HTC 10 Hakkında duyumlar gelmeye devam ediyor

En güvenilir sızıntı kaynağı Evan Blass, HTC’nin yeni amiral gemisi telefonu HTC 10 hakkında bir çok bilgi paylaşımında bulundu.

Yapı itibariyle bombeli bir yapısı olan cihazda Super LCD 5 ekran ve 3.000 mAh batarya bulunacak. Süper LCD ve geleneksel LCD ekran arasında fark ise yeni modelde hava boşluğu bulunması. Teknoloji hakkında tam bilgi olmasa da bunun ekran parlaması engelleme adına yapıldığı belirtiliyor. Aynı zamanda daha düşük güç tüketimi sağlıyor. Tahminen bu ekranın kullanılmasının sebebi HTC’nin uzun bir süredir uğraştığı finansal sıkıntılar.

htc 10 detaylariHTC 10 yine 1 numaralı kamera iddiası ile gelecekmiş. Daha önce de bu mottolarla yola çıkan HTC bekleneni verdiğini söyleyemeyiz. Cihazda 2K ekran desteği ile Snapdragon 820 işlemci seti olacak. Ayrıca ana menü tuşunda da parmak izi sensörü olması bekleniyor.

Muhtemelen farklı renklerde gelecek olan HTC 10 hakkında kesin bilgilere 19 Nisan 2016 tarihinde ulaşacağız. İşte o zaman Galaxy S7 ve LG G5 gibi amiral gemilerine rakip olup olmayacağını da öğreneceğiz.

Şahsen yeni bir UI tasarımı olmadan HTC’nin işleri yoluna girmeyecek gibi gözüküyor. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

HTC 10 İÇİN RENDER GÖNRÜNTÜLER SIZDIRILDI

XDA dev forumundan Leoside isimli kullanıcı TC 10 için render görüntüleri sızdırdı.

HTC 10 HTC 10 HTC 10 HTC 10

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x