iPhone 6s Özellikleri Ortaya Çıktı

KGI Securities şimdiye kadar iphone ve ipad gibi Apple ürünlerde kayda değer bilgiler sunmmuştur. Analist Ming-Chi Kuo’nun yönettiği firmanın son haberleri iPhone 6s ile ilgili.

İşte Apple iPhone 6s ile Apple iPhone 6s Plus ile ilgili bilgiler.

Apple iPhone 6s 4 inçlik sürümü olmayacak. Apple iPhone 6s ise 4.7 inç ekran özelliği ile gelecek. Apple iPhone 6s Plus ise 5.5 inç olacak. Ayrıca iki telefonda Apple A9 işlemcili olacak. LPDDR4 2GB RAM taşıyacak yeni iPhone modelleri 1GB RAM ile mucizeler yaratırken yeni nesir DDR4 2GB RAM ile rakipsiz kalacak gibi.

Yeni iPhone 6s’lerde 12MP kamera olacak ve altın rengi farklı bir renk daha seçenekler arasına girecek. Ayrıca bükülmeleri önleyici yeni bir aluminyum model ile kaplanacaklar. Bu yeni metal önceki modellere göre %60 daha güçlü olacak. Her zaman konuşulsa da çizilmez safir cam konusu yine gündemde. Bir ihtimal sadece bazı mdoellerde safir camlı iPhone 6s sunulabilir. 50 bin dolara kadar Apple WATCH satymaya heveslenen Apple safir camlı iphone’da satabilir gibi geliyor.

iphone-6-ve-plus

KGI Securities’in verdiği haberler şimdilik bunlar. Anlaşılan Yeni s serisi iPhone’lar her zamanki gibi çok güçlü gelecekler.

iPhone 6s Yenilikleri

APPLE A9 İŞLEMCİ
LPDDR4 2GB RAM
4.7 İNÇ VE 5.5 İNÇ EKRAN
12MP ARKA KAMERA
YENİ TONDA ALTIN RENK SEÇİMİ
SAFİR CAMLI IPHONE 6S
GÜÇLENDİRİLMİŞ ALUMİNYUM KASA

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x