iPhone 7 Pro Çift Kamera Modülü Görüntülendi

Uzun zamandır dolaşan söylenti gerçekleşecek gibi gözüküyor. İlk önce HTC’de gördüğümüz ve LG G5 ile devam eden çift kamera olayı artık iPhone 7 Pro üzerinde yer alacak.

Haberler ise Tayvan kaynaklı bir siteden geliyor. Barkodu çinde olarak görüntülenen ürün chuansong.me adresinden tüm dünyaya duyuruldu.

iPhone7 Pro cift kamera

Bildiğimiz üzere iPhone bu sene 3 tane telefon modeli piyasa sürecek. Bunlardan birisi 21 Mart 2016 tarihinde tanıtılacak olan iPhone 5SE. Yani güncelleme yapılmış iPhone 5 muadili bir telefon. Diğer ikisi telefon modeli ise iPhone 7 ve iPhone 7 Pro. iPhone 7 Pro çift kamerası 3D fotoğraf çekimi ve geniş açı fotoğraf çekimi için kullanılabilecek.

Tabi bu resim resmi değil ve onaylanmış bir haber değil fakat daha önceki iPhone kamera modüllerine çok benziyor. Sızıntı sitelerinden  Nowhereelse’de bu konuda ortak görüşte diyebiliriz. Anlaşılan o ki Apple bu sene pazarlama işine kamera üzerinden gidecek. Rakipleri Samsung ve artık LG diyebiliriz bu sene iyi işler çıkardılar. Galaxy S7 ve LG G5 arasında iPhone 7 seçimi oldukça zorlu olacak.

Yine de Eylül ayına kadar uzun bir zaman var. Apple genelde sızıntı göstermez ama bu sene biraz daha fazla dedikodu kazanında kaynayacaklar gibi gözüküyor. Gelişmeleri petabayt.com sürekli olarak bildirecektir.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x