemeleri geçeceğiz.

General Mobile hakkında

Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştirmektedir.

General Mobile, stratejik iş ortağı Google ile Android One projesini başlattı. Avrupa’nın ilk Android One ürününü lanse eden General Mobile, dünyada Android One programının en başarılı iş ortağı oldu. General Mobile, Dünya Mobile Kongresi’nde (MWC) Google tarafından kalite odağı, yaratıcılığı ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü.

Ürünlerini 33 ülkeye ihraç eden marka,  Hollanda’da telekom pazarında 4. akıllı telefon markası olurken, Özbekistan, Gürcistan, Hırvatistan, Azerbaycan ve Belarus’da ise ilk 5 markadan biridir.

Hakkında The Nur

Canım estikçe blog yazısı yazarım, teknolojiyi severim ve genel kültür ile ilgilenirim.

6 Yorum

  1. GM herseferinde daha iyisini yapacak diye bekliyoruz. Acaba yeni telefonun özellikleri nasıl olacak? Snapdragon 636 olabilir

    • General Mobile GM 9 Pro hakkında bilgiler henüz gelmedi. Yurt dışında olduğu gibi sızıntı da pek çıkmıyor maalesef. Şimdilik 11 Eylül’ü beklemek zorundayız.

  2. helal be gm yuzde yuz yerli

  3. poco f1 gibi amiral gemisi işlemcisi kullanan ucuz telefon yapsa ne güzel olur bee

  4. Çİft kamera ve SD 660 ile gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.