Google Play Markette Paypal Devri Başladı

Artık Google Play üzerinden alış verişlerinizi Paypal aracılığı ile yapabileceksiniz.

Google ile Paypal anlaştı ve kredi kartı eklemeden PayPal ile alışveriş imkanı sunuyor. Bu anlaşma ile Google Play mağazasındaki e-kitap, uygulama, müzik, ya da uygulama içi satın alma gibi işlemlerini PayPal güvencesiyle gerçekleştirmesini sağlıyor. Ayrıca Google Play üzerinden alışverişleriniz Mayıs ayı boyunca %50 indirimli.

Google Play kartlarını beklerken böyle bir özelliğin gelmesi kredi kartı kullanmak istemeyenler için çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.

play-store-paypal

PayPal Nedir?

PayPal, internet üzerinden çalışan online bir ödeme sistemidir. Kredi kartı kullanarak veya kullanmayarak, internet üzerinden güvenli alışveriş yapılmasını ya da istenilen kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para gönderilmesini sağlar.

PayPal Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de yerel web siteleri bulundurarak, bu ülkelerde sorunsuz çalışır.

PayPal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme yapılabilir. Bu para birimleri arasındaki değişimleri PayPal kendi döviz kurları ile otomatik olarak yapar. Paypal’ın döviz kurları paypal sitesinden öğrenilebilir. Ayrıca Türk Lirasıyla da Ödeme Alabilir ya da Ödeme Yapılabilmektedir.

https://www.paypal.com

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x