Holografik Ekranlı Hydrogen One Fiyat ve Görseller Paylaşıldı

Sinema filmleri çekimlerinden kullanılan kameraların üreticisi RED, dünyanın ilk holografik ekranlı telefonu Red Hydrogen One‘ın fiyatını ve görselini paylaştı. Telefonun en ilginç özelliği sadece 3 boyutlu görüntüler sunması değil. Yenilikçi telefonun tasarımı da alışkın olduğumuz çizgilerde değil.

Telefon titanyum kaplama ve firmanın adına hitaben telefonun arkasında kırmızı büyük bir nokta bulunuyor. Firma, retina ekranın 2D içerik, holografik içerik, 3D ve etkileşimli oyunlar için nano teknolojiye sahip olduğunu söylüyor. ” Cihaz ayrıca Hasselblad kamera eklentisi ile Moto Z’de bulunanlara benzeyen modüler bir sisteme sahip. Yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimleri için imkan sunacak.

Hydrogen One tek başına bir telefon değil, aynı zamanda popüler sinema kameraları için komuta merkezi görevi yapacak. Cihaz USB-C bağlantı ve MikroSD kart desteği de sunacak.

3D ve holografik ekranın çalıştığı görüntüler henüz yok ama test edenler görüntüleri 4 farklı açıdan inceleyebildiklerini ve çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

Telefon geçen sene duyuruldu ve planlanan çıkış tarihi ise Ağustos 2018’di. Bazı sorunların meydana geldiği ve piyasaya çıkış tarihinin Kasım 2018’e sarktığı duyuruldu.

Hydrogen One

Hydrogen One Fiyat

Titanyum ile inşa edilmiş Hydrogen One telefon fiyatı: 1.595$, 

Alüminyum kasa kullanan model ise 1.295$ fiyat etiketi ile ön siparişe açılması bekleniyor.

Firmanın web sitesinde bu fiyatların sınırlı sayıda telefon için geçerli olduğunu da belirtiyor.

Telefonun prototip kasası hakkında çekilen bir videoyu da buradan izleyebilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x