HTC One M10 Tanıtımı MWC 2016 yerine Mart Ayında Tanıtılacak

Geçtiğimiz hafta LG G5 ve Galaxy S7 tanıtımlarının MWC 2016 (Dünya Mobil Kongresi) kapsamına tanıtılacağını yazmıştık. HTC cephesinden de M10 serisinin tanıtımı bekleniyordu. Fakat gelen son haberler HTC’nin bu etkinliği atlayıp Mart ya da Nisan ayında HTC One M10 telefonunu tanıtacağı yönünde.

HTC One M10HTC One M10 ise son aylarda herhangi ciddi bir atağını göremediğimiz HTC’nin son kozu olacak. Sadece orta sınıf bir ara model çıkaran firma, HTC One M10 modeli ile büyük çıkış yapmayı planlıyor. MWC 2016 kapsamında tanıtılmamasının sebebinin de şirketin telefon üzerinde bazı tasarım hatalarını düzeltmeye çalıştıkları kulislerde konuşuluyor. Şirketin mali açıdan çok iyi durumda olmaması LG G5 ve Galaxy S7 serilerinin karşısına çıkmak istememesi de sunulan farklı nedenlerden.

HTC One M10 özellikleri hakkında fazla bilgi yok. Yine söylentilere göre 23MP arka kamera, Snapdragon 820 yonga seti, parmak izi okuyucu ve 3000mAh batarya beklenen özellikler. Ayrıca telefona IP68 sertifikalı toz ve su geçirmezlik özelliğinin de eklendiği söyleniyor.

HTC One M10 hakkında haberleri sürekli bu sayfadan takip edebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x