iPhone 7 Fotoğrafları Çin’in Sosyal Medya Sitelerinde Sızdırıldı

Yeni iPhone 7 fotoğrafları radikal bir değişiklik olmadığını gösteriyor. Çinli sosyal medya sitelerinde gezinen yeni iPhone 7 fotoğraflarında arka kısımda güçlü bir kamera gözüküyor. Bu kadar büyük kamera lensi ile Apple ne hedefledi bilinmez.

iPhone 7 Plus olduğu varsayılan cihaz klavyeler için konnektörde bulunduruyor. Kulaklık jakıda kaldıırlan üründe aynı zamanda sesleri kısma butonuda artık lmayacak. Böylece gereksiz bir yapının da sonu gelmiş olacak.

Plus modelinde optik zoom olacağı söylenen iPhone 7’nin lensinin büyük olmasının sebebi ise daha fazla ışık verebilmesi. Bir çok kamera çekimi karşılaştırmasında üstünlüğünü sağlayamayan Apple yeni iPhone 7 modelinde güzel fotoğraf çekimleri ile yeni müşterilerine ulaşmayı deneyecek.

İlk fotoğraf en çok paylaşılanlardan birisi. Fakat bu fotoğraf büyük ihtimalle sahte.  Beklenen tasarım ise aşağıdaki fotoğraftaki gibidir.

iphone 7 fotograf

Yeni gelecek 7 serisi ile Apple müşterileri için sorun olmasa da 16GB dahili kapasiteyi minumum 32GB olarak ayarladılar. Apple bu sene bildirilen ilk 3 aylık satış rakamları düşüş gösteriyor. Bu sebeple bu tarz iyileştirmeler yaptığınız düşünüyoruz.

iphone 7 ozellikleri

Hakkında Bahadır

Senior Coder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.