Google Inbox Davetiye Göndermeye Başladı

logo-navGoogle her zaman yaptığı gibi yeni servislerini davetiye usülü kullanıma açıyor. Yeni hizmet Google Inbox için de davetiye sistemini aktif etti. Yakında “Google Inbox davetiyesi olan var mı” gibi sorular gelmeye başlayacaktır.

Peki nedir bu Google Inbox

http://www.google.com/inbox/ adresinde detaylı olmasa da grafiklerle anlatılmaya çalışılmış. Kısaca geliştirilmiş e-posta servisi diyebiliriz. Daha önce bahsettiğimiz yeni Google Gmail servisine benziyor. Google’nin Gmail markasını bırakacağını sanmıyoruz ama Google seçenek sunmayı genelde sevmez. Gtalk ile vedalaşmamız çok hızlı olmuştu ve Hangouts kullanmak zorunlu hale geldi. Tabi Hangouts kullanımı da beğenilmeyince kullanım oranı da hızlı bir şekilde düştü.

Şimdi yeni sohbet ortamı ise yeni Gmail servisi Google Inbox ile değişecek. Her ürünü tek bir portal üzerinden geliştirmeye devam edileceğini tahmin ediyoruz.

Google Inbox’un sloganı “Sizin için çalışmaya devam ediyoruz”

Google inbox video

Yeni gelen kutunuzla tanışın.

Gmail’den edindiğimiz deneyimin üzerine inşa edilen Inbox, bir e-posta uygulamasının ötesinde, işlerinizi takip edebileceğiniz bir planlayıcı gibi çalışıyor.

Birbiriyle ilişkili iletileri gruplayın 
Bu senenin Gmail sürümü ile gelen iletileri gruplama işi daha rahat bir kullanıma geçiyor. Dilediğiniz grupları ayırıyorsunuz ve gelen e-mailleri açmadan okuayabilirsiniz.
Önemli kısımları bir bakışta görün 
İletiyi açmaya gerek kalmadan siparişinizin teslim durumunu, uçuş saatlerinizi, rezervasyon bilgilerini ve resimleri görebilirsiniz.
Yapılacak işlerinizi gelen kutunuzun en üstüne taşıyabilirsiniz. Üstelik bu işleri yaparken yardım bile alabilirsiniz. İleti ve hatırlatıcıları istediğiniz zamana (veya yere) kadar erteleyin.

Inbox deneyimi davetle başlıyor.

Ayrıca Google Inbox Android uygulamada yayında. İndirmek için tıklayınız.  (Davetiye almadıkça bu uygulamayı da kullanamıyorsunuz. Google Inbox minumum Android 4.1 sürümünü destekliyor.

 

4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aziz gul

Davetiye banada yollarmisiniz

mustafaerhan

Davetiye banada yollarmisiniz

ismail

banada davetiye gönderebilirmisiniz [email protected]

nihat

Davetiye lütfen
[email protected]

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x