iPhone 7 Beklenen Özellikler ve iPhone 7 Tanıtımı

Bu sene çok fazla iPhone 7 haberi yayınlamadık. Şimdiye kadar gelen sızıntılarda iyi ki yapmamış dedirtiyor. Çünkü Apple cephesinde iPhone 7 konusunda pek değişiklik yok. Tasarım yine klasik yuvarlak Home butonlu iPhone 6 benzeri. Çok heyecana gerek yok gibi duruyor, Apple ters köşe yapacak kalibre de bir firma değil. Bu sebeple boş alkışları izlemeye hazırız :p

Peki Yeni Neler Bekleniyor?

Öncelikle iPhone iki farklı modelde gelecek. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olarak 2 farklı model. Plus modeli çift kamerası ile dikkat çekecek ve artık her yer geniş açıyla çekilmiş iPhone 7 Plus fotoğrafları ile dolacak. İki telefona birden de su geçirmezlik biraz daha arttırılmış olarak gelecek. IP 68 sertifikasına sahip olmayacak. Sorarsan var tadında.

60 FPS 4K video kaydı gelecek. İlk defa bir telefonda 60 FPS çekim yapılabilmiş olacak. Bu önemli bir sınır telefonlar için.

Başka neler var, 3GB ram konuşuluyor ama iPhone bu kadar Ram ile pil sorununu daha a yükseltir gibi geliyor. Yine 2GB ram ile gelecektir. Ram’ler yani bellekler çalıştığı cihazlarda hiç bir zaman uyumazlar. Sürekli çalışıp organize yaparlar. Bilgisayarların bios u olduğu için farklı uyandırma yolları vardır ama Android ve iOS uyanmak için mutlaka sistemin açılmasını bekler. Bu sebeple akıllı telefonlar kapalı durumda iken alarmı çalışmaz.

Bizimde Beklediğimiz Bir Özellik Var

Şarj kablolarını sağlam yapın ya da koruma koyun artık. Pek umutlu değiliz tabi. Kar marjı çok yüksek olmalı. Siz ne dersiniz?

iphone sarz kablo koptu

iphone-7-resimleri-7 iphone-7-resimleri-1 iphone-7-resimleri-2 iphone-7-resimleri-3 iphone-7-resimleri-4 iphone-7-resimleri-5 iphone-7-resimleri-6

18:46: Yeni fotoğraflar @sharatibken

iphoner-tanitimi

18:41: Apple Event girişinden fotolar gelmeye devam ediyor.  @trevorlong

apple-event

18:38 Apple Event’in başlamasına 2 Saat kala kimseler yok 

apple event

Konu başka yere gitmeden hemen sonlandıralım ve sizlere şimdiye kadar paylaşılan iPhone 7 fotoğraflarını paylaşalım.

iphone 7

 

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x