iPhone 7 Neden Twitter’da Popüler Oldu?

Apple’ın yeni telefon modellerini sunduğu Eylül ayı yaklaşmaya başladığı için sektörü yakında takip etmeyenler için iPhone 7 çıkacak algısı kolay yaratılıyor.

yeni-iphone-7

Özellikle güvenilir sayılabilecek ulusal medyanın internet siteleri de “iPhone 7” çıktı mı, iPhone 7 çıktı, iPhone 7 resimleri şeklinde aldatıcı başlıklarla ziyaretçi çekerek  bu işlere ön ayak oluyorlar. Ülkemizde internet haberciliği ajanslardan ya da diğer haber sitelerinden kopyalarak yapıldığı için herkes iPhone 7 çıkacak sanıyor.

İşte Twitter’da popüler olan iPhone 7 twitleri


iphone 7

Maalesef Eylül 2015 tarihinde iPhone 7 değil iPhone 6s çıkacak. Yıllardır rutinin bozmayan Apple 2 senede bir yeni model çıkartırken her sene ara model çıkartıyor. Bu ilk iPhone modellerinden beridir süregelen bir gelenek.

iPhone 6s ile gelecek olan yenilikler

iphone-7

Şu an için sadece çift kamera ile gelme ihtimali olduğu belirtiliyor. Eğer böyle bir şey olursa fotoğraf çekerken derinlik verilebilecek. 3 boyutlu gibi ama değil 🙂

İşlemcisi de ilk iPhone 6 ve iPhone 6 Plus serilerinden daha hızlı olacak. Ve yine 2GB RAM ile gelecek olması en çok konuşulan özelliklerden.

iPhone 6s ile beraber ios 9 sürümü de indirilebilir olacak.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x